QC7Q & M Dental Group (Singapore) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $375,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 352,41 Mn | S$ 247,40 Mn | S$ 258,59 Mn | S$ 267,41 Mn | S$ 276,18 Mn | S$ 274,80 Mn | S$ 305,77 Mn | S$ 214,15 Mn | S$ 220,03 Mn | S$ 229,82 Mn | S$ 216,07 Mn | S$ 145,47 Mn | S$ 67,63 Mn | S$ 49,31 Mn | S$ 36,50 Mn | S$ 31,58 Mn | S$ 29,35 Mn | S$ 8,43 Mn | S$ 9,80 Mn | S$ 7,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 117,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 216,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 135,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 188,50 Mn | S$ 115,38 Mn | S$ 130,27 Mn | S$ 140,82 Mn | S$ 137,93 Mn | S$ 128,67 Mn | S$ 152,57 Mn | S$ 86,63 Mn | S$ 86,86 Mn | S$ 84,78 Mn | S$ 79,45 Mn | S$ 32,34 Mn | S$ 9,25 Mn | S$ 9,60 Mn | S$ 1,82 Mn | S$ 0,00 | S$ 528.000 | S$ 40.000 | S$ 71.000 | S$ 0,00 |
| Net Borç† | S$ 71,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 197,23 Mn | S$ 180,67 Mn | S$ 182,72 Mn | S$ 181,21 Mn | S$ 205,60 Mn | S$ 137,62 Mn | S$ 127,96 Mn | S$ 120,81 Mn | S$ 123,49 Mn | S$ 154,94 Mn | S$ 124,00 Mn | S$ 100,28 Mn | S$ 71,15 Mn | S$ 57,04 Mn | S$ 47,76 Mn | S$ 39,00 Mn | S$ 30,31 Mn | S$ 29,60 Mn | S$ 26,44 Mn | S$ 24,37 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 38,60 Mn | S$ 37,79 Mn | S$ 36,63 Mn | S$ 35,37 Mn | S$ 58,15 Mn | S$ 33,28 Mn | S$ 20,34 Mn | S$ 32,69 Mn | S$ 34,98 Mn | S$ 47,18 Mn | S$ 36,42 Mn | S$ 27,41 Mn | S$ 17,55 Mn | S$ 14,56 Mn | S$ 12,57 Mn | S$ 30,42 Mn | S$ 6,21 Mn | S$ 6,03 Mn | S$ 5,71 Mn | S$ 5,33 Mn |
| FAVÖK | S$ 42,34 Mn | S$ 41,54 Mn | S$ 39,70 Mn | S$ 36,00 Mn | S$ 59,57 Mn | S$ 37,44 Mn | S$ 24,02 Mn | S$ 15,93 Mn | S$ 15,20 Mn | S$ 26,15 Mn | S$ 19,67 Mn | S$ 14,28 Mn | S$ 7,40 Mn | S$ 6,61 Mn | S$ 5,60 Mn | S$ 5,03 Mn | S$ 6,74 Mn | S$ 4,58 Mn | S$ 4,59 Mn | S$ 4,30 Mn |
| Net Kâr | S$ 9,31 Mn | S$ 14,26 Mn | S$ 11,52 Mn | S$ 11,31 Mn | S$ 30,47 Mn | S$ 19,70 Mn | S$ 17,98 Mn | S$ 14,01 Mn | S$ 23,87 Mn | S$ 28,30 Mn | S$ 11,40 Mn | S$ 8,57 Mn | S$ 6,46 Mn | S$ 5,00 Mn | S$ 4,58 Mn | S$ 4,03 Mn | S$ 3,82 Mn | S$ 3,74 Mn | S$ 4,06 Mn | S$ 3,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 27,82 Mn | S$ 28,42 Mn | S$ 23,60 Mn | S$ 22,21 Mn | S$ 41,58 Mn | S$ 16,70 Mn | S$ 20,51 Mn | S$ 8,14 Mn | S$ 7,78 Mn | S$ 8,76 Mn | -S$ 2,63 Mn | -S$ 7,16 Mn | S$ 597.000 | -S$ 1,81 Mn | S$ 1,18 Mn | S$ 908.000 | S$ 2,42 Mn | S$ 3,19 Mn | S$ 4,86 Mn | S$ 3,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 4,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,5% | 46,6% | 50,4% | 52,7% | 49,9% | 46,8% | 49,9% | 40,5% | 39,5% | 36,9% | 36,8% | 22,2% | 13,7% | 19,5% | 5,0% | 0,0% | 1,8% | 0,5% | 0,7% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,73 | 0,71 | 0,68 | 0,74 | 0,50 | 0,42 | 0,56 | 0,56 | 0,67 | 0,57 | 0,69 | 1,05 | 1,16 | 1,31 | 1,23 | 1,03 | 3,51 | 2,70 | 3,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,45 | 1,33 | 1,35 | 1,33 | 1,51 | 1,01 | 0,94 | 0,89 | 0,91 | 1,14 | 0,91 | 0,74 | 0,52 | 0,42 | 0,35 | 0,29 | 0,22 | 0,22 | 0,19 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,6% | 20,9% | 20,0% | 19,5% | 28,3% | 24,2% | 15,9% | 27,1% | 28,3% | 30,4% | 29,4% | 27,3% | 24,7% | 25,5% | 26,3% | 78,0% | 20,5% | 20,4% | 21,6% | 21,9% |
| FAVÖK Marjı | 21,5% | 23,0% | 21,7% | 19,9% | 29,0% | 27,2% | 18,8% | 13,2% | 12,3% | 16,9% | 15,9% | 14,2% | 10,4% | 11,6% | 11,7% | 12,9% | 22,2% | 15,5% | 17,4% | 17,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 7,9% | 6,3% | 6,2% | 14,8% | 14,3% | 14,1% | 11,6% | 19,3% | 18,3% | 9,2% | 8,5% | 9,1% | 8,8% | 9,6% | 10,3% | 12,6% | 12,6% | 15,4% | 14,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,1% | 15,7% | 12,9% | 12,3% | 20,2% | 12,1% | 16,0% | 6,7% | 6,3% | 5,7% | -2,1% | -7,1% | 0,8% | -3,2% | 2,5% | 2,3% | 8,0% | 10,8% | 18,4% | 13,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |