P9DCivmec Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $643,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 1,09 Mr | S$ 762,81 Mn | S$ 823,25 Mn | S$ 697,93 Mn | S$ 696,41 Mn | S$ 642,77 Mn | S$ 576,64 Mn | S$ 408,00 Mn | S$ 445,82 Mn | S$ 324,57 Mn | S$ 258,48 Mn | S$ 256,10 Mn | S$ 289,57 Mn | S$ 193,26 Mn | S$ 179,36 Mn | S$ 72,80 Mn | S$ 31,55 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 48,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 563,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 529,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 113,17 Mn | S$ 100,81 Mn | S$ 109,70 Mn | S$ 102,58 Mn | S$ 124,68 Mn | S$ 115,81 Mn | S$ 111,85 Mn | S$ 111,25 Mn | S$ 108,51 Mn | S$ 61,97 Mn | S$ 32,11 Mn | S$ 25,40 Mn | S$ 51,04 Mn | S$ 29,48 Mn | S$ 13,50 Mn | S$ 35,70 Mn | S$ 10,30 Mn |
| Net Borç† | S$ 64,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | S$ 808,75 Mn | S$ 678,06 Mn | S$ 934,63 Mn | S$ 748,69 Mn | S$ 776,68 Mn | S$ 680,36 Mn | S$ 376,39 Mn | S$ 463,81 Mn | S$ 707,63 Mn | S$ 348,02 Mn | S$ 393,09 Mn | S$ 473,01 Mn | S$ 441,23 Mn | S$ 370,65 Mn | S$ 328,46 Mn | S$ 62,87 Mn | S$ 21,23 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 93,63 Mn | S$ 77,67 Mn | S$ 107,56 Mn | S$ 98,22 Mn | S$ 86,97 Mn | S$ 75,48 Mn | S$ 42,67 Mn | S$ 23,96 Mn | S$ 38,24 Mn | S$ 36,75 Mn | S$ 42,49 Mn | S$ 58,20 Mn | S$ 64,36 Mn | S$ 63,45 Mn | S$ 60,47 Mn | S$ 20,46 Mn | S$ 7,84 Mn |
| FAVÖK | S$ 90,82 Mn | S$ 71,13 Mn | S$ 101,94 Mn | S$ 93,37 Mn | S$ 85,21 Mn | S$ 69,19 Mn | S$ 36,23 Mn | S$ 18,37 Mn | S$ 31,89 Mn | S$ 21,33 Mn | S$ 29,43 Mn | S$ 45,97 Mn | S$ 52,20 Mn | S$ 48,95 Mn | S$ 47,94 Mn | S$ 14,58 Mn | S$ 5,74 Mn |
| Net Kâr | S$ 46,66 Mn | S$ 35,58 Mn | S$ 58,25 Mn | S$ 51,95 Mn | S$ 48,72 Mn | S$ 35,09 Mn | S$ 16,89 Mn | S$ 5,77 Mn | S$ 18,25 Mn | S$ 8,48 Mn | S$ 17,28 Mn | S$ 28,72 Mn | S$ 35,69 Mn | S$ 32,92 Mn | S$ 30,29 Mn | S$ 7,75 Mn | S$ 3,08 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,07 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,07 | 0,03 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,02 | 0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 25,54 Mn | S$ 46,93 Mn | S$ 41,73 Mn | S$ 67,91 Mn | -S$ 4,87 Mn | S$ 37,07 Mn | S$ 24,23 Mn | S$ 10,10 Mn | -S$ 46,59 Mn | -S$ 47,68 Mn | S$ 604.372 | S$ 30,94 Mn | -S$ 12,27 Mn | -S$ 21,98 Mn | S$ 9,62 Mn | -S$ 30,00 Mn | -S$ 5,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 4,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,4% | 13,2% | 13,3% | 14,7% | 17,9% | 18,0% | 19,4% | 27,3% | 24,3% | 19,1% | 12,4% | 9,9% | 17,6% | 15,3% | 7,5% | 49,0% | 32,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,89 | 1,14 | 1,07 | 1,12 | 1,06 | 0,65 | 1,14 | 1,59 | 1,07 | 1,52 | 1,85 | 1,52 | 1,92 | 1,83 | 0,86 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,53 | 1,28 | 1,77 | 1,41 | 1,47 | 1,28 | 0,71 | 0,88 | 1,34 | 0,66 | 0,74 | 0,89 | 0,83 | 0,70 | 0,62 | 0,12 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,6% | 11,5% | 11,5% | 13,1% | 11,2% | 11,1% | 11,3% | 5,2% | 5,4% | 10,6% | 10,8% | 12,3% | 14,6% | 17,1% | 18,4% | 32,5% | 36,9% |
| FAVÖK Marjı | 11,2% | 10,5% | 10,9% | 12,5% | 11,0% | 10,2% | 9,6% | 4,0% | 4,5% | 6,1% | 7,5% | 9,7% | 11,8% | 13,2% | 14,6% | 23,2% | 27,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 5,2% | 6,2% | 6,9% | 6,3% | 5,2% | 4,5% | 1,2% | 2,6% | 2,4% | 4,4% | 6,1% | 8,1% | 8,9% | 9,2% | 12,3% | 14,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,2% | 6,9% | 4,5% | 9,1% | -0,6% | 5,4% | 6,4% | 2,2% | -6,6% | -13,7% | 0,2% | 6,5% | -2,8% | -5,9% | 2,9% | -47,7% | -25,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |