600126Hangzhou Iron & Steel Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元31,22 Mr | 元33,02 Mr | 元31,20 Mr | 元28,62 Mr | 元29,26 Mr | 元27,85 Mr | 元26,34 Mr | 元26,54 Mr | 元24,46 Mr | 元26,02 Mr | 元25,18 Mr | 元7,03 Mr | 元8,57 Mr | 元8,39 Mr | 元9,05 Mr | 元8,94 Mr | 元7,85 Mr | 元8,91 Mr | 元8,86 Mr | 元8,43 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元11,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元19,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,29 Mr | 元7,14 Mr | 元5,82 Mr | 元3,26 Mr | 元2,60 Mr | 元1,85 Mr | 元2,41 Mr | 元2,23 Mr | 元2,38 Mr | 元5,35 Mr | 元8,93 Mr | 元1,79 Mr | 元2,65 Mr | 元2,66 Mr | 元2,53 Mr | 元2,70 Mr | 元2,67 Mr | 元3,28 Mr | 元3,03 Mr | 元3,72 Mr |
| Net Borç† | -元2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元52,29 Mr | 元63,62 Mr | 元55,80 Mr | 元43,28 Mr | 元49,90 Mr | 元32,82 Mr | 元26,70 Mr | 元26,32 Mr | 元27,76 Mr | 元19,59 Mr | 元21,85 Mr | 元14,42 Mr | 元17,15 Mr | 元17,11 Mr | 元22,28 Mr | 元19,41 Mr | 元15,71 Mr | 元22,06 Mr | 元16,28 Mr | 元12,56 Mr |
| Brüt Kâr | 元799,53 Mn | -元19,66 Mn | 元670,09 Mn | 元1,01 Mr | 元2,52 Mr | 元1,73 Mr | 元1,47 Mr | 元3,04 Mr | 元2,81 Mr | 元1,59 Mr | -元506,74 Mn | 元506,51 Mn | 元504,28 Mn | 元278,43 Mn | 元1,05 Mr | 元1,05 Mr | 元696,92 Mn | 元849,44 Mn | 元1,04 Mr | 元793,31 Mn |
| FAVÖK | 元1,08 Mr | 元123,24 Mn | 元841,83 Mn | 元1,28 Mr | 元2,79 Mr | 元2,30 Mr | 元2,14 Mr | 元3,78 Mr | 元3,33 Mr | 元2,05 Mr | 元107,14 Mn | 元377,02 Mn | 元399,16 Mn | 元136,76 Mn | 元892,70 Mn | 元943,01 Mn | 元669,22 Mn | 元650,15 Mn | 元1,05 Mr | 元806,15 Mn |
| Net Kâr | 元24,14 Mn | -元628,12 Mn | 元182,23 Mn | 元481,37 Mn | 元1,64 Mr | 元1,14 Mr | 元917,84 Mn | 元1,94 Mr | 元1,80 Mr | 元725,45 Mn | -元1,49 Mr | 元10,73 Mn | 元20,65 Mn | -元379,35 Mn | 元299,86 Mn | 元348,20 Mn | 元146,56 Mn | 元36,72 Mn | 元356,15 Mn | 元204,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,19 | 0,05 | 0,14 | 0,49 | 0,34 | 0,27 | 0,57 | 0,53 | 0,25 | -1,37 | 0,01 | 0,02 | -0,35 | 0,28 | 0,32 | 0,13 | 0,03 | 0,33 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元505,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元947,34 Mn | -元145,13 Mn | -元3,55 Mr | -元1,04 Mr | 元1,29 Mr | 元1,55 Mr | 元532,90 Mn | 元1,93 Mr | 元1,44 Mr | 元2,51 Mr | 元361,14 Mn | 元1,05 Mr | -元664.600 | 元158,13 Mn | -元569,29 Mn | -元249,66 Mn | 元368,31 Mn | 元753,89 Mn | -元339,66 Mn | -元100,33 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,1% | 21,6% | 18,6% | 11,4% | 8,9% | 6,6% | 9,2% | 8,4% | 9,7% | 20,6% | 35,5% | 25,4% | 30,9% | 31,7% | 28,0% | 30,2% | 34,0% | 36,7% | 34,2% | 44,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,67 | 1,93 | 1,79 | 1,51 | 1,71 | 1,18 | 1,01 | 0,99 | 1,14 | 0,75 | 0,87 | 2,05 | 2,00 | 2,04 | 2,46 | 2,17 | 2,00 | 2,48 | 1,84 | 1,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,66 | 3,23 | 2,84 | 2,20 | 2,54 | 1,67 | 1,36 | 1,34 | 1,41 | 1,00 | 1,11 | 0,73 | 0,87 | 0,87 | 1,13 | 0,99 | 0,80 | 1,12 | 0,83 | 0,64 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,5% | -0,0% | 1,2% | 2,3% | 5,1% | 5,3% | 5,5% | 11,5% | 10,1% | 8,1% | -2,3% | 3,5% | 2,9% | 1,6% | 4,7% | 5,4% | 4,4% | 3,9% | 6,4% | 6,3% |
| FAVÖK Marjı | 2,1% | 0,2% | 1,5% | 3,0% | 5,6% | 7,0% | 8,0% | 14,4% | 12,0% | 10,5% | 0,5% | 2,6% | 2,3% | 0,8% | 4,0% | 4,9% | 4,3% | 2,9% | 6,4% | 6,4% |
| Net Kâr Marjı | 0,0% | -1,0% | 0,3% | 1,1% | 3,3% | 3,5% | 3,4% | 7,4% | 6,5% | 3,7% | -6,8% | 0,1% | 0,1% | -2,2% | 1,3% | 1,8% | 0,9% | 0,2% | 2,2% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | -0,2% | -6,4% | -2,4% | 2,6% | 4,7% | 2,0% | 7,3% | 5,2% | 12,8% | 1,7% | 7,3% | -0,0% | 0,9% | -2,6% | -1,3% | 2,3% | 3,4% | -2,1% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,20 | -%1,68 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,43 | -%0,71 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,16 | -%1,24 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | %0,00 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,00 | -%0,99 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,50 | +%2,04 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1283,80 | +%0,70 |