MR7Nordic Group Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $168,82 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 228,96 Mn | S$ 234,81 Mn | S$ 265,58 Mn | S$ 237,81 Mn | S$ 192,27 Mn | S$ 168,05 Mn | S$ 161,84 Mn | S$ 151,86 Mn | S$ 151,31 Mn | S$ 111,92 Mn | S$ 112,45 Mn | S$ 90,51 Mn | S$ 78,61 Mn | S$ 79,43 Mn | S$ 88,86 Mn | S$ 55,59 Mn | S$ 36,93 Mn | S$ 28,25 Mn | S$ 13,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 41,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 87,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 141,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 43,67 Mn | S$ 65,53 Mn | S$ 102,12 Mn | S$ 77,98 Mn | S$ 63,65 Mn | S$ 49,56 Mn | S$ 45,11 Mn | S$ 40,80 Mn | S$ 34,92 Mn | S$ 28,09 Mn | S$ 32,16 Mn | S$ 25,32 Mn | S$ 21,54 Mn | S$ 26,83 Mn | S$ 34,18 Mn | S$ 8,17 Mn | S$ 712.000 | S$ 7,15 Mn | S$ 1,95 Mn |
| Net Borç† | S$ 1,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 153,28 Mn | S$ 158,39 Mn | S$ 160,64 Mn | S$ 162,76 Mn | S$ 103,06 Mn | S$ 80,79 Mn | S$ 84,63 Mn | S$ 91,69 Mn | S$ 91,54 Mn | S$ 81,92 Mn | S$ 80,49 Mn | S$ 72,42 Mn | S$ 66,22 Mn | S$ 60,27 Mn | S$ 49,81 Mn | S$ 45,58 Mn | S$ 41,95 Mn | S$ 42,48 Mn | S$ 19,25 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 36,71 Mn | S$ 32,36 Mn | S$ 33,13 Mn | S$ 39,80 Mn | S$ 27,49 Mn | S$ 14,61 Mn | S$ 19,55 Mn | S$ 22,02 Mn | S$ 28,86 Mn | S$ 24,07 Mn | S$ 20,95 Mn | S$ 23,20 Mn | S$ 20,13 Mn | S$ 19,32 Mn | S$ 11,47 Mn | S$ 12,18 Mn | S$ 14,43 Mn | S$ 11,03 Mn | S$ 5,69 Mn |
| FAVÖK | S$ 29,62 Mn | S$ 26,03 Mn | S$ 24,11 Mn | S$ 29,66 Mn | S$ 17,64 Mn | S$ 8,66 Mn | S$ 11,80 Mn | S$ 12,96 Mn | S$ 21,68 Mn | S$ 17,76 Mn | S$ 14,27 Mn | S$ 11,74 Mn | S$ 9,37 Mn | S$ 9,93 Mn | S$ 3,93 Mn | S$ 9,52 Mn | S$ 10,37 Mn | S$ 6,01 Mn | S$ 3,33 Mn |
| Net Kâr | S$ 19,02 Mn | S$ 17,51 Mn | S$ 15,98 Mn | S$ 20,67 Mn | S$ 13,88 Mn | S$ 5,48 Mn | S$ 8,48 Mn | S$ 11,32 Mn | S$ 15,27 Mn | S$ 12,75 Mn | S$ 10,51 Mn | S$ 7,85 Mn | S$ 6,10 Mn | S$ 4,56 Mn | S$ 1,77 Mn | S$ 7,00 Mn | S$ 8,42 Mn | S$ 4,78 Mn | S$ 2,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 28,48 Mn | S$ 13,98 Mn | S$ 7,56 Mn | S$ 32,43 Mn | S$ 8,82 Mn | S$ 16,53 Mn | S$ 12,07 Mn | -S$ 2,46 Mn | S$ 11,89 Mn | S$ 11,16 Mn | S$ 5,36 Mn | S$ 15,15 Mn | -S$ 80.000 | S$ 3,93 Mn | S$ 1,44 Mn | -S$ 9,67 Mn | S$ 15,32 Mn | -S$ 2,88 Mn | S$ 3,16 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 1,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,1% | 27,9% | 38,5% | 32,8% | 33,1% | 29,5% | 27,9% | 26,9% | 23,1% | 25,1% | 28,6% | 28,0% | 27,4% | 33,8% | 38,5% | 14,7% | 1,9% | 25,3% | 14,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,67 | 0,60 | 0,68 | 0,54 | 0,48 | 0,52 | 0,60 | 0,60 | 0,73 | 0,72 | 0,80 | 0,84 | 0,76 | 0,56 | 0,82 | 1,14 | 1,50 | 1,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,08 | 1,12 | 1,13 | 1,15 | 0,73 | 0,57 | 0,60 | 0,65 | 0,65 | 0,58 | 0,57 | 0,51 | 0,47 | 0,43 | 0,35 | 0,32 | 0,30 | 0,30 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,9% | 20,4% | 20,6% | 24,5% | 26,7% | 18,1% | 23,1% | 24,0% | 31,5% | 29,4% | 26,0% | 32,0% | 30,4% | 32,1% | 23,0% | 26,7% | 34,4% | 26,0% | 29,6% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 16,4% | 15,0% | 18,2% | 17,1% | 10,7% | 13,9% | 14,1% | 23,7% | 21,7% | 17,7% | 16,2% | 14,2% | 16,5% | 7,9% | 20,9% | 24,7% | 14,2% | 17,3% |
| Net Kâr Marjı | 12,4% | 11,1% | 9,9% | 12,7% | 13,5% | 6,8% | 10,0% | 12,4% | 16,7% | 15,6% | 13,1% | 10,8% | 9,2% | 7,6% | 3,6% | 15,4% | 20,1% | 11,2% | 12,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,6% | 8,8% | 4,7% | 19,9% | 8,6% | 20,5% | 14,3% | -2,7% | 13,0% | 13,6% | 6,7% | 20,9% | -0,1% | 6,5% | 2,9% | -21,2% | 36,5% | -6,8% | 16,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |