RE4Geo Energy Resources Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $747,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 1,46 Mr | S$ 1,39 Mr | S$ 1,24 Mr | S$ 755,13 Mn | S$ 708,74 Mn | S$ 491,81 Mn | S$ 660,65 Mn | S$ 747,72 Mn | S$ 734,95 Mn | S$ 446,52 Mn | S$ 305,22 Mn | S$ 280,35 Mn | S$ 203,89 Mn | S$ 189,42 Mn | S$ 117,80 Mn | S$ 65,77 Mn | S$ 22,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 135,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 765,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 690,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 338,38 Mn | S$ 319,05 Mn | S$ 329,78 Mn | S$ 4,58 Mn | S$ 5,04 Mn | S$ 78,42 Mn | S$ 374,25 Mn | S$ 396,28 Mn | S$ 385,28 Mn | S$ 99,30 Mn | S$ 111,59 Mn | S$ 113,02 Mn | S$ 29,28 Mn | S$ 7,87 Mn | S$ 37,33 Mn | S$ 35,13 Mn | S$ 18,12 Mn |
| Net Borç† | S$ 203,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | S$ 735,17 Mn | S$ 537,10 Mn | S$ 656,77 Mn | S$ 1,01 Mr | S$ 862,61 Mn | S$ 423,14 Mn | S$ 339,83 Mn | S$ 403,77 Mn | S$ 436,65 Mn | S$ 251,43 Mn | S$ 25,04 Mn | S$ 67,29 Mn | S$ 135,89 Mn | S$ 98,41 Mn | S$ 87,05 Mn | S$ 68,19 Mn | S$ 19,85 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 111,97 Mn | S$ 70,36 Mn | S$ 106,42 Mn | S$ 375,16 Mn | S$ 351,03 Mn | S$ 63,77 Mn | S$ 4,43 Mn | S$ 94,79 Mn | S$ 108,26 Mn | S$ 57,87 Mn | S$ 4,32 Mn | -S$ 3,07 Mn | S$ 38,12 Mn | S$ 45,34 Mn | S$ 33,51 Mn | S$ 26,84 Mn | S$ 3,95 Mn |
| FAVÖK | S$ 134,00 Mn | S$ 81,36 Mn | S$ 109,51 Mn | S$ 362,76 Mn | S$ 355,89 Mn | S$ 49,03 Mn | S$ 4,67 Mn | S$ 91,73 Mn | S$ 116,03 Mn | S$ 63,03 Mn | -S$ 8,83 Mn | -S$ 5,42 Mn | S$ 41,59 Mn | S$ 50,39 Mn | S$ 34,72 Mn | S$ 28,26 Mn | S$ 4,67 Mn |
| Net Kâr | S$ 35,78 Mn | S$ 49,63 Mn | S$ 83,25 Mn | S$ 222,79 Mn | S$ 239,12 Mn | S$ 130,92 Mn | -S$ 64,76 Mn | S$ 24,32 Mn | S$ 50,64 Mn | S$ 30,65 Mn | -S$ 22,43 Mn | -S$ 15,94 Mn | S$ 15,80 Mn | S$ 23,65 Mn | S$ 18,00 Mn | S$ 15,11 Mn | S$ 1,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,03 | 0,06 | 0,16 | 0,17 | 0,09 | -0,05 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | -0,02 | -0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 55,48 Mn | S$ 61,67 Mn | -S$ 72,40 Mn | S$ 231,17 Mn | S$ 352,36 Mn | S$ 45,56 Mn | -S$ 25,34 Mn | -S$ 43,91 Mn | S$ 8,44 Mn | S$ 87,20 Mn | -S$ 4,26 Mn | -S$ 87,47 Mn | -S$ 40,86 Mn | S$ 20,48 Mn | S$ 10,12 Mn | S$ 14,68 Mn | -S$ 1,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 55,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,3% | 23,0% | 26,7% | 0,6% | 0,7% | 15,9% | 56,6% | 53,0% | 52,4% | 22,2% | 36,6% | 40,3% | 14,4% | 4,2% | 31,7% | 53,4% | 78,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,39 | 0,53 | 1,34 | 1,22 | 0,86 | 0,51 | 0,54 | 0,59 | 0,56 | 0,08 | 0,24 | 0,67 | 0,52 | 0,74 | 1,04 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 0,78 | 0,95 | 1,47 | 1,25 | 0,61 | 0,49 | 0,59 | 0,63 | 0,36 | 0,04 | 0,10 | 0,20 | 0,14 | 0,13 | 0,10 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,2% | 13,1% | 16,2% | 37,1% | 40,7% | 15,1% | 1,3% | 23,5% | 24,8% | 23,0% | 17,3% | -4,6% | 28,1% | 46,1% | 38,5% | 39,4% | 19,9% |
| FAVÖK Marjı | 18,2% | 15,1% | 16,7% | 35,9% | 41,3% | 11,6% | 1,4% | 22,7% | 26,6% | 25,1% | -35,3% | -8,1% | 30,6% | 51,2% | 39,9% | 41,4% | 23,5% |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | 9,2% | 12,7% | 22,0% | 27,7% | 30,9% | -19,1% | 6,0% | 11,6% | 12,2% | -89,5% | -23,7% | 11,6% | 24,0% | 20,7% | 22,2% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,5% | 11,5% | -11,0% | 22,9% | 40,8% | 10,8% | -7,5% | -10,9% | 1,9% | 34,7% | -17,0% | -130,0% | -30,1% | 20,8% | 11,6% | 21,5% | -7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |