WNHAutagco Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 1,41 Mn | S$ 423.000 | S$ 1,80 Mn | S$ 3,24 Mn | S$ 4,58 Mn | S$ 861.000 | S$ 3,76 Mn | S$ 4,27 Mn | S$ 2,44 Mn | S$ 335.000 | S$ 1,40 Mn | S$ 6,59 Mn | S$ 12,14 Mn | S$ 8,27 Mn | S$ 10,76 Mn | S$ 13,30 Mn | S$ 11,62 Mn | S$ 29,28 Mn | S$ 36,98 Mn | S$ 26,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 66.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 4,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -S$ 2,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 1,77 Mn | S$ 370.000 | S$ 414.000 | S$ 53.000 | S$ 0,00 | S$ 3,41 Mn | S$ 9.000 | S$ 41.000 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 0,00 | S$ 502.000 | S$ 8.000 | S$ 14.000 | S$ 0,00 | S$ 191.000 | S$ 7,21 Mn | S$ 5,45 Mn | S$ 8,06 Mn |
| Net Borç† | S$ 1,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 1,42 Mn | S$ 1,34 Mn | S$ 1,47 Mn | S$ 220.000 | S$ 34.000 | S$ 1,95 Mn | S$ 5,57 Mn | S$ 2,96 Mn | S$ 696.000 | S$ 1,02 Mn | S$ 1,26 Mn | S$ 1,17 Mn | S$ 22,86 Mn | S$ 27,42 Mn | S$ 33,74 Mn | S$ 31,24 Mn | S$ 30,40 Mn | S$ 39,23 Mn | S$ 37,43 Mn | S$ 19,06 Mn |
| Brüt Kâr | -S$ 529.000 | -S$ 792.000 | -S$ 940.000 | -S$ 665.000 | -S$ 556.000 | -S$ 1,15 Mn | -S$ 701.000 | -S$ 1,65 Mn | -S$ 362.000 | -S$ 409.000 | -S$ 405.000 | -S$ 420.000 | S$ 8,43 Mn | S$ 6,97 Mn | -S$ 3,17 Mn | S$ 2,06 Mn | S$ 7,91 Mn | -S$ 3,93 Mn | S$ 2,97 Mn | S$ 3,79 Mn |
| FAVÖK | -S$ 1,33 Mn | -S$ 1,03 Mn | -S$ 1,65 Mn | -S$ 1,18 Mn | -S$ 1,68 Mn | -S$ 1,90 Mn | -S$ 3,06 Mn | -S$ 2,83 Mn | -S$ 1,15 Mn | -S$ 1,09 Mn | -S$ 1,07 Mn | -S$ 905.000 | -S$ 187.000 | -S$ 3,15 Mn | S$ 425.000 | S$ 1,36 Mn | -S$ 8,57 Mn | -S$ 6,38 Mn | S$ 1,26 Mn | S$ 2,94 Mn |
| Net Kâr | -S$ 1,28 Mn | -S$ 2,83 Mn | -S$ 1,62 Mn | -S$ 1,05 Mn | S$ 1,86 Mn | -S$ 5,84 Mn | -S$ 3,09 Mn | -S$ 2,89 Mn | -S$ 1,13 Mn | -S$ 1,06 Mn | -S$ 7,63 Mn | -S$ 5,75 Mn | S$ 375.000 | -S$ 3,27 Mn | -S$ 2,47 Mn | S$ 23.000 | -S$ 11,01 Mn | -S$ 7,39 Mn | -S$ 1,71 Mn | -S$ 20,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 | -0,02 | -0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,01 | -0,09 | -0,08 | 0,01 | -0,06 | -0,04 | 0,00 | -0,51 | -0,18 | -0,01 | -0,63 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 1,31 Mn | -S$ 499.000 | -S$ 2,02 Mn | -S$ 1,28 Mn | -S$ 1,85 Mn | -S$ 1,49 Mn | -S$ 3,96 Mn | -S$ 3,40 Mn | -S$ 1,28 Mn | -S$ 991.000 | -S$ 1,67 Mn | -S$ 2,98 Mn | -S$ 1,36 Mn | -S$ 2,42 Mn | S$ 927.000 | -S$ 2,43 Mn | S$ 730.000 | -S$ 4,91 Mn | -S$ 8,31 Mn | -S$ 10,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 90.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 126,2% | 87,5% | 23,0% | 1,6% | 0,0% | 395,9% | 0,2% | 1,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,1% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 1,6% | 24,6% | 14,7% | 30,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 3,16 | 0,82 | 0,07 | 0,01 | 2,26 | 1,48 | 0,69 | 0,29 | 3,05 | 0,90 | 0,18 | 1,88 | 3,32 | 3,14 | 2,35 | 2,62 | 1,34 | 1,01 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,54 | -0,51 | -0,56 | -0,08 | -0,01 | -0,74 | -2,13 | -1,13 | -0,27 | -0,39 | -0,48 | -0,45 | -8,72 | -10,46 | -12,87 | -11,91 | -11,59 | -14,96 | -14,28 | -7,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -37,3% | -59,3% | -64,1% | -302,3% | -1.635,3% | -59,1% | -12,6% | -55,9% | -52,0% | -40,0% | -32,1% | -36,0% | 36,9% | 25,4% | -9,4% | 6,6% | 26,0% | -10,0% | 7,9% | 19,9% |
| FAVÖK Marjı | -93,4% | -76,9% | -112,5% | -534,1% | -4.938,2% | -97,8% | -54,9% | -95,7% | -165,2% | -107,0% | -85,0% | -77,5% | -0,8% | -11,5% | 1,3% | 4,4% | -28,2% | -16,3% | 3,4% | 15,4% |
| Net Kâr Marjı | -90,6% | -211,7% | -110,4% | -478,2% | 5.470,6% | -300,2% | -55,5% | -97,8% | -162,8% | -104,1% | -605,6% | -492,4% | 1,6% | -11,9% | -7,3% | 0,1% | -36,2% | -18,8% | -4,6% | -106,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -92,5% | -37,4% | -138,0% | -583,2% | -5.441,2% | -76,6% | -71,1% | -114,8% | -183,5% | -97,0% | -132,2% | -254,9% | -5,9% | -8,8% | 2,7% | -7,8% | 2,4% | -12,5% | -22,2% | -56,0% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 73,42 | -%1,24 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,72 | -%0,97 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,10 | -%0,97 | |
| United Overseas Bank Limited | 41,11 | +%0,12 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,19 | -%2,11 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,58 | -%1,81 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,03 | -%0,99 |