O5RUAIMS APAC REIT
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $924,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 2,46 Mr | S$ 2,29 Mr | S$ 2,32 Mr | S$ 2,34 Mr | S$ 2,40 Mr | S$ 1,85 Mr | S$ 1,65 Mr | S$ 1,48 Mr | S$ 1,48 Mr | S$ 1,47 Mr | S$ 1,46 Mr | S$ 1,46 Mr | S$ 1,41 Mr | S$ 1,06 Mr | S$ 938,97 Mn | S$ 874,68 Mn | S$ 657,73 Mn | S$ 543,96 Mn | S$ 569,33 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 53,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 1,31 Mr | S$ 1,19 Mr | S$ 1,16 Mr | S$ 1,26 Mr | S$ 1,32 Mr | S$ 811,36 Mn | S$ 629,27 Mn | S$ 497,42 Mn | S$ 493,21 Mn | S$ 527,51 Mn | S$ 471,48 Mn | S$ 454,24 Mn | S$ 442,12 Mn | S$ 356,86 Mn | S$ 277,30 Mn | S$ 272,59 Mn | S$ 182,50 Mn | S$ 223,81 Mn | S$ 220,50 Mn |
| Net Borç† | S$ 1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 190,57 Mn | S$ 187,29 Mn | S$ 179,13 Mn | S$ 167,01 Mn | S$ 143,02 Mn | S$ 118,36 Mn | S$ 119,20 Mn | S$ 118,13 Mn | S$ 116,86 Mn | S$ 120,25 Mn | S$ 124,91 Mn | S$ 115,50 Mn | S$ 108,32 Mn | S$ 92,09 Mn | S$ 84,01 Mn | S$ 73,41 Mn | S$ 51,10 Mn | S$ 50,83 Mn | S$ 32,21 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 123,21 Mn | S$ 116,43 Mn | S$ 116,44 Mn | S$ 101,19 Mn | S$ 85,39 Mn | S$ 73,54 Mn | S$ 80,55 Mn | S$ 70,17 Mn | S$ 68,50 Mn | S$ 71,62 Mn | S$ 73,54 Mn | S$ 69,31 Mn | S$ 66,17 Mn | S$ 52,92 Mn | S$ 51,74 Mn | S$ 48,68 Mn | S$ 36,96 Mn | S$ 31,57 Mn | S$ 22,18 Mn |
| FAVÖK | S$ 122,66 Mn | S$ 114,72 Mn | S$ 112,32 Mn | S$ 104,76 Mn | S$ 90,59 Mn | S$ 72,85 Mn | S$ 75,30 Mn | S$ 63,76 Mn | S$ 67,60 Mn | S$ 70,87 Mn | S$ 71,44 Mn | S$ 68,67 Mn | S$ 66,96 Mn | S$ 52,71 Mn | S$ 51,31 Mn | S$ 29,85 Mn | S$ 22,97 Mn | S$ 3,60 Mn | S$ 16,93 Mn |
| Net Kâr | S$ 107,82 Mn | S$ 32,73 Mn | S$ 42,35 Mn | S$ 93,36 Mn | S$ 89,24 Mn | S$ 47,57 Mn | S$ 85,52 Mn | S$ 50,05 Mn | S$ 61,19 Mn | S$ 13,48 Mn | S$ 40,81 Mn | S$ 108,06 Mn | S$ 83,95 Mn | S$ 79,15 Mn | S$ 75,48 Mn | S$ 49,63 Mn | -S$ 18,88 Mn | -S$ 26,99 Mn | S$ 52,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,04 | 0,05 | 0,13 | 0,13 | 0,07 | 0,12 | 0,07 | 0,09 | 0,02 | 0,06 | 0,17 | 0,16 | 0,17 | 0,16 | 0,13 | -0,12 | -0,30 | 0,82 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 88,80 Mn | S$ 81,61 Mn | S$ 87,81 Mn | S$ 79,18 Mn | S$ 79,61 Mn | S$ 71,48 Mn | S$ 77,81 Mn | S$ 53,77 Mn | S$ 35,87 Mn | S$ 25,73 Mn | S$ 69,63 Mn | S$ 67,04 Mn | S$ 58,16 Mn | -S$ 51,72 Mn | S$ 45,53 Mn | -S$ 206,65 Mn | -S$ 141,77 Mn | S$ 24,84 Mn | -S$ 494,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 32.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,3% | 52,1% | 50,2% | 54,0% | 54,9% | 43,9% | 38,2% | 33,5% | 33,4% | 36,0% | 32,3% | 31,1% | 31,5% | 33,8% | 29,5% | 31,2% | 27,7% | 41,1% | 38,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,18 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,14 | 0,11 | 0,11 | 0,11 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,7% | 62,2% | 65,0% | 60,6% | 59,7% | 62,1% | 67,6% | 59,4% | 58,6% | 59,6% | 58,9% | 60,0% | 61,1% | 57,5% | 61,6% | 66,3% | 72,3% | 62,1% | 68,8% |
| FAVÖK Marjı | 64,4% | 61,2% | 62,7% | 62,7% | 63,3% | 61,5% | 63,2% | 54,0% | 57,8% | 58,9% | 57,2% | 59,5% | 61,8% | 57,2% | 61,1% | 40,7% | 45,0% | 7,1% | 52,6% |
| Net Kâr Marjı | 56,6% | 17,5% | 23,6% | 55,9% | 62,4% | 40,2% | 71,7% | 42,4% | 52,4% | 11,2% | 32,7% | 93,6% | 77,5% | 85,9% | 89,8% | 67,6% | -36,9% | -53,1% | 164,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 46,6% | 43,6% | 49,0% | 47,4% | 55,7% | 60,4% | 65,3% | 45,5% | 30,7% | 21,4% | 55,7% | 58,0% | 53,7% | -56,2% | 54,2% | -281,5% | -277,4% | 48,9% | -1.536,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,36 | -%0,15 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,02 | -%0,62 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,20 | +%0,96 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,11 | +%0,44 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,44 | +%0,87 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,93 | -%0,99 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,07 | -%0,74 |