RCUAssurance Healthcare Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 7,25 Mn | S$ 7,74 Mn | S$ 9,59 Mn | S$ 6,31 Mn | S$ 11,54 Mn | S$ 13,90 Mn | S$ 10,37 Mn | S$ 4,36 Mn | S$ 663.467 | S$ 1,35 Mn | S$ 29,71 Mn | S$ 44,89 Mn | S$ 49,88 Mn | S$ 40,16 Mn | S$ 37,13 Mn | S$ 32,20 Mn | S$ 33,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 1,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 1,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 6,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 116.336 | S$ 180.180 | S$ 318.429 | S$ 1,71 Mn | S$ 3,14 Mn | S$ 1,51 Mn | S$ 778.422 | S$ 1,02 Mn | S$ 6.026 | S$ 11.729 | S$ 14,52 Mn | S$ 20,67 Mn | S$ 25,19 Mn | S$ 15,48 Mn | S$ 13,04 Mn | S$ 13,38 Mn | S$ 16,20 Mn |
| Net Borç† | -S$ 1,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | S$ 740.302 | S$ 587.736 | S$ 303.981 | S$ 0,00 | S$ 7,53 Mn | S$ 6,62 Mn | S$ 5,61 Mn | S$ 5,41 Mn | S$ 1,21 Mn | S$ 4,63 Mn | S$ 23,24 Mn | S$ 40,14 Mn | S$ 32,99 Mn | S$ 28,99 Mn | S$ 29,92 Mn | S$ 33,76 Mn | S$ 25,95 Mn |
| Brüt Kâr | -S$ 762.950 | -S$ 905.670 | -S$ 708.685 | S$ 0,00 | -S$ 794.257 | -S$ 781.310 | S$ 894.469 | S$ 2,35 Mn | S$ 387.378 | S$ 1,23 Mn | -S$ 1,36 Mn | S$ 7,37 Mn | S$ 5,43 Mn | S$ 7,41 Mn | S$ 7,95 Mn | S$ 8,53 Mn | S$ 5,18 Mn |
| FAVÖK | -S$ 672.140 | -S$ 1,15 Mn | -S$ 2,01 Mn | -S$ 634.200 | -S$ 1,03 Mn | -S$ 1,13 Mn | S$ 579.600 | S$ 1,79 Mn | -S$ 962.920 | -S$ 2,21 Mn | -S$ 11,25 Mn | S$ 1,67 Mn | -S$ 1,02 Mn | S$ 1,83 Mn | S$ 3,99 Mn | S$ 4,76 Mn | S$ 1,97 Mn |
| Net Kâr | -S$ 731.782 | -S$ 1,14 Mn | -S$ 2,43 Mn | -S$ 4,44 Mn | -S$ 1,93 Mn | S$ 97.846 | -S$ 12,25 Mn | S$ 1,65 Mn | S$ 99.633 | -S$ 4,95 Mn | -S$ 13,78 Mn | S$ 418.102 | -S$ 1,84 Mn | S$ 97.528 | S$ 2,70 Mn | S$ 3,04 Mn | S$ 1,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,03 | -0,01 | 0,00 | -0,08 | 1,15 | 0,01 | -2,29 | -6,38 | 0,19 | -0,86 | 0,14 | 1,25 | 1,41 | 0,49 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 546.850 | -S$ 1,08 Mn | -S$ 1,69 Mn | -S$ 1,34 Mn | -S$ 3,00 Mn | S$ 573.410 | -S$ 1,31 Mn | S$ 793.720 | -S$ 1,07 Mn | -S$ 37.190 | S$ 7,23 Mn | -S$ 2,98 Mn | -S$ 3,54 Mn | -S$ 7,31 Mn | S$ 1,79 Mn | S$ 5,69 Mn | -S$ 2,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 241.025 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,6% | 2,3% | 3,3% | 27,0% | 27,2% | 10,8% | 7,5% | 23,5% | 0,9% | 0,9% | 48,9% | 46,0% | 50,5% | 38,5% | 35,1% | 41,6% | 48,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,08 | 0,03 | 0,00 | 0,65 | 0,48 | 0,54 | 1,24 | 1,82 | 3,43 | 0,78 | 0,89 | 0,66 | 0,72 | 0,81 | 1,05 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,10 | 0,05 | 0,00 | 1,22 | 1,07 | 0,91 | 0,88 | 0,20 | 0,75 | 3,77 | 6,51 | 5,35 | 4,70 | 4,85 | 5,47 | 4,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -103,1% | -154,1% | -233,1% | — | -10,5% | -11,8% | 15,9% | 43,5% | 32,0% | 26,6% | -5,8% | 18,4% | 16,5% | 25,6% | 26,6% | 25,3% | 20,0% |
| FAVÖK Marjı | -90,8% | -196,4% | -662,2% | — | -13,7% | -17,1% | 10,3% | 33,1% | -79,6% | -47,7% | -48,4% | 4,2% | -3,1% | 6,3% | 13,3% | 14,1% | 7,6% |
| Net Kâr Marjı | -98,8% | -193,2% | -799,8% | — | -25,7% | 1,5% | -218,2% | 30,6% | 8,2% | -106,9% | -59,3% | 1,0% | -5,6% | 0,3% | 9,0% | 9,0% | 4,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -73,9% | -183,0% | -555,2% | — | -39,8% | 8,7% | -23,4% | 14,7% | -88,4% | -0,8% | 31,1% | -7,4% | -10,7% | -25,2% | 6,0% | 16,8% | -10,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,34 | -%0,17 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,00 | -%0,68 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,14 | -%0,48 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,06 | +%0,32 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,96 | -%0,85 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,11 | -%0,25 |