WJ9Advanced Systems Automation Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,04 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 19,50 Mn | S$ 30,11 Mn | S$ 16,69 Mn | S$ 17,68 Mn | S$ 19,51 Mn | S$ 19,63 Mn | S$ 20,72 Mn | S$ 23,61 Mn | S$ 20,76 Mn | S$ 17,59 Mn | S$ 18,27 Mn | S$ 37,59 Mn | S$ 36,10 Mn | S$ 23,74 Mn | S$ 24,41 Mn | S$ 22,83 Mn | S$ 16,42 Mn | S$ 22,61 Mn | S$ 31,59 Mn | S$ 35,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 2,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 26,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -S$ 6,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 2,49 Mn | S$ 2,78 Mn | S$ 5,51 Mn | S$ 3,66 Mn | S$ 4,35 Mn | S$ 4,23 Mn | S$ 9,24 Mn | S$ 8,48 Mn | S$ 9.000 | S$ 7,82 Mn | S$ 8,50 Mn | S$ 7,20 Mn | S$ 3,86 Mn | S$ 1,26 Mn | S$ 28,15 Mn | S$ 317.000 | S$ 204.824 | S$ 1,94 Mn | S$ 11,36 Mn | S$ 21,14 Mn |
| Net Borç† | -S$ 71.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 16,29 Mn | S$ 17,62 Mn | S$ 12,93 Mn | S$ 15,04 Mn | S$ 18,99 Mn | S$ 14,13 Mn | S$ 0,00 | S$ 12,19 Mn | S$ 18,87 Mn | S$ 26,56 Mn | S$ 24,07 Mn | S$ 34,83 Mn | S$ 21,35 Mn | S$ 20,34 Mn | S$ 29,41 Mn | S$ 28,00 Mn | S$ 13,25 Mn | S$ 24,57 Mn | S$ 22,28 Mn | S$ 42,21 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 4,22 Mn | S$ 4,88 Mn | S$ 4,01 Mn | S$ 4,79 Mn | S$ 5,70 Mn | S$ 3,64 Mn | S$ 0,00 | S$ 3,35 Mn | S$ 6,30 Mn | S$ 5,90 Mn | S$ 2,49 Mn | S$ 8,73 Mn | S$ 6,57 Mn | S$ 4,74 Mn | S$ 8,03 Mn | S$ 9,01 Mn | -S$ 327.623 | S$ 2,58 Mn | S$ 1,42 Mn | S$ 9,75 Mn |
| FAVÖK | S$ 1,68 Mn | -S$ 3,43 Mn | S$ 144.000 | S$ 1,79 Mn | S$ 1,53 Mn | -S$ 660.000 | -S$ 3,22 Mn | -S$ 401.000 | -S$ 1,75 Mn | -S$ 2,33 Mn | -S$ 5,33 Mn | S$ 1,72 Mn | -S$ 1,29 Mn | -S$ 3,60 Mn | S$ 2,55 Mn | S$ 4,21 Mn | -S$ 4,33 Mn | -S$ 4,62 Mn | -S$ 6,39 Mn | S$ 977.290 |
| Net Kâr | -S$ 4,98 Mn | -S$ 6,09 Mn | -S$ 4,02 Mn | S$ 23.000 | -S$ 244.000 | -S$ 4,80 Mn | -S$ 4,55 Mn | -S$ 6,04 Mn | -S$ 5,53 Mn | -S$ 2,75 Mn | -S$ 17,04 Mn | -S$ 1,07 Mn | -S$ 2,28 Mn | -S$ 2,59 Mn | S$ 665.000 | S$ 505.000 | -S$ 6,80 Mn | -S$ 2,73 Mn | -S$ 7,53 Mn | S$ 1,02 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,01 | 0,00 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,12 | -0,01 | -0,03 | -0,05 | 0,04 | 0,03 | -0,62 | -0,25 | -0,68 | 0,16 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 2,09 Mn | -S$ 2,91 Mn | -S$ 558.000 | S$ 1,47 Mn | -S$ 968.000 | -S$ 1,16 Mn | -S$ 1,64 Mn | -S$ 2,78 Mn | -S$ 5,30 Mn | -S$ 2,48 Mn | -S$ 4,12 Mn | -S$ 3,64 Mn | -S$ 4,02 Mn | -S$ 5,01 Mn | S$ 2,44 Mn | -S$ 991.000 | -S$ 3,84 Mn | -S$ 2,56 Mn | -S$ 7,66 Mn | -S$ 12,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 1,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,8% | 9,2% | 33,0% | 20,7% | 22,3% | 21,5% | 44,6% | 35,9% | 0,0% | 44,4% | 46,5% | 19,1% | 10,7% | 5,3% | 115,3% | 1,4% | 1,2% | 8,6% | 35,9% | 59,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,59 | 0,77 | 0,85 | 0,97 | 0,72 | 0,00 | 0,52 | 0,91 | 1,51 | 1,32 | 0,93 | 0,59 | 0,86 | 1,20 | 1,23 | 0,81 | 1,09 | 0,71 | 1,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -2,47 | -2,67 | -1,96 | -2,28 | -2,88 | -2,14 | -0,00 | -1,85 | -2,86 | -4,02 | -3,64 | -5,27 | -3,23 | -3,08 | -4,45 | -4,24 | -2,01 | -3,72 | -3,37 | -6,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,9% | 27,7% | 31,1% | 31,9% | 30,0% | 25,7% | — | 27,5% | 33,4% | 22,2% | 10,3% | 25,1% | 30,8% | 23,3% | 27,3% | 32,2% | -2,5% | 10,5% | 6,4% | 23,1% |
| FAVÖK Marjı | 10,3% | -19,5% | 1,1% | 11,9% | 8,1% | -4,7% | — | -3,3% | -9,3% | -8,8% | -22,1% | 4,9% | -6,0% | -17,7% | 8,7% | 15,0% | -32,7% | -18,8% | -28,7% | 2,3% |
| Net Kâr Marjı | -30,6% | -34,5% | -31,1% | 0,2% | -1,3% | -34,0% | — | -49,6% | -29,3% | -10,4% | -70,8% | -3,1% | -10,7% | -12,7% | 2,3% | 1,8% | -51,3% | -11,1% | -33,8% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,8% | -16,5% | -4,3% | 9,8% | -5,1% | -8,2% | — | -22,8% | -28,1% | -9,3% | -17,1% | -10,4% | -18,8% | -24,6% | 8,3% | -3,5% | -29,0% | -10,4% | -34,4% | -29,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,47 | +%0,72 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 29,20 | +%0,48 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,16 | -%0,95 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,93 | +%1,06 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,35 | -%0,48 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 21,14 | -%0,98 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,13 | +%2,52 |