N2IUMapletree Pan Asia Commercial Trust
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 15,42 Mr | S$ 16,14 Mr | S$ 16,66 Mr | S$ 16,83 Mr | S$ 8,98 Mr | S$ 8,95 Mr | S$ 9,01 Mr | S$ 7,10 Mr | S$ 6,74 Mr | S$ 6,41 Mr | S$ 4,42 Mr | S$ 4,26 Mr | S$ 4,11 Mr | S$ 3,89 Mr | S$ 3,00 Mr | S$ 2,07 Mr | S$ 2,72 Mr | — | — |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 164,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 6,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 9,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 5,81 Mr | S$ 6,25 Mr | S$ 6,90 Mr | S$ 7,03 Mr | S$ 3,00 Mr | S$ 3,03 Mr | S$ 3,01 Mr | S$ 2,35 Mr | S$ 2,33 Mr | S$ 2,33 Mr | S$ 1,55 Mr | S$ 1,55 Mr | S$ 1,59 Mr | S$ 1,59 Mr | S$ 1,13 Mr | S$ 728,61 Mn | S$ 1,06 Mr | — | — |
| Net Borç† | S$ 5,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 868,87 Mn | S$ 910,90 Mn | S$ 960,60 Mn | S$ 827,79 Mn | S$ 499,76 Mn | S$ 462,63 Mn | S$ 484,03 Mn | S$ 444,56 Mn | S$ 435,55 Mn | S$ 378,21 Mn | S$ 288,23 Mn | S$ 282,65 Mn | S$ 267,37 Mn | S$ 219,64 Mn | S$ 187,13 Mn | S$ 136,84 Mn | S$ 173,00 Mn | S$ 158,99 Mn | S$ 145,25 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 600,59 Mn | S$ 628,45 Mn | S$ 678,55 Mn | S$ 572,03 Mn | S$ 349,94 Mn | S$ 321,86 Mn | S$ 342,97 Mn | S$ 247,00 Mn | S$ 310,32 Mn | S$ 266,37 Mn | S$ 200,91 Mn | S$ 192,47 Mn | S$ 177,24 Mn | S$ 141,51 Mn | S$ 117,91 Mn | S$ 83,78 Mn | S$ 107,19 Mn | S$ 90,33 Mn | S$ 87,62 Mn |
| FAVÖK | S$ 548,31 Mn | S$ 613,60 Mn | S$ 665,73 Mn | S$ 582,85 Mn | S$ 340,53 Mn | S$ 312,27 Mn | S$ 350,65 Mn | S$ 245,18 Mn | S$ 300,13 Mn | S$ 262,48 Mn | S$ 205,22 Mn | S$ 185,47 Mn | S$ 169,62 Mn | S$ 140,57 Mn | S$ 114,05 Mn | S$ 83,23 Mn | S$ 105,66 Mn | S$ 88,60 Mn | S$ 85,89 Mn |
| Net Kâr | S$ 261,27 Mn | S$ 584,18 Mn | S$ 577,94 Mn | S$ 482,60 Mn | S$ 347,02 Mn | S$ 68,61 Mn | S$ 543,10 Mn | S$ 582,30 Mn | S$ 567,57 Mn | S$ 345,84 Mn | S$ 298,71 Mn | S$ 312,05 Mn | S$ 343,28 Mn | S$ 310,83 Mn | S$ 421,64 Mn | S$ 68,12 Mn | S$ 136,98 Mn | S$ 80,36 Mn | S$ 583,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,02 | 0,18 | 0,20 | 0,20 | 0,13 | 0,14 | 0,15 | 0,16 | 0,16 | 0,24 | 0,18 | 0,07 | 0,04 | 0,31 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 400,76 Mn | S$ 424,66 Mn | S$ 518,09 Mn | S$ 463,44 Mn | S$ 292,04 Mn | S$ 281,65 Mn | S$ 294,37 Mn | S$ 269,92 Mn | S$ 251,35 Mn | S$ 238,65 Mn | S$ 175,06 Mn | S$ 170,64 Mn | S$ 156,95 Mn | S$ 132,74 Mn | S$ 62,90 Mn | S$ 79,92 Mn | S$ 204,50 Mn | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 1,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,6% | 38,7% | 41,4% | 41,8% | 33,4% | 33,8% | 33,4% | 33,1% | 34,6% | 36,4% | 35,1% | 36,3% | 38,6% | 40,8% | 37,5% | 35,2% | 39,0% | — | — |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | — | — |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,09 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 69,1% | 69,0% | 70,6% | 69,1% | 70,0% | 69,6% | 70,9% | 55,6% | 71,2% | 70,4% | 69,7% | 68,1% | 66,3% | 64,4% | 63,0% | 61,2% | 62,0% | 56,8% | 60,3% |
| FAVÖK Marjı | 63,1% | 67,4% | 69,3% | 70,4% | 68,1% | 67,5% | 72,4% | 55,2% | 68,9% | 69,4% | 71,2% | 65,6% | 63,4% | 64,0% | 60,9% | 60,8% | 61,1% | 55,7% | 59,1% |
| Net Kâr Marjı | 30,1% | 64,1% | 60,2% | 58,3% | 69,4% | 14,8% | 112,2% | 131,0% | 130,3% | 91,4% | 103,6% | 110,4% | 128,4% | 141,5% | 225,3% | 49,8% | 79,2% | 50,5% | 401,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 46,1% | 46,6% | 53,9% | 56,0% | 58,4% | 60,9% | 60,8% | 60,7% | 57,7% | 63,1% | 60,7% | 60,4% | 58,7% | 60,4% | 33,6% | 58,4% | 118,2% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |