U06Singapore Land Group Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 10,31 Mr | S$ 9,81 Mr | S$ 9,73 Mr | S$ 9,45 Mr | S$ 9,17 Mr | S$ 8,95 Mr | S$ 9,02 Mr | S$ 8,42 Mr | S$ 8,26 Mr | S$ 8,62 Mr | S$ 8,54 Mr | S$ 8,49 Mr | S$ 8,18 Mr | S$ 7,61 Mr | S$ 7,24 Mr | S$ 7,02 Mr | S$ 6,44 Mr | S$ 7,08 Mr | S$ 7,21 Mr | S$ 4,62 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 168,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 9,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 599,47 Mn | S$ 340,24 Mn | S$ 476,42 Mn | S$ 431,88 Mn | S$ 552,22 Mn | S$ 526,31 Mn | S$ 589,86 Mn | S$ 449,44 Mn | S$ 479,13 Mn | S$ 1,24 Mr | S$ 1,41 Mr | S$ 1,67 Mr | S$ 1,07 Mr | S$ 856,67 Mn | S$ 785,64 Mn | S$ 764,42 Mn | S$ 1,08 Mr | S$ 1,33 Mr | S$ 1,36 Mr | S$ 692,61 Mn |
| Net Borç† | S$ 431,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 785,20 Mn | S$ 734,61 Mn | S$ 686,17 Mn | S$ 616,37 Mn | S$ 514,27 Mn | S$ 681,18 Mn | S$ 794,92 Mn | S$ 660,15 Mn | S$ 1,30 Mr | S$ 1,04 Mr | S$ 817,06 Mn | S$ 703,34 Mn | S$ 618,12 Mn | S$ 714,66 Mn | S$ 807,21 Mn | S$ 1,20 Mr | S$ 1,01 Mr | S$ 892,29 Mn | S$ 528,39 Mn | S$ 325,35 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 371,46 Mn | S$ 324,02 Mn | S$ 291,52 Mn | S$ 247,50 Mn | S$ 228,08 Mn | S$ 233,14 Mn | S$ 337,24 Mn | S$ 312,64 Mn | S$ 444,41 Mn | S$ 360,67 Mn | S$ 311,99 Mn | S$ 305,36 Mn | S$ 284,41 Mn | S$ 303,55 Mn | S$ 355,44 Mn | S$ 471,84 Mn | S$ 422,17 Mn | S$ 375,56 Mn | S$ 238,66 Mn | S$ 166,07 Mn |
| FAVÖK | S$ 322,36 Mn | S$ 285,76 Mn | S$ 259,33 Mn | S$ 228,68 Mn | S$ 210,10 Mn | S$ 227,47 Mn | S$ 298,92 Mn | S$ 280,63 Mn | S$ 362,97 Mn | S$ 334,04 Mn | S$ 288,03 Mn | S$ 277,17 Mn | S$ 249,84 Mn | S$ 274,17 Mn | S$ 339,16 Mn | S$ 448,99 Mn | S$ 389,08 Mn | S$ 339,05 Mn | S$ 198,87 Mn | S$ 133,57 Mn |
| Net Kâr | S$ 272,27 Mn | S$ 284,23 Mn | S$ 270,84 Mn | S$ 455,12 Mn | S$ 331,24 Mn | S$ 90,23 Mn | S$ 605,11 Mn | S$ 316,71 Mn | S$ 297,31 Mn | S$ 286,05 Mn | S$ 260,55 Mn | S$ 397,99 Mn | S$ 316,06 Mn | S$ 391,56 Mn | S$ 195,36 Mn | S$ 743,76 Mn | -S$ 142,77 Mn | -S$ 74,64 Mn | S$ 1,17 Mr | S$ 492,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,19 | 0,20 | 0,19 | 0,32 | 0,23 | 0,06 | 0,42 | 0,22 | 0,21 | 0,20 | 0,19 | 0,29 | 0,23 | 0,28 | 0,14 | 0,54 | -0,10 | -0,05 | 0,85 | 0,36 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 299,40 Mn | S$ 285,08 Mn | S$ 284,63 Mn | S$ 244,94 Mn | S$ 199,47 Mn | S$ 178,69 Mn | S$ 446,08 Mn | S$ 380,94 Mn | S$ 905,33 Mn | S$ 290,55 Mn | S$ 298,08 Mn | S$ 209,12 Mn | -S$ 62,22 Mn | S$ 131,79 Mn | S$ 441,81 Mn | S$ 622,25 Mn | S$ 404,81 Mn | S$ 141,38 Mn | -S$ 346,11 Mn | S$ 55,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 8,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,8% | 3,5% | 4,9% | 4,6% | 6,0% | 5,9% | 6,5% | 5,3% | 5,8% | 14,4% | 16,5% | 19,6% | 13,1% | 11,3% | 10,8% | 10,9% | 16,7% | 18,8% | 18,9% | 15,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,16 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,11 | 0,17 | 0,16 | 0,13 | 0,07 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,09 | 0,07 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,06 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,3% | 44,1% | 42,5% | 40,2% | 44,4% | 34,2% | 42,4% | 47,4% | 34,3% | 34,6% | 38,2% | 43,4% | 46,0% | 42,5% | 44,0% | 39,5% | 41,8% | 42,1% | 45,2% | 51,0% |
| FAVÖK Marjı | 41,1% | 38,9% | 37,8% | 37,1% | 40,9% | 33,4% | 37,6% | 42,5% | 28,0% | 32,0% | 35,3% | 39,4% | 40,4% | 38,4% | 42,0% | 37,5% | 38,5% | 38,0% | 37,6% | 41,1% |
| Net Kâr Marjı | 34,7% | 38,7% | 39,5% | 73,8% | 64,4% | 13,2% | 76,1% | 48,0% | 23,0% | 27,4% | 31,9% | 56,6% | 51,1% | 54,8% | 24,2% | 62,2% | -14,1% | -8,4% | 222,3% | 151,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 38,1% | 38,8% | 41,5% | 39,7% | 38,8% | 26,2% | 56,1% | 57,7% | 69,9% | 27,8% | 36,5% | 29,7% | -10,1% | 18,4% | 54,7% | 52,0% | 40,1% | 15,8% | -65,5% | 16,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |