NR7Raffles Education Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $126,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 969,88 Mn | S$ 1,02 Mr | S$ 1,10 Mr | S$ 1,15 Mr | S$ 1,28 Mr | S$ 1,38 Mr | S$ 1,17 Mr | S$ 1,24 Mr | S$ 1,26 Mr | S$ 1,23 Mr | S$ 1,19 Mr | S$ 1,27 Mr | S$ 1,09 Mr | S$ 1,07 Mr | S$ 1,17 Mr | S$ 1,14 Mr | S$ 1,05 Mr | S$ 1,05 Mr | S$ 915,70 Mn | S$ 303,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 39,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 252,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 717,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 93,42 Mn | S$ 218,89 Mn | S$ 237,99 Mn | S$ 288,69 Mn | S$ 303,54 Mn | S$ 396,01 Mn | S$ 340,02 Mn | S$ 380,07 Mn | S$ 369,73 Mn | S$ 442,71 Mn | S$ 366,32 Mn | S$ 390,57 Mn | S$ 265,69 Mn | S$ 226,25 Mn | S$ 215,41 Mn | S$ 230,76 Mn | S$ 172,87 Mn | S$ 156,68 Mn | S$ 201,81 Mn | S$ 80,29 Mn |
| Net Borç† | S$ 54,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 106,82 Mn | S$ 111,71 Mn | S$ 112,47 Mn | S$ 110,89 Mn | S$ 105,37 Mn | S$ 97,73 Mn | S$ 100,48 Mn | S$ 97,85 Mn | S$ 96,83 Mn | S$ 96,22 Mn | S$ 111,03 Mn | S$ 119,89 Mn | S$ 124,84 Mn | S$ 128,38 Mn | S$ 131,13 Mn | S$ 146,35 Mn | S$ 188,07 Mn | S$ 201,96 Mn | S$ 190,02 Mn | S$ 124,05 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 6,17 Mn | S$ 6,93 Mn | S$ 15,05 Mn | S$ 10,02 Mn | -S$ 4,40 Mn | S$ 4,85 Mn | S$ 7,54 Mn | S$ 566.000 | -S$ 2,45 Mn | -S$ 6,21 Mn | S$ 100.000 | S$ 4,88 Mn | -S$ 5,78 Mn | -S$ 15,06 Mn | -S$ 63,30 Mn | S$ 4,50 Mn | S$ 116,77 Mn | S$ 136,51 Mn | S$ 140,00 Mn | S$ 88,46 Mn |
| FAVÖK | S$ 23,88 Mn | S$ 25,15 Mn | S$ 33,07 Mn | S$ 30,07 Mn | S$ 15,55 Mn | S$ 23,06 Mn | S$ 23,47 Mn | S$ 14,39 Mn | S$ 9,94 Mn | S$ 5,68 Mn | S$ 11,25 Mn | S$ 15,93 Mn | S$ 8,53 Mn | -S$ 31.000 | -S$ 43,78 Mn | S$ 20,68 Mn | S$ 48,52 Mn | S$ 83,64 Mn | S$ 88,10 Mn | S$ 55,81 Mn |
| Net Kâr | -S$ 5,37 Mn | S$ 7,70 Mn | -S$ 19,26 Mn | -S$ 5,30 Mn | S$ 9,61 Mn | S$ 16,39 Mn | -S$ 16,43 Mn | S$ 40,21 Mn | S$ 10,67 Mn | -S$ 1,85 Mn | S$ 15,82 Mn | S$ 16,98 Mn | S$ 55,37 Mn | S$ 26,67 Mn | -S$ 66,26 Mn | S$ 41,92 Mn | S$ 52,56 Mn | S$ 51,12 Mn | S$ 98,82 Mn | S$ 49,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | 0,01 | -0,01 | -0,00 | 0,01 | 0,01 | -0,01 | 0,03 | 0,01 | -0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,05 | 0,02 | -0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,10 | 0,06 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 3,77 Mn | S$ 140.000 | S$ 5,89 Mn | -S$ 12,12 Mn | -S$ 15,68 Mn | -S$ 13,04 Mn | -S$ 11,02 Mn | -S$ 32,77 Mn | -S$ 33,92 Mn | -S$ 82,23 Mn | -S$ 2,61 Mn | -S$ 51,48 Mn | -S$ 6,97 Mn | -S$ 13,78 Mn | -S$ 5,56 Mn | S$ 560.000 | S$ 52,49 Mn | S$ 55,19 Mn | S$ 42,69 Mn | S$ 20,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 9,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,6% | 21,5% | 21,6% | 25,1% | 23,7% | 28,6% | 29,0% | 30,6% | 29,3% | 36,0% | 30,8% | 30,8% | 24,3% | 21,2% | 18,4% | 20,3% | 16,5% | 14,9% | 22,0% | 26,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,13 | 0,18 | 0,19 | 0,21 | 0,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,15 | 0,17 | 0,17 | 0,18 | 0,18 | 0,20 | 0,26 | 0,28 | 0,26 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,8% | 6,2% | 13,4% | 9,0% | -4,2% | 5,0% | 7,5% | 0,6% | -2,5% | -6,4% | 0,1% | 4,1% | -4,6% | -11,7% | -48,3% | 3,1% | 62,1% | 67,6% | 73,7% | 71,3% |
| FAVÖK Marjı | 22,4% | 22,5% | 29,4% | 27,1% | 14,8% | 23,6% | 23,4% | 14,7% | 10,3% | 5,9% | 10,1% | 13,3% | 6,8% | -0,0% | -33,4% | 14,1% | 25,8% | 41,4% | 46,4% | 45,0% |
| Net Kâr Marjı | -5,0% | 6,9% | -17,1% | -4,8% | 9,1% | 16,8% | -16,3% | 41,1% | 11,0% | -1,9% | 14,2% | 14,2% | 44,4% | 20,8% | -50,5% | 28,6% | 27,9% | 25,3% | 52,0% | 39,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,5% | 0,1% | 5,2% | -10,9% | -14,9% | -13,3% | -11,0% | -33,5% | -35,0% | -85,5% | -2,4% | -42,9% | -5,6% | -10,7% | -4,2% | 0,4% | 27,9% | 27,3% | 22,5% | 16,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |