PRHLivingstone Health Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,55 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 18,87 Mn | S$ 19,96 Mn | S$ 21,70 Mn | S$ 22,80 Mn | S$ 21,09 Mn | S$ 20,28 Mn | S$ 11,15 Mn | S$ 3,16 Mn | S$ 8,26 Mn | S$ 2,98 Mn | S$ 13,72 Mn | S$ 40,00 Mn | S$ 49,11 Mn | S$ 24,05 Mn | S$ 57,81 Mn | S$ 32,46 Mn | S$ 22,55 Mn | S$ 97,08 Mn | S$ 274,05 Mn | S$ 137,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 2,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 14,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 4,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 4,99 Mn | S$ 5,57 Mn | S$ 9,07 Mn | S$ 7,91 Mn | S$ 7,37 Mn | S$ 9,32 Mn | S$ 2,10 Mn | S$ 200.000 | S$ 12,93 Mn | S$ 4,34 Mn | S$ 8,48 Mn | S$ 20,27 Mn | S$ 31,21 Mn | S$ 33,52 Mn | S$ 34,58 Mn | S$ 32,93 Mn | S$ 70,96 Mn | S$ 82,47 Mn | S$ 117,81 Mn | S$ 61,16 Mn |
| Net Borç† | S$ 2,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 29,29 Mn | S$ 27,65 Mn | S$ 25,37 Mn | S$ 32,92 Mn | S$ 34,14 Mn | S$ 24,28 Mn | S$ 6,16 Mn | S$ 54,98 Mn | S$ 79,69 Mn | S$ 46,84 Mn | S$ 5,22 Mn | S$ 69,88 Mn | S$ 80,88 Mn | S$ 37,33 Mn | S$ 178,40 Mn | S$ 45,56 Mn | S$ 43,38 Mn | S$ 162,68 Mn | S$ 303,95 Mn | S$ 267,10 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 4,66 Mn | S$ 4,60 Mn | S$ 4,22 Mn | S$ 6,60 Mn | S$ 8,28 Mn | S$ 6,69 Mn | S$ 2,19 Mn | S$ 438.000 | S$ 1,53 Mn | S$ 375.000 | S$ 29.000 | S$ 2,81 Mn | S$ 3,35 Mn | -S$ 1,41 Mn | S$ 5,38 Mn | S$ 3,99 Mn | S$ 88.000 | -S$ 2,54 Mn | S$ 26,85 Mn | S$ 17,53 Mn |
| FAVÖK | S$ 1,81 Mn | S$ 2,59 Mn | -S$ 26.090 | S$ 3,81 Mn | S$ 5,74 Mn | S$ 5,15 Mn | S$ 1,11 Mn | -S$ 913.000 | S$ 962.000 | -S$ 1,06 Mn | -S$ 5,26 Mn | -S$ 4,02 Mn | -S$ 4,77 Mn | -S$ 28,95 Mn | -S$ 963.000 | S$ 74.000 | -S$ 28,56 Mn | -S$ 25,29 Mn | S$ 13,74 Mn | S$ 9,86 Mn |
| Net Kâr | S$ 222.969 | S$ 556.501 | -S$ 2,87 Mn | S$ 722.694 | S$ 3,02 Mn | -S$ 16,69 Mn | S$ 1,83 Mn | -S$ 638.000 | S$ 1,51 Mn | -S$ 7,39 Mn | -S$ 12,34 Mn | S$ 2,00 Mn | -S$ 6,34 Mn | -S$ 28,60 Mn | S$ 1,61 Mn | S$ 5,82 Mn | -S$ 42,40 Mn | -S$ 139,75 Mn | S$ 4,07 Mn | S$ 5,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,00 | 0,01 | -0,05 | 5,20 | -0,01 | 0,05 | -0,25 | -0,40 | 0,10 | -0,90 | -4,20 | 0,40 | 4,15 | -66,00 | -222,05 | 7,55 | 12,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 2,77 Mn | S$ 3,91 Mn | S$ 314.690 | S$ 2,02 Mn | S$ 3,67 Mn | S$ 1,78 Mn | S$ 1,37 Mn | -S$ 524.000 | S$ 914.000 | -S$ 3,03 Mn | -S$ 3,55 Mn | -S$ 8,61 Mn | S$ 1,02 Mn | -S$ 2,53 Mn | -S$ 8,01 Mn | -S$ 321.000 | S$ 274.000 | -S$ 23,78 Mn | -S$ 40,08 Mn | -S$ 5,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 333.680 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,5% | 27,9% | 41,8% | 34,7% | 34,9% | 45,9% | 18,8% | 6,3% | 156,6% | 145,5% | 61,8% | 50,7% | 63,6% | 139,4% | 59,8% | 101,5% | 314,7% | 84,9% | 43,0% | 44,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,55 | 1,39 | 1,17 | 1,44 | 1,62 | 1,20 | 0,55 | 17,38 | 9,65 | 15,70 | 0,38 | 1,75 | 1,65 | 1,55 | 3,09 | 1,40 | 1,92 | 1,68 | 1,11 | 1,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,48 | 6,11 | 5,61 | 7,28 | 7,55 | 5,37 | 1,36 | 12,15 | 17,62 | 10,36 | 1,15 | 15,45 | 17,88 | 8,25 | 39,44 | 10,07 | 9,59 | 35,97 | 67,20 | 59,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,9% | 16,6% | 16,7% | 20,1% | 24,2% | 27,5% | 35,6% | 0,8% | 1,9% | 0,8% | 0,6% | 4,0% | 4,1% | -3,8% | 3,0% | 8,8% | 0,2% | -1,6% | 8,8% | 6,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | 9,4% | -0,1% | 11,6% | 16,8% | 21,2% | 18,0% | -1,7% | 1,2% | -2,3% | -100,6% | -5,8% | -5,9% | -77,6% | -0,5% | 0,2% | -65,8% | -15,5% | 4,5% | 3,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | 2,0% | -11,3% | 2,2% | 8,9% | -68,8% | 29,7% | -1,2% | 1,9% | -15,8% | -236,2% | 2,9% | -7,8% | -76,6% | 0,9% | 12,8% | -97,7% | -85,9% | 1,3% | 2,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,5% | 14,2% | 1,2% | 6,1% | 10,7% | 7,3% | 22,2% | -1,0% | 1,1% | -6,5% | -68,0% | -12,3% | 1,3% | -6,8% | -4,5% | -0,7% | 0,6% | -14,6% | -13,2% | -1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 73,66 | -%0,91 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,92 | -%0,28 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | +%0,24 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,72 | +%1,61 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,25 | -%1,54 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,85 | -%0,52 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,06 | -%0,62 |