P8ZBumitama Agri Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,39 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 1,76 Mr | S$ 1,78 Mr | S$ 1,65 Mr | S$ 1,71 Mr | S$ 1,67 Mr | S$ 1,72 Mr | S$ 1,69 Mr | S$ 1,57 Mr | S$ 1,51 Mr | S$ 1,58 Mr | S$ 1,48 Mr | S$ 1,48 Mr | S$ 1,23 Mr | S$ 1,15 Mr | S$ 930,47 Mn | S$ 790,86 Mn | S$ 499,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 193,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 424,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 265,91 Mn | S$ 270,96 Mn | S$ 223,33 Mn | S$ 289,09 Mn | S$ 391,89 Mn | S$ 565,14 Mn | S$ 651,12 Mn | S$ 495,15 Mn | S$ 467,77 Mn | S$ 522,03 Mn | S$ 569,16 Mn | S$ 457,94 Mn | S$ 429,91 Mn | S$ 327,30 Mn | S$ 331,40 Mn | S$ 329,15 Mn | S$ 142,59 Mn |
| Net Borç† | S$ 72,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | S$ 1,58 Mr | S$ 1,41 Mr | S$ 1,36 Mr | S$ 1,47 Mr | S$ 1,15 Mr | S$ 863,37 Mn | S$ 741,96 Mn | S$ 793,97 Mn | S$ 838,84 Mn | S$ 688,20 Mn | S$ 568,91 Mn | S$ 614,84 Mn | S$ 486,58 Mn | S$ 470,39 Mn | S$ 402,45 Mn | S$ 294,20 Mn | S$ 200,62 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 439,90 Mn | S$ 364,33 Mn | S$ 413,23 Mn | S$ 529,45 Mn | S$ 322,20 Mn | S$ 237,81 Mn | S$ 165,41 Mn | S$ 224,64 Mn | S$ 245,25 Mn | S$ 203,86 Mn | S$ 168,65 Mn | S$ 248,76 Mn | S$ 190,15 Mn | S$ 188,55 Mn | S$ 176,72 Mn | S$ 106,66 Mn | S$ 59,69 Mn |
| FAVÖK | S$ 426,56 Mn | S$ 355,98 Mn | S$ 393,61 Mn | S$ 528,43 Mn | S$ 326,39 Mn | S$ 242,27 Mn | S$ 161,57 Mn | S$ 226,89 Mn | S$ 253,09 Mn | S$ 208,93 Mn | S$ 165,20 Mn | S$ 231,54 Mn | S$ 175,05 Mn | S$ 170,71 Mn | S$ 160,55 Mn | S$ 95,21 Mn | S$ 58,25 Mn |
| Net Kâr | S$ 222,44 Mn | S$ 192,90 Mn | S$ 215,98 Mn | S$ 262,40 Mn | S$ 161,83 Mn | S$ 106,85 Mn | S$ 66,21 Mn | S$ 103,98 Mn | S$ 123,11 Mn | S$ 104,33 Mn | S$ 73,27 Mn | S$ 123,13 Mn | S$ 102,46 Mn | S$ 105,12 Mn | S$ 109,29 Mn | S$ 133,93 Mn | S$ 44,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,11 | 0,12 | 0,15 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,06 | 0,08 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 251,33 Mn | S$ 157,38 Mn | S$ 151,35 Mn | S$ 216,13 Mn | S$ 156,77 Mn | S$ 142,13 Mn | S$ 41,89 Mn | S$ 78,67 Mn | S$ 107,57 Mn | S$ 64,62 Mn | -S$ 23,53 Mn | S$ 34,36 Mn | -S$ 36,11 Mn | -S$ 70,36 Mn | S$ 1,39 Mn | -S$ 27,80 Mn | -S$ 7,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 122,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,1% | 15,2% | 13,6% | 16,9% | 23,4% | 33,0% | 38,5% | 31,6% | 31,1% | 33,0% | 38,5% | 31,0% | 35,0% | 28,4% | 35,6% | 41,6% | 28,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,79 | 0,83 | 0,86 | 0,69 | 0,50 | 0,44 | 0,51 | 0,56 | 0,43 | 0,38 | 0,42 | 0,40 | 0,41 | 0,43 | 0,37 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,18 | 1,05 | 1,02 | 1,10 | 0,86 | 0,64 | 0,55 | 0,59 | 0,63 | 0,51 | 0,42 | 0,46 | 0,36 | 0,35 | 0,30 | 0,22 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,8% | 25,8% | 30,3% | 36,0% | 28,0% | 27,5% | 22,3% | 28,3% | 29,2% | 29,6% | 29,6% | 40,5% | 39,1% | 40,1% | 43,9% | 36,3% | 29,8% |
| FAVÖK Marjı | 26,9% | 25,2% | 28,9% | 36,0% | 28,3% | 28,1% | 21,8% | 28,6% | 30,2% | 30,4% | 29,0% | 37,7% | 36,0% | 36,3% | 39,9% | 32,4% | 29,0% |
| Net Kâr Marjı | 14,0% | 13,7% | 15,9% | 17,9% | 14,1% | 12,4% | 8,9% | 13,1% | 14,7% | 15,2% | 12,9% | 20,0% | 21,1% | 22,3% | 27,2% | 45,5% | 22,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,9% | 11,2% | 11,1% | 14,7% | 13,6% | 16,5% | 5,6% | 9,9% | 12,8% | 9,4% | -4,1% | 5,6% | -7,4% | -15,0% | 0,3% | -9,4% | -3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |