R14Eneco Energy Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $26,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 49,36 Mn | S$ 37,44 Mn | S$ 31,48 Mn | S$ 37,18 Mn | S$ 30,59 Mn | S$ 39,84 Mn | S$ 48,92 Mn | S$ 72,28 Mn | S$ 108,64 Mn | S$ 120,74 Mn | S$ 115,38 Mn | S$ 114,72 Mn | S$ 107,01 Mn | S$ 92,11 Mn | S$ 89,73 Mn | S$ 73,74 Mn | S$ 40,34 Mn | S$ 25,69 Mn | S$ 30,69 Mn | S$ 36,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 3,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 13,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 35,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 6,38 Mn | S$ 9,76 Mn | S$ 5,64 Mn | S$ 5,92 Mn | S$ 12,61 Mn | S$ 16,87 Mn | S$ 26,19 Mn | S$ 16,59 Mn | S$ 12,91 Mn | S$ 5,97 Mn | S$ 6,71 Mn | S$ 6,55 Mn | S$ 8,73 Mn | S$ 7,33 Mn | S$ 7,76 Mn | S$ 10,72 Mn | S$ 6,76 Mn | S$ 379.000 | S$ 4,22 Mn | S$ 10,17 Mn |
| Net Borç† | -S$ 21,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 34,03 Mn | S$ 31,64 Mn | S$ 30,56 Mn | S$ 32,02 Mn | S$ 28,41 Mn | S$ 36,43 Mn | S$ 41,18 Mn | S$ 46,77 Mn | S$ 59,16 Mn | S$ 57,03 Mn | S$ 64,59 Mn | S$ 74,41 Mn | S$ 72,87 Mn | S$ 71,57 Mn | S$ 64,52 Mn | S$ 47,09 Mn | S$ 31,41 Mn | S$ 32,40 Mn | S$ 32,81 Mn | S$ 31,24 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 2,98 Mn | S$ 1,95 Mn | S$ 1,16 Mn | S$ 1,23 Mn | S$ 1,90 Mn | S$ 1,21 Mn | -S$ 1,42 Mn | -S$ 11,29 Mn | -S$ 3,79 Mn | -S$ 7,58 Mn | -S$ 5,27 Mn | -S$ 6,85 Mn | -S$ 6,25 Mn | -S$ 4,29 Mn | -S$ 1,07 Mn | -S$ 2,96 Mn | S$ 265.000 | -S$ 426.000 | -S$ 370.000 | S$ 1,93 Mn |
| FAVÖK | S$ 7,63 Mn | S$ 5,67 Mn | S$ 4,17 Mn | S$ 4,48 Mn | S$ 5,32 Mn | S$ 4,42 Mn | -S$ 1,90 Mn | -S$ 25,00 Mn | -S$ 10,70 Mn | -S$ 18,34 Mn | -S$ 15,15 Mn | -S$ 10,75 Mn | -S$ 11,29 Mn | -S$ 3,93 Mn | -S$ 8,76 Mn | -S$ 6,87 Mn | -S$ 114.000 | -S$ 1,10 Mn | S$ 83.000 | S$ 1,78 Mn |
| Net Kâr | S$ 1,88 Mn | S$ 68.000 | S$ 115.000 | S$ 2,09 Mn | S$ 6,81 Mn | S$ 7,66 Mn | -S$ 24,90 Mn | -S$ 41,71 Mn | -S$ 8,41 Mn | -S$ 25,31 Mn | -S$ 28,16 Mn | -S$ 11,93 Mn | -S$ 15,28 Mn | -S$ 7,62 Mn | -S$ 8,80 Mn | -S$ 580.000 | S$ 128.000 | S$ 122.000 | S$ 2,23 Mn | S$ 1,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | -0,04 | -0,08 | -0,02 | -0,05 | -0,06 | -0,03 | -0,05 | -0,03 | -0,03 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 4,02 Mn | S$ 7,99 Mn | S$ 4,10 Mn | S$ 4,40 Mn | S$ 4,76 Mn | S$ 6,64 Mn | S$ 1,39 Mn | -S$ 12,19 Mn | -S$ 16,22 Mn | -S$ 9,72 Mn | -S$ 9,41 Mn | -S$ 8,43 Mn | -S$ 5,70 Mn | S$ 450.000 | -S$ 5,56 Mn | -S$ 5,49 Mn | S$ 1,09 Mn | S$ 3,50 Mn | -S$ 16,64 Mn | -S$ 4,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 3,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,9% | 26,1% | 17,9% | 15,9% | 41,2% | 42,3% | 53,5% | 22,9% | 11,9% | 4,9% | 5,8% | 5,7% | 8,2% | 8,0% | 8,6% | 14,5% | 16,8% | 1,5% | 13,8% | 27,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,85 | 0,97 | 0,86 | 0,93 | 0,91 | 0,84 | 0,65 | 0,54 | 0,47 | 0,56 | 0,65 | 0,68 | 0,78 | 0,72 | 0,64 | 0,78 | 1,26 | 1,07 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,96 | 0,89 | 0,86 | 0,90 | 0,80 | 1,03 | 1,16 | 1,32 | 1,67 | 1,61 | 1,82 | 2,10 | 2,06 | 2,02 | 1,82 | 1,33 | 0,89 | 0,91 | 0,93 | 0,88 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,7% | 6,2% | 3,8% | 3,8% | 6,7% | 3,3% | -3,4% | -24,1% | -6,4% | -13,3% | -8,2% | -9,2% | -8,6% | -6,0% | -1,7% | -6,3% | 0,8% | -1,3% | -1,1% | 6,2% |
| FAVÖK Marjı | 22,4% | 17,9% | 13,7% | 14,0% | 18,7% | 12,1% | -4,6% | -53,5% | -18,1% | -32,2% | -23,5% | -14,4% | -15,5% | -5,5% | -13,6% | -14,6% | -0,4% | -3,4% | 0,3% | 5,7% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 0,2% | 0,4% | 6,5% | 24,0% | 21,0% | -60,5% | -89,2% | -14,2% | -44,4% | -43,6% | -16,0% | -21,0% | -10,7% | -13,6% | -1,2% | 0,4% | 0,4% | 6,8% | 6,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | 25,2% | 13,4% | 13,7% | 16,8% | 18,2% | 3,4% | -26,1% | -27,4% | -17,1% | -14,6% | -11,3% | -7,8% | 0,6% | -8,6% | -11,7% | 3,5% | 10,8% | -50,7% | -14,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |