Z4DMedi Lifestyle Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar SGD · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $35,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | S$ 268.025 | S$ 566.748 | S$ 232.960 | S$ 662.573 | S$ 1,30 Mn | S$ 6,88 Mn | S$ 9,97 Mn | S$ 7,99 Mn | S$ 17,05 Mn | S$ 60,97 Mn | S$ 67,68 Mn | S$ 65,88 Mn | S$ 68,18 Mn | S$ 68,91 Mn | S$ 44,85 Mn | S$ 25,55 Mn | S$ 20,80 Mn | S$ 17,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | S$ 82.806 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | S$ 2,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -S$ 1,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | S$ 379.331 | S$ 478.334 | S$ 1,10 Mn | S$ 1,07 Mn | S$ 1,60 Mn | S$ 2,50 Mn | S$ 4,93 Mn | S$ 979.296 | S$ 3,24 Mn | S$ 3,92 Mn | S$ 4,24 Mn | S$ 6,51 Mn | S$ 9,67 Mn | S$ 6,83 Mn | S$ 2,67 Mn | S$ 3,49 Mn | S$ 10,10 Mn | S$ 11,82 Mn |
| Net Borç† | S$ 296.525 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | S$ 1,35 Mn | S$ 538.291 | S$ 572.104 | S$ 752.249 | S$ 453.042 | S$ 204.401 | S$ 9.171 | S$ 990.220 | S$ 2,12 Mn | S$ 122,94 Mn | S$ 39,29 Mn | S$ 67,23 Mn | S$ 57,36 Mn | S$ 128,01 Mn | S$ 33,22 Mn | S$ 28,67 Mn | S$ 11,84 Mn | S$ 10,76 Mn |
| Brüt Kâr | -S$ 30.393 | -S$ 109.398 | -S$ 57.442 | -S$ 113.873 | -S$ 116.969 | S$ 18.378 | -S$ 139.484 | S$ 554.960 | S$ 913.438 | S$ 6,50 Mn | S$ 6,33 Mn | S$ 6,31 Mn | S$ 6,18 Mn | S$ 6,90 Mn | S$ 9,74 Mn | S$ 10,55 Mn | S$ 3,25 Mn | S$ 2,19 Mn |
| FAVÖK | -S$ 1,13 Mn | -S$ 1,47 Mn | -S$ 1,79 Mn | -S$ 1,66 Mn | -S$ 1,50 Mn | -S$ 1,26 Mn | -S$ 617.940 | -S$ 3,11 Mn | -S$ 1,76 Mn | S$ 536.770 | S$ 372.170 | -S$ 730.350 | -S$ 1,27 Mn | -S$ 692.590 | S$ 3,11 Mn | S$ 7,06 Mn | S$ 1,00 Mn | -S$ 605.690 |
| Net Kâr | -S$ 1,18 Mn | -S$ 1,56 Mn | -S$ 2,12 Mn | -S$ 1,35 Mn | -S$ 5,77 Mn | -S$ 2,99 Mn | S$ 147.399 | -S$ 5,70 Mn | -S$ 25,64 Mn | -S$ 11,19 Mn | S$ 4,45 Mn | S$ 1,86 Mn | -S$ 1,48 Mn | -S$ 1,25 Mn | S$ 4,58 Mn | S$ 7,26 Mn | S$ 478.488 | -S$ 2,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,02 | -0,09 | -0,05 | 0,00 | -0,16 | -0,74 | -0,32 | 0,15 | 0,07 | -0,06 | -0,05 | 0,23 | 0,31 | 0,02 | -0,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -S$ 1,25 Mn | -S$ 2,11 Mn | -S$ 2,12 Mn | -S$ 822.570 | -S$ 1,40 Mn | -S$ 3,56 Mn | -S$ 1,17 Mn | -S$ 2,43 Mn | -S$ 3,90 Mn | S$ 3,63 Mn | S$ 3,20 Mn | -S$ 836.320 | -S$ 15,87 Mn | -S$ 182.690 | S$ 71.610 | S$ 3,46 Mn | S$ 212.670 | -S$ 2,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -S$ 1.175 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 141,5% | 84,4% | 473,7% | 162,1% | 123,0% | 36,3% | 49,5% | 12,3% | 19,0% | 6,4% | 6,3% | 9,9% | 14,2% | 9,9% | 5,9% | 13,7% | 48,5% | 65,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 5,03 | 0,95 | 2,46 | 1,14 | 0,35 | 0,03 | 0,00 | 0,12 | 0,12 | 2,02 | 0,58 | 1,02 | 0,84 | 1,86 | 0,74 | 1,12 | 0,57 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,78 | -0,31 | -0,33 | -0,43 | -0,26 | -0,12 | -0,01 | -0,57 | -1,22 | -70,79 | -22,63 | -38,71 | -33,03 | -73,71 | -19,13 | -16,51 | -6,82 | -6,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar SGD · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2,3% | -20,3% | -10,0% | -15,1% | -25,8% | 9,0% | -1.520,9% | 56,0% | 43,0% | 5,3% | 16,1% | 9,4% | 10,8% | 5,4% | 29,3% | 36,8% | 27,4% | 20,4% |
| FAVÖK Marjı | -84,0% | -273,8% | -312,4% | -220,3% | -331,4% | -616,0% | -6.737,9% | -313,9% | -83,0% | 0,4% | 0,9% | -1,1% | -2,2% | -0,5% | 9,4% | 24,6% | 8,5% | -5,6% |
| Net Kâr Marjı | -87,3% | -289,8% | -370,3% | -179,2% | -1.272,8% | -1.461,2% | 1.607,2% | -575,8% | -1.207,0% | -9,1% | 11,3% | 2,8% | -2,6% | -1,0% | 13,8% | 25,3% | 4,0% | -24,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -92,8% | -392,7% | -370,8% | -109,3% | -308,1% | -1.739,3% | -12.807,2% | -245,3% | -183,7% | 3,0% | 8,1% | -1,2% | -27,7% | -0,1% | 0,2% | 12,1% | 1,8% | -25,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| DBS Group Holdings Ltd | 74,16 | -%0,42 | |
| Oversea-Chinese Banking Corporation Limited | 28,89 | -%1,06 | |
| Singapore Telecommunications Limited | 4,13 | -%0,72 | |
| United Overseas Bank Limited | 40,99 | +%0,15 | |
| Singapore Technologies Engineering Ltd | 10,41 | +%0,58 | |
| Singapore Exchange Ltd. | 20,90 | -%1,14 | |
| Hongkong Land Holdings Limited | 8,08 | -%0,62 |