600132Chongqing Brewery Co.Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,73 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,76 Mr | 元11,04 Mr | 元12,39 Mr | 元12,50 Mr | 元11,53 Mr | 元9,60 Mr | 元10,79 Mr | 元3,31 Mr | 元3,51 Mr | 元3,37 Mr | 元3,72 Mr | 元3,93 Mr | 元4,34 Mr | 元4,67 Mr | 元3,60 Mr | 元3,56 Mr | 元3,30 Mr | 元3,12 Mr | 元2,41 Mr | 元2,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元753,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元115,66 Mn | 元172,27 Mn | 元163,75 Mn | 元101,93 Mn | 元39,26 Mn | 元1,13 Mr | 元350,35 Mn | 元242,90 Mn | 元0,00 | 元6,56 Mn | 元629,97 Mn | 元753,11 Mn | 元1,14 Mr | 元1,48 Mr | 元1,03 Mr | 元1,04 Mr | 元948,65 Mn | 元1,06 Mr | 元717,54 Mn | 元634,35 Mn |
| Net Borç† | -元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元13,81 Mr | 元13,75 Mr | 元13,86 Mr | 元13,12 Mr | 元12,23 Mr | 元10,24 Mr | 元9,53 Mr | 元3,19 Mr | 元2,91 Mr | 元3,21 Mr | 元3,05 Mr | 元2,88 Mr | 元3,07 Mr | 元2,85 Mr | 元2,42 Mr | 元2,17 Mr | 元2,06 Mr | 元2,07 Mr | 元1,92 Mr | 元1,81 Mr |
| Brüt Kâr | 元6,39 Mr | 元6,03 Mr | 元6,17 Mr | 元6,02 Mr | 元5,67 Mr | 元4,75 Mr | 元4,47 Mr | 元1,08 Mr | 元957,84 Mn | 元1,25 Mr | 元922,18 Mn | 元1,07 Mr | 元1,16 Mr | 元1,01 Mr | 元873,19 Mn | 元812,54 Mn | 元840,80 Mn | 元668,76 Mn | 元672,53 Mn | 元884,67 Mn |
| FAVÖK | 元3,79 Mr | 元3,60 Mr | 元3,70 Mr | 元3,62 Mr | 元3,28 Mr | 元2,11 Mr | 元1,94 Mr | 元629,39 Mn | 元483,43 Mn | 元748,98 Mn | 元339,43 Mn | 元305,31 Mn | 元460,52 Mn | 元435,96 Mn | 元410,84 Mn | 元363,67 Mn | 元402,11 Mn | 元350,76 Mn | 元355,37 Mn | 元363,14 Mn |
| Net Kâr | 元1,23 Mr | 元1,11 Mr | 元1,34 Mr | 元1,26 Mr | 元1,17 Mr | 元1,08 Mr | 元1,04 Mr | 元403,98 Mn | 元329,46 Mn | 元180,99 Mn | -元65,68 Mn | 元73,44 Mn | 元158,74 Mn | 元159,04 Mn | 元153,61 Mn | 元361,91 Mn | 元181,48 Mn | 元163,63 Mn | 元159,28 Mn | 元150,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,54 | 2,30 | 2,76 | 2,61 | 2,41 | 2,23 | 2,15 | 0,83 | 0,68 | 0,37 | -0,14 | 0,15 | 0,33 | 0,33 | 0,32 | 0,75 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元11,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,20 Mr | 元1,53 Mr | 元2,40 Mr | 元2,84 Mr | 元2,89 Mr | 元3,18 Mr | 元1,61 Mr | 元667,50 Mn | 元642,12 Mn | 元405,86 Mn | 元288,02 Mn | 元256,65 Mn | 元388,42 Mn | 元50,87 Mn | 元164,11 Mn | -元177,76 Mn | 元158,15 Mn | -元295,43 Mn | 元86,30 Mn | 元245,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元419,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,1% | 1,6% | 1,3% | 0,8% | 0,3% | 11,8% | 3,2% | 7,3% | 0,0% | 0,2% | 16,9% | 19,2% | 26,3% | 31,6% | 28,7% | 29,1% | 28,8% | 34,1% | 29,8% | 31,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,28 | 1,25 | 1,12 | 1,05 | 1,06 | 1,07 | 0,88 | 0,96 | 0,83 | 0,95 | 0,82 | 0,73 | 0,71 | 0,61 | 0,67 | 0,61 | 0,62 | 0,66 | 0,80 | 0,88 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,83 | 4,81 | 4,84 | 4,59 | 4,27 | 3,58 | 3,33 | 1,11 | 1,02 | 1,12 | 1,07 | 1,01 | 1,07 | 0,99 | 0,85 | 0,76 | 0,72 | 0,72 | 0,67 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,2% | 43,9% | 44,5% | 45,9% | 46,4% | 46,4% | 46,9% | 33,8% | 32,9% | 38,9% | 30,2% | 37,1% | 37,8% | 35,5% | 36,0% | 37,4% | 40,9% | 32,3% | 35,0% | 48,8% |
| FAVÖK Marjı | 27,4% | 26,2% | 26,7% | 27,6% | 26,8% | 20,6% | 20,4% | 19,7% | 16,6% | 23,3% | 11,1% | 10,6% | 15,0% | 15,3% | 17,0% | 16,8% | 19,5% | 16,9% | 18,5% | 20,0% |
| Net Kâr Marjı | 8,9% | 8,1% | 9,6% | 9,6% | 9,5% | 10,5% | 10,9% | 12,7% | 11,3% | 5,6% | -2,2% | 2,5% | 5,2% | 5,6% | 6,3% | 16,7% | 8,8% | 7,9% | 8,3% | 8,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,0% | 11,1% | 17,3% | 21,7% | 23,6% | 31,1% | 16,8% | 20,9% | 22,1% | 12,6% | 9,4% | 8,9% | 12,7% | 1,8% | 6,8% | -8,2% | 7,7% | -14,3% | 4,5% | 13,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,99 | -%2,79 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,49 | +%0,59 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,25 | +%0,83 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | +%0,53 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,07 | +%1,43 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,25 | +%2,94 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1274,89 | -%1,02 |