V03Venture Corporation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,72 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 3,60 Mr | S$ 3,70 Mr | S$ 3,55 Mr | S$ 3,75 Mr | S$ 3,64 Mr | S$ 3,24 Mr | S$ 3,27 Mr | S$ 3,20 Mr | S$ 3,14 Mr | S$ 2,76 Mr | S$ 2,53 Mr | S$ 2,46 Mr | S$ 2,44 Mr | S$ 2,37 Mr | S$ 2,56 Mr | S$ 2,55 Mr | S$ 2,74 Mr | S$ 2,92 Mr | S$ 3,05 Mr | S$ 3,01 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 804,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 2,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 19,63 Mn | S$ 30,25 Mn | S$ 27,53 Mn | S$ 24,29 Mn | S$ 13,53 Mn | S$ 20,95 Mn | S$ 28,98 Mn | S$ 1,80 Mn | S$ 30,83 Mn | S$ 92,64 Mn | S$ 135,02 Mn | S$ 169,00 Mn | S$ 161,79 Mn | S$ 167,40 Mn | S$ 204,08 Mn | S$ 203,23 Mn | S$ 223,69 Mn | S$ 321,53 Mn | S$ 510,27 Mn | S$ 631,20 Mn |
| Net Borç† | -S$ 1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 2,53 Mr | S$ 2,74 Mr | S$ 3,03 Mr | S$ 3,86 Mr | S$ 3,11 Mr | S$ 3,01 Mr | S$ 3,63 Mr | S$ 3,48 Mr | S$ 4,00 Mr | S$ 2,87 Mr | S$ 2,66 Mr | S$ 2,47 Mr | S$ 2,33 Mr | S$ 2,39 Mr | S$ 2,43 Mr | S$ 2,68 Mr | S$ 3,41 Mr | S$ 3,78 Mr | S$ 3,87 Mr | S$ 3,12 Mr |
| Brüt Kâr | S$ 370,45 Mn | S$ 385,63 Mn | S$ 435,03 Mn | S$ 567,32 Mn | S$ 445,33 Mn | S$ 450,30 Mn | S$ 534,92 Mn | S$ 605,60 Mn | S$ 588,29 Mn | S$ 371,80 Mn | S$ 310,81 Mn | S$ 274,17 Mn | S$ 247,40 Mn | S$ 242,34 Mn | S$ 278,60 Mn | S$ 315,97 Mn | S$ 247,27 Mn | S$ 408,48 Mn | S$ 712,85 Mn | S$ 340,48 Mn |
| FAVÖK | S$ 276,81 Mn | S$ 291,19 Mn | S$ 327,52 Mn | S$ 467,25 Mn | S$ 383,30 Mn | S$ 375,42 Mn | S$ 443,12 Mn | S$ 452,25 Mn | S$ 456,85 Mn | S$ 279,46 Mn | S$ 213,29 Mn | S$ 189,97 Mn | S$ 172,41 Mn | S$ 174,56 Mn | S$ 197,20 Mn | S$ 243,49 Mn | S$ 215,51 Mn | S$ 338,51 Mn | S$ 342,43 Mn | S$ 254,91 Mn |
| Net Kâr | S$ 226,96 Mn | S$ 245,03 Mn | S$ 270,02 Mn | S$ 369,62 Mn | S$ 312,05 Mn | S$ 297,32 Mn | S$ 363,13 Mn | S$ 370,06 Mn | S$ 372,82 Mn | S$ 180,68 Mn | S$ 153,99 Mn | S$ 76,00 Mn | S$ 131,13 Mn | S$ 139,65 Mn | S$ 156,55 Mn | S$ 188,06 Mn | S$ 143,71 Mn | S$ 166,69 Mn | S$ 300,03 Mn | S$ 239,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,79 | 0,84 | 0,93 | 1,27 | 1,07 | 1,02 | 1,25 | 1,27 | 1,30 | 0,65 | 0,56 | 0,28 | 0,48 | 0,51 | 0,57 | 0,69 | 0,52 | 0,61 | 1,10 | 0,88 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -S$ 19,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | S$ 271,16 Mn | S$ 506,57 Mn | S$ 498,81 Mn | S$ 245,92 Mn | S$ 97,30 Mn | S$ 433,37 Mn | S$ 206,11 Mn | S$ 204,51 Mn | S$ 417,99 Mn | S$ 200,81 Mn | S$ 223,49 Mn | S$ 114,81 Mn | S$ 74,89 Mn | S$ 103,00 Mn | S$ 223,16 Mn | S$ 44,80 Mn | S$ 330,52 Mn | S$ 340,85 Mn | S$ 370,58 Mn | S$ 272,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 28,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 0,8% | 0,8% | 0,6% | 0,4% | 0,6% | 0,9% | 0,1% | 1,0% | 3,4% | 5,3% | 6,9% | 6,6% | 7,1% | 8,0% | 8,0% | 8,2% | 11,0% | 16,7% | 21,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,74 | 0,85 | 1,03 | 0,85 | 0,93 | 1,11 | 1,09 | 1,27 | 1,04 | 1,05 | 1,00 | 0,95 | 1,01 | 0,95 | 1,05 | 1,24 | 1,30 | 1,27 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,91 | 0,98 | 1,08 | 1,38 | 1,11 | 1,08 | 1,30 | 1,25 | 1,43 | 1,03 | 0,95 | 0,88 | 0,83 | 0,85 | 0,87 | 0,96 | 1,22 | 1,35 | 1,38 | 1,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,6% | 14,1% | 14,4% | 14,7% | 14,3% | 14,9% | 14,7% | 17,4% | 14,7% | 12,9% | 11,7% | 11,1% | 10,6% | 10,1% | 11,5% | 11,8% | 7,2% | 10,8% | 18,4% | 10,9% |
| FAVÖK Marjı | 10,9% | 10,6% | 10,8% | 12,1% | 12,3% | 12,5% | 12,2% | 13,0% | 11,4% | 9,7% | 8,0% | 7,7% | 7,4% | 7,3% | 8,1% | 9,1% | 6,3% | 8,9% | 8,8% | 8,2% |
| Net Kâr Marjı | 9,0% | 9,0% | 8,9% | 9,6% | 10,0% | 9,9% | 10,0% | 10,6% | 9,3% | 6,3% | 5,8% | 3,1% | 5,6% | 5,8% | 6,4% | 7,0% | 4,2% | 4,4% | 7,7% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,7% | 18,5% | 16,5% | 6,4% | 3,1% | 14,4% | 5,7% | 5,9% | 10,4% | 7,0% | 8,4% | 4,7% | 3,2% | 4,3% | 9,2% | 1,7% | 9,7% | 9,0% | 9,6% | 8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,45 | +%0,69 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,18 | +%0,41 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,15 | -%1,19 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,98 | +%1,19 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,37 | -%0,29 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,16 | -%0,89 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |