N32Nippecraft Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 71,95 Mn | S$ 77,46 Mn | S$ 74,42 Mn | S$ 85,63 Mn | S$ 85,47 Mn | S$ 76,24 Mn | S$ 64,09 Mn | S$ 68,96 Mn | S$ 89,09 Mn | S$ 75,83 Mn | S$ 92,03 Mn | S$ 96,89 Mn | S$ 100,54 Mn | S$ 87,14 Mn | S$ 88,36 Mn | S$ 88,09 Mn | S$ 89,14 Mn | S$ 79,62 Mn | S$ 109,88 Mn | S$ 106,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 24,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 28,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 42,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 1,85 Mn | S$ 1,74 Mn | S$ 2,25 Mn | S$ 2,15 Mn | S$ 2,45 Mn | S$ 2,39 Mn | S$ 2,75 Mn | S$ 2,26 Mn | S$ 0,00 | S$ 62.122 | S$ 18.442 | S$ 69.000 | S$ 173.000 | S$ 117.000 | S$ 189.000 | S$ 121.000 | S$ 249.000 | S$ 241.000 | S$ 580.000 | S$ 9,04 Mn |
| Net Borç† | -S$ 22,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 130,36 Mn | S$ 140,78 Mn | S$ 149,83 Mn | S$ 178,88 Mn | S$ 188,33 Mn | S$ 197,32 Mn | S$ 164,56 Mn | S$ 155,22 Mn | S$ 173,68 Mn | S$ 158,18 Mn | S$ 328,92 Mn | S$ 313,42 Mn | S$ 111,26 Mn | S$ 82,86 Mn | S$ 84,27 Mn | S$ 79,88 Mn | S$ 67,17 Mn | S$ 78,12 Mn | S$ 214,47 Mn | S$ 131,84 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 9,81 Mn | S$ 11,24 Mn | S$ 10,51 Mn | S$ 11,08 Mn | S$ 11,10 Mn | S$ 10,90 Mn | S$ 11,24 Mn | S$ 11,30 Mn | S$ 13,16 Mn | S$ 13,48 Mn | S$ 16,58 Mn | S$ 13,70 Mn | S$ 14,05 Mn | S$ 15,32 Mn | S$ 16,64 Mn | S$ 18,92 Mn | S$ 18,19 Mn | S$ 26,04 Mn | S$ 26,94 Mn | S$ 28,42 Mn |
| FAVÖK | S$ 104.530 | S$ 919.450 | S$ 506.370 | S$ 557.110 | S$ 907.100 | -S$ 13.800 | -S$ 91.410 | S$ 620.680 | S$ 995.330 | S$ 191.910 | S$ 2,59 Mn | S$ 1,20 Mn | S$ 1,08 Mn | S$ 546.000 | S$ 297.000 | S$ 2,94 Mn | S$ 3,50 Mn | S$ 8,44 Mn | S$ 7,99 Mn | S$ 9,96 Mn |
| Net Kâr | S$ 1,02 Mn | S$ 648.159 | S$ 1,81 Mn | S$ 5.516 | S$ 435.411 | S$ 81.384 | -S$ 1,18 Mn | -S$ 82.308 | S$ 22.088 | -S$ 2,71 Mn | S$ 598.237 | -S$ 7,78 Mn | -S$ 2,12 Mn | -S$ 2,25 Mn | -S$ 1,95 Mn | -S$ 176.000 | S$ 1,61 Mn | S$ 2,90 Mn | S$ 6,51 Mn | S$ 4,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,00 | -0,02 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 1,91 Mn | -S$ 1,15 Mn | S$ 797.830 | -S$ 6,97 Mn | S$ 7,09 Mn | S$ 5,81 Mn | -S$ 1,18 Mn | S$ 5,08 Mn | -S$ 7,70 Mn | S$ 117.360 | -S$ 400.200 | -S$ 6,94 Mn | S$ 834.000 | S$ 7,73 Mn | S$ 2,47 Mn | S$ 784.000 | S$ 1,19 Mn | S$ 2,22 Mn | -S$ 9,86 Mn | S$ 13,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 95.381 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 2,2% | 3,0% | 2,5% | 2,9% | 3,1% | 4,3% | 3,3% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 0,2% | 0,1% | 0,3% | 0,3% | 0,5% | 8,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,81 | 1,82 | 2,01 | 2,09 | 2,20 | 2,59 | 2,57 | 2,25 | 1,95 | 2,09 | 3,57 | 3,23 | 1,11 | 0,95 | 0,95 | 0,91 | 0,75 | 0,98 | 1,95 | 1,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,03 | 3,28 | 3,49 | 4,16 | 4,38 | 4,59 | 3,83 | 3,61 | 4,04 | 3,68 | 7,66 | 7,29 | 2,59 | 1,93 | 1,96 | 1,86 | 1,56 | 1,82 | 4,99 | 3,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,5% | 8,0% | 7,0% | 6,2% | 5,9% | 5,5% | 6,8% | 7,3% | 7,6% | 8,5% | 5,0% | 4,4% | 12,6% | 18,5% | 19,7% | 23,7% | 27,1% | 33,3% | 12,6% | 21,6% |
| FAVÖK Marjı | 0,1% | 0,7% | 0,3% | 0,3% | 0,5% | -0,0% | -0,1% | 0,4% | 0,6% | 0,1% | 0,8% | 0,4% | 1,0% | 0,7% | 0,4% | 3,7% | 5,2% | 10,8% | 3,7% | 7,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | 0,5% | 1,2% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | -0,7% | -0,1% | 0,0% | -1,7% | 0,2% | -2,5% | -1,9% | -2,7% | -2,3% | -0,2% | 2,4% | 3,7% | 3,0% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,5% | -0,8% | 0,5% | -3,9% | 3,8% | 2,9% | -0,7% | 3,3% | -4,4% | 0,1% | -0,1% | -2,2% | 0,7% | 9,3% | 2,9% | 1,0% | 1,8% | 2,8% | -4,6% | 10,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |