600053Kunwu Jiuding Investment Holdings Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $460,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,72 Mr | 元2,90 Mr | 元3,40 Mr | 元3,48 Mr | 元3,32 Mr | 元3,39 Mr | 元3,89 Mr | 元5,94 Mr | 元4,75 Mr | 元4,34 Mr | 元4,59 Mr | 元2,52 Mr | 元2,90 Mr | 元3,04 Mr | 元2,80 Mr | 元2,64 Mr | 元2,65 Mr | 元2,43 Mr | 元2,10 Mr | 元2,37 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元227,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元447,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元156,38 Mn | 元56,04 Mn | 元161,20 Mn | 元184,81 Mn | 元31,73 Mn | 元412,80 Mn | 元499,00 Mn | 元909,00 Mn | 元635,00 Mn | 元151,00 Mn | 元225,93 Mn | 元300,00 Mn | 元422,00 Mn | 元670,00 Mn | 元625,00 Mn | 元720,00 Mn | 元965,00 Mn | 元921,00 Mn | 元861,00 Mn | 元809,24 Mn |
| Net Borç† | -元70,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元229,30 Mn | 元250,16 Mn | 元212,94 Mn | 元474,90 Mn | 元378,13 Mn | 元362,87 Mn | 元2,18 Mr | 元831,35 Mn | 元836,24 Mn | 元1,68 Mr | 元1,03 Mr | 元755,01 Mn | 元568,90 Mn | 元310,57 Mn | 元376,24 Mn | 元253,17 Mn | 元411,16 Mn | 元314,04 Mn | 元791,95 Mn | 元446,57 Mn |
| Brüt Kâr | 元82,87 Mn | 元111,54 Mn | 元202,15 Mn | 元459,32 Mn | 元362,03 Mn | 元349,47 Mn | 元1,66 Mr | 元759,79 Mn | 元813,34 Mn | 元1,43 Mr | 元311,19 Mn | 元161,43 Mn | 元71,59 Mn | 元54,54 Mn | 元38,08 Mn | 元36,34 Mn | 元46,58 Mn | 元189,82 Mn | 元368,21 Mn | 元196,85 Mn |
| FAVÖK | -元222,22 Mn | -元74,32 Mn | 元25,16 Mn | 元263,79 Mn | 元149,65 Mn | 元152,20 Mn | 元1,08 Mr | 元293,13 Mn | 元395,01 Mn | 元769,51 Mn | 元205,63 Mn | 元116,02 Mn | 元41,31 Mn | 元22,13 Mn | 元10,03 Mn | 元677.850 | 元15,39 Mn | 元88,77 Mn | 元184,03 Mn | 元104,65 Mn |
| Net Kâr | -元357,67 Mn | -元135,41 Mn | 元15,35 Mn | 元174,14 Mn | 元62,10 Mn | 元86,76 Mn | 元792,19 Mn | 元102,02 Mn | 元323,85 Mn | 元642,84 Mn | 元286,54 Mn | 元75,55 Mn | 元25,57 Mn | 元12,65 Mn | 元15,51 Mn | 元6,49 Mn | 元12,90 Mn | 元193,54 Mn | 元175,37 Mn | 元63,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,83 | -0,31 | 0,04 | 0,40 | 0,14 | 0,20 | 1,83 | 0,24 | 0,75 | 1,48 | 0,66 | 0,17 | 0,06 | 0,03 | 0,04 | 0,02 | 0,03 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元59,35 Mn | 元53,15 Mn | -元46,18 Mn | 元274,20 Mn | 元48,38 Mn | -元303,36 Mn | 元352,23 Mn | 元1,70 Mr | 元2,90 Mn | 元947,59 Mn | 元503,31 Mn | 元324,87 Mn | 元448,62 Mn | 元4,73 Mn | 元119,27 Mn | 元82,21 Mn | 元316,31 Mn | -元11,33 Mn | 元169,72 Mn | -元676,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,7% | 1,9% | 4,7% | 5,3% | 1,0% | 12,2% | 12,8% | 15,3% | 13,4% | 3,5% | 4,9% | 11,9% | 14,6% | 22,1% | 22,4% | 27,3% | 36,4% | 37,9% | 41,0% | 34,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,09 | 0,06 | 0,14 | 0,11 | 0,11 | 0,56 | 0,14 | 0,18 | 0,39 | 0,22 | 0,30 | 0,20 | 0,10 | 0,13 | 0,10 | 0,16 | 0,13 | 0,38 | 0,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,11 | 0,09 | 0,21 | 0,17 | 0,16 | 0,96 | 0,37 | 0,37 | 0,74 | 0,45 | 0,33 | 0,25 | 0,14 | 0,17 | 0,11 | 0,18 | 0,14 | 0,35 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,1% | 44,6% | 94,9% | 96,7% | 95,7% | 96,3% | 76,4% | 91,4% | 97,3% | 85,4% | 30,2% | 21,4% | 12,6% | 17,6% | 10,1% | 14,4% | 11,3% | 60,4% | 46,5% | 44,1% |
| FAVÖK Marjı | -96,9% | -29,7% | 11,8% | 55,5% | 39,6% | 41,9% | 49,4% | 35,3% | 47,2% | 45,8% | 19,9% | 15,4% | 7,3% | 7,1% | 2,7% | 0,3% | 3,7% | 28,3% | 23,2% | 23,4% |
| Net Kâr Marjı | -156,0% | -54,1% | 7,2% | 36,7% | 16,4% | 23,9% | 36,4% | 12,3% | 38,7% | 38,3% | 27,8% | 10,0% | 4,5% | 4,1% | 4,1% | 2,6% | 3,1% | 61,6% | 22,1% | 14,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -25,9% | 21,2% | -21,7% | 57,7% | 12,8% | -83,6% | 16,2% | 204,1% | 0,3% | 56,4% | 48,8% | 43,0% | 78,9% | 1,5% | 31,7% | 32,5% | 76,9% | -3,6% | 21,4% | -151,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,53 | +%2,16 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,48 | -%0,24 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,24 | -%0,28 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,35 | -%0,87 | |
| Bank of China Limited Class A | 6,92 | -%1,84 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,54 | -%0,40 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1316,39 | +%0,26 |