WPCVallianz Holdings Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $52,28 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 610,55 Mn | S$ 637,23 Mn | S$ 590,44 Mn | S$ 309,58 Mn | S$ 405,52 Mn | S$ 1,41 Mr | S$ 771,73 Mn | S$ 774,84 Mn | S$ 1,01 Mr | S$ 1,12 Mr | S$ 1,29 Mr | S$ 184,38 Mn | S$ 181,76 Mn | S$ 213,62 Mn | S$ 16,02 Mn | S$ 350.000 | S$ 4,21 Mn | S$ 14,19 Mn | S$ 36,71 Mn | S$ 30,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 9,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 481,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | S$ 129,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 177,30 Mn | S$ 227,57 Mn | S$ 257,64 Mn | S$ 257,56 Mn | S$ 266,48 Mn | S$ 1,13 Mr | S$ 445,29 Mn | S$ 354,89 Mn | S$ 510,62 Mn | S$ 573,56 Mn | S$ 720,99 Mn | S$ 87,24 Mn | S$ 101,66 Mn | S$ 126,17 Mn | S$ 3,46 Mn | S$ 56.000 | S$ 136.781 | S$ 9,03 Mn | S$ 16,62 Mn | S$ 13,24 Mn |
| Net Borç† | S$ 167,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 434,15 Mn | S$ 665,34 Mn | S$ 384,45 Mn | S$ 86,52 Mn | S$ 121,07 Mn | S$ 258,80 Mn | S$ 250,56 Mn | S$ 250,15 Mn | S$ 274,33 Mn | S$ 319,82 Mn | S$ 194,71 Mn | S$ 25,01 Mn | S$ 14,39 Mn | S$ 7,39 Mn | S$ 1,12 Mn | S$ 500.000 | S$ 1,65 Mn | S$ 52,66 Mn | S$ 78,34 Mn | S$ 72,09 Mn |
| Brüt Kâr | S$ 35,32 Mn | S$ 39,60 Mn | S$ 32,94 Mn | -S$ 6,06 Mn | S$ 3,15 Mn | S$ 32,34 Mn | S$ 44,07 Mn | S$ 60,14 Mn | S$ 68,54 Mn | S$ 87,85 Mn | S$ 69,92 Mn | S$ 18,80 Mn | S$ 12,19 Mn | S$ 5,62 Mn | S$ 263.402 | S$ 159.000 | S$ 840.323 | S$ 8,69 Mn | S$ 12,26 Mn | S$ 11,20 Mn |
| FAVÖK | S$ 41,74 Mn | S$ 37,86 Mn | S$ 28,25 Mn | -S$ 7,47 Mn | S$ 27,02 Mn | S$ 87,19 Mn | S$ 43,09 Mn | S$ 50,90 Mn | S$ 69,05 Mn | S$ 98,41 Mn | S$ 69,51 Mn | S$ 16,06 Mn | S$ 6,83 Mn | S$ 3,41 Mn | S$ 265.220 | -S$ 4,21 Mn | -S$ 776.100 | -S$ 7,17 Mn | S$ 286.840 | -S$ 7,13 Mn |
| Net Kâr | S$ 13,92 Mn | S$ 27,26 Mn | S$ 3,09 Mn | -S$ 3,19 Mn | -S$ 31,44 Mn | -S$ 185,12 Mn | -S$ 174,06 Mn | S$ 22,61 Mn | -S$ 175,17 Mn | S$ 25,52 Mn | S$ 23,54 Mn | S$ 9,38 Mn | S$ 3,01 Mn | S$ 998.138 | -S$ 237.970 | -S$ 4,67 Mn | -S$ 724.037 | -S$ 11,19 Mn | -S$ 1,33 Mn | -S$ 8,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,02 | 0,00 | -0,00 | -0,06 | -0,33 | -0,31 | 0,08 | -1,45 | 0,21 | 0,30 | 0,24 | 0,08 | 0,03 | -0,01 | -1,14 | -0,20 | -3,40 | -0,40 | -2,60 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 3,74 Mn | -S$ 21,11 Mn | -S$ 12,41 Mn | -S$ 6,84 Mn | -S$ 86,22 Mn | -S$ 25,82 Mn | -S$ 13,31 Mn | -S$ 24,26 Mn | -S$ 40,66 Mn | -S$ 68,94 Mn | -S$ 442,98 Mn | S$ 4,71 Mn | S$ 6,09 Mn | -S$ 271.530 | S$ 460.500 | -S$ 1,46 Mn | -S$ 4,44 Mn | S$ 7,93 Mn | -S$ 3,02 Mn | S$ 5,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 16,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,0% | 35,7% | 43,6% | 83,2% | 65,7% | 80,0% | 57,7% | 45,8% | 50,4% | 51,2% | 56,0% | 47,3% | 55,9% | 59,1% | 21,6% | 16,0% | 3,2% | 63,7% | 45,3% | 43,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,71 | 1,04 | 0,65 | 0,28 | 0,30 | 0,18 | 0,32 | 0,32 | 0,27 | 0,29 | 0,15 | 0,14 | 0,08 | 0,03 | 0,07 | 1,43 | 0,39 | 3,71 | 2,13 | 2,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,36 | 5,14 | 2,97 | 0,67 | 0,94 | 2,00 | 1,94 | 1,93 | 2,12 | 2,47 | 1,50 | 0,19 | 0,11 | 0,06 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,41 | 0,61 | 0,56 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,1% | 6,0% | 8,6% | -7,0% | 2,6% | 12,5% | 17,6% | 24,0% | 25,0% | 27,5% | 35,9% | 75,2% | 84,7% | 76,1% | 23,5% | 31,8% | 50,9% | 16,5% | 15,7% | 15,5% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | 5,7% | 7,3% | -8,6% | 22,3% | 33,7% | 17,2% | 20,3% | 25,2% | 30,8% | 35,7% | 64,2% | 47,5% | 46,1% | 23,7% | -843,0% | -47,0% | -13,6% | 0,4% | -9,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 4,1% | 0,8% | -3,7% | -26,0% | -71,5% | -69,5% | 9,0% | -63,9% | 8,0% | 12,1% | 37,5% | 20,9% | 13,5% | -21,3% | -934,6% | -43,8% | -21,2% | -1,7% | -11,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,9% | -3,2% | -3,2% | -7,9% | -71,2% | -10,0% | -5,3% | -9,7% | -14,8% | -21,6% | -227,5% | 18,8% | 42,3% | -3,7% | 41,2% | -291,4% | -269,1% | 15,1% | -3,9% | 7,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |