S35Sing Investments & Finance Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $289,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 3,50 Mr | S$ 3,44 Mr | S$ 3,41 Mr | S$ 3,11 Mr | S$ 2,92 Mr | S$ 2,85 Mr | S$ 2,92 Mr | S$ 2,81 Mr | S$ 2,52 Mr | S$ 2,68 Mr | S$ 2,66 Mr | S$ 2,26 Mr | S$ 2,07 Mr | S$ 1,98 Mr | S$ 1,66 Mr | S$ 1,55 Mr | S$ 1,64 Mr | S$ 1,78 Mr | S$ 1,73 Mr | S$ 1,43 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 206,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 3,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 496,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 811.000 | S$ 1,41 Mn | S$ 2,08 Mn | S$ 57,19 Mn | S$ 191,97 Mn | S$ 151,92 Mn | S$ 10,11 Mn | S$ 9,71 Mn | S$ 4,62 Mn | S$ 2,46 Mn | S$ 2,04 Mn | S$ 4,10 Mn | S$ 7,01 Mn | S$ 8,61 Mn | S$ 12,40 Mn | S$ 16,47 Mn | S$ 23,96 Mn | S$ 86,98 Mn | S$ 65,60 Mn | S$ 68,03 Mn |
| Net Borç† | -S$ 205,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 149,04 Mn | S$ 156,82 Mn | S$ 150,56 Mn | S$ 85,73 Mn | S$ 77,62 Mn | S$ 87,71 Mn | S$ 89,74 Mn | S$ 79,92 Mn | S$ 78,71 Mn | S$ 80,25 Mn | S$ 67,96 Mn | S$ 56,08 Mn | S$ 51,22 Mn | S$ 48,33 Mn | S$ 47,43 Mn | S$ 62,01 Mn | S$ 67,48 Mn | S$ 70,61 Mn | S$ 66,85 Mn | S$ 51,48 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 82,64 Mn | S$ 68,75 Mn | S$ 148,53 Mn | S$ 83,68 Mn | S$ 74,10 Mn | S$ 82,39 Mn | S$ 84,43 Mn | S$ 60,69 Mn | S$ 60,51 Mn | S$ 62,87 Mn | S$ 51,46 Mn | S$ 39,65 Mn | S$ 34,82 Mn | S$ 34,40 Mn | S$ 33,16 Mn | S$ 46,21 Mn | S$ 53,57 Mn | S$ 59,07 Mn | S$ 56,85 Mn | S$ 43,90 Mn |
| FAVÖK | S$ 56,90 Mn | S$ 45,64 Mn | S$ 125,45 Mn | S$ 66,66 Mn | S$ 53,70 Mn | S$ 64,38 Mn | S$ 65,43 Mn | S$ 59,28 Mn | S$ 54,45 Mn | S$ 59,38 Mn | S$ 44,01 Mn | S$ 36,27 Mn | S$ 31,86 Mn | S$ 31,35 Mn | S$ 39,22 Mn | S$ 45,85 Mn | S$ 52,20 Mn | S$ 9,59 Mn | S$ 15,74 Mn | S$ 11,39 Mn |
| Net Kâr | S$ 42,32 Mn | S$ 36,34 Mn | S$ 33,21 Mn | S$ 37,20 Mn | S$ 31,43 Mn | S$ 19,60 Mn | S$ 20,02 Mn | S$ 24,03 Mn | S$ 22,70 Mn | S$ 13,87 Mn | S$ 12,81 Mn | S$ 12,66 Mn | S$ 11,46 Mn | S$ 14,70 Mn | S$ 23,64 Mn | S$ 25,41 Mn | S$ 17,65 Mn | S$ 5,52 Mn | S$ 12,67 Mn | S$ 7,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,15 | 0,14 | 0,16 | 0,13 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,14 | 0,15 | 0,10 | 0,03 | 0,08 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 93,49 Mn | -S$ 193,16 Mn | S$ 7,95 Mn | -S$ 216,64 Mn | -S$ 30,44 Mn | S$ 128,11 Mn | S$ 1,99 Mn | S$ 122,58 Mn | -S$ 159,87 Mn | S$ 92,26 Mn | S$ 131,23 Mn | S$ 52,62 Mn | -S$ 1,62 Mn | S$ 16,86 Mn | -S$ 107,72 Mn | S$ 484.000 | S$ 286,51 Mn | -S$ 61,48 Mn | S$ 12,15 Mn | S$ 3,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 685.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 1,8% | 6,6% | 5,3% | 0,3% | 0,3% | 0,2% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,3% | 0,4% | 0,7% | 1,1% | 1,5% | 4,9% | 3,8% | 4,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,32 | 0,30 | 0,17 | 0,16 | 0,18 | 0,18 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,14 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,12 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 55,4% | 43,8% | 98,6% | 97,6% | 95,5% | 93,9% | 94,1% | 75,9% | 76,9% | 78,3% | 75,7% | 70,7% | 68,0% | 71,2% | 69,9% | 74,5% | 79,4% | 83,7% | 85,0% | 85,3% |
| FAVÖK Marjı | 38,2% | 29,1% | 83,3% | 77,8% | 69,2% | 73,4% | 72,9% | 74,2% | 69,2% | 74,0% | 64,8% | 64,7% | 62,2% | 64,9% | 82,7% | 73,9% | 77,4% | 13,6% | 23,5% | 22,1% |
| Net Kâr Marjı | 28,4% | 23,2% | 22,1% | 43,4% | 40,5% | 22,3% | 22,3% | 30,1% | 28,8% | 17,3% | 18,9% | 22,6% | 22,4% | 30,4% | 49,8% | 41,0% | 26,2% | 7,8% | 18,9% | 14,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -62,7% | -123,2% | 5,3% | -252,7% | -39,2% | 146,1% | 2,2% | 153,4% | -203,1% | 115,0% | 193,1% | 93,8% | -3,2% | 34,9% | -227,1% | 0,8% | 424,6% | -87,1% | 18,2% | 6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |