600123Shanxi Lanhua Sci-Tech Venture Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,53 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元35,97 Mr | 元29,86 Mr | 元30,94 Mr | 元30,34 Mr | 元28,73 Mr | 元26,35 Mr | 元25,56 Mr | 元23,28 Mr | 元23,56 Mr | 元24,10 Mr | 元23,73 Mr | 元21,83 Mr | 元20,57 Mr | 元20,43 Mr | 元15,19 Mr | 元13,56 Mr | 元11,62 Mr | 元9,28 Mr | 元6,68 Mr | 元4,65 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元21,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元14,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元15,23 Mr | 元8,22 Mr | 元8,25 Mr | 元8,82 Mr | 元10,35 Mr | 元10,98 Mr | 元10,86 Mr | 元9,24 Mr | 元10,27 Mr | 元11,67 Mr | 元10,99 Mr | 元9,44 Mr | 元7,62 Mr | 元7,27 Mr | 元3,14 Mr | 元3,37 Mr | 元3,04 Mr | 元1,97 Mr | 元1,86 Mr | 元862,99 Mn |
| Net Borç† | 元10,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,10 Mr | 元10,78 Mr | 元13,18 Mr | 元14,04 Mr | 元12,82 Mr | 元6,58 Mr | 元7,90 Mr | 元8,46 Mr | 元7,50 Mr | 元4,32 Mr | 元4,34 Mr | 元5,13 Mr | 元6,51 Mr | 元7,51 Mr | 元7,51 Mr | 元5,81 Mr | 元5,59 Mr | 元4,85 Mr | 元3,72 Mr | 元3,14 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,32 Mr | 元1,97 Mr | 元5,28 Mr | 元7,37 Mr | 元5,81 Mr | 元2,00 Mr | 元2,71 Mr | 元3,41 Mr | 元2,55 Mr | 元886,02 Mn | 元901,13 Mn | 元1,39 Mr | 元2,13 Mr | 元3,19 Mr | 元3,36 Mr | 元2,58 Mr | 元2,33 Mr | 元2,52 Mr | 元1,47 Mr | 元1,25 Mr |
| FAVÖK | 元1,07 Mr | 元2,78 Mr | 元4,59 Mr | 元6,28 Mr | 元5,03 Mr | 元1,58 Mr | 元2,04 Mr | 元2,62 Mr | 元1,93 Mr | 元437,57 Mn | 元587,80 Mn | 元908,54 Mn | 元1,57 Mr | 元2,53 Mr | 元2,86 Mr | 元2,15 Mr | 元1,84 Mr | 元2,06 Mr | 元1,19 Mr | 元1,16 Mr |
| Net Kâr | -元539,92 Mn | 元717,68 Mn | 元2,10 Mr | 元3,22 Mr | 元2,36 Mr | 元374,70 Mn | 元662,85 Mn | 元1,08 Mr | 元781,60 Mn | -元660,04 Mn | 元9,65 Mn | 元66,78 Mn | 元1,00 Mr | 元1,86 Mr | 元1,66 Mr | 元1,31 Mr | 元1,27 Mr | 元1,40 Mr | 元576,70 Mn | 元560,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,37 | 0,48 | 1,41 | 2,17 | 1,59 | 0,25 | 0,45 | 0,73 | 0,53 | -0,44 | 0,01 | 0,05 | 0,67 | 1,25 | 1,12 | 0,88 | 0,86 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元8,51 Mr | 元2,24 Mr | 元2,04 Mr | 元5,19 Mr | 元2,50 Mr | 元120,71 Mn | 元29,19 Mn | 元1,48 Mr | 元858,11 Mn | -元631,24 Mn | -元431,37 Mn | -元962,31 Mn | -元425,32 Mn | -元120,95 Mn | 元495,07 Mn | 元907,15 Mn | 元381,76 Mn | 元785,89 Mn | -元251,00 Mn | 元74,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元8,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,4% | 27,5% | 26,7% | 29,1% | 36,0% | 41,7% | 42,5% | 39,7% | 43,6% | 48,4% | 46,3% | 43,2% | 37,0% | 35,6% | 20,7% | 24,9% | 26,2% | 21,2% | 27,8% | 18,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,23 | 0,36 | 0,43 | 0,46 | 0,45 | 0,25 | 0,31 | 0,36 | 0,32 | 0,18 | 0,18 | 0,24 | 0,32 | 0,37 | 0,49 | 0,43 | 0,48 | 0,52 | 0,56 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,55 | 0,74 | 0,90 | 0,96 | 0,88 | 0,45 | 0,54 | 0,58 | 0,51 | 0,30 | 0,30 | 0,35 | 0,45 | 0,51 | 0,51 | 0,40 | 0,38 | 0,33 | 0,25 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,3% | 18,2% | 40,0% | 52,5% | 45,3% | 30,4% | 34,3% | 40,4% | 34,0% | 20,5% | 20,8% | 27,1% | 32,7% | 42,5% | 44,7% | 44,5% | 41,6% | 52,0% | 39,5% | 39,9% |
| FAVÖK Marjı | 13,2% | 25,8% | 34,8% | 44,7% | 39,2% | 24,0% | 25,8% | 31,0% | 25,7% | 10,1% | 13,6% | 17,7% | 24,1% | 33,7% | 38,1% | 37,1% | 32,8% | 42,5% | 31,9% | 37,0% |
| Net Kâr Marjı | -6,7% | 6,7% | 15,9% | 23,0% | 18,4% | 5,7% | 8,4% | 12,8% | 10,4% | -15,3% | 0,2% | 1,3% | 15,4% | 24,8% | 22,1% | 22,6% | 22,7% | 28,9% | 15,5% | 17,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -105,1% | 20,8% | 15,5% | 37,0% | 19,5% | 1,8% | 0,4% | 17,5% | 11,4% | -14,6% | -9,9% | -18,7% | -6,5% | -1,6% | 6,6% | 15,6% | 6,8% | 16,2% | -6,8% | 2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,99 | -%2,79 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,49 | +%0,59 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,25 | +%0,83 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | +%0,53 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,07 | +%1,43 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,25 | +%2,94 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1274,89 | -%1,02 |