600136Wuhan MC Culture & Sports Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $453,90 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元894,25 Mn | 元923,01 Mn | 元701,53 Mn | 元3,68 Mr | 元6,84 Mr | 元8,99 Mr | 元10,40 Mr | 元10,61 Mr | 元5,13 Mr | 元3,58 Mr | 元1,22 Mr | 元191,53 Mn | 元193,51 Mn | 元183,28 Mn | 元169,91 Mn | 元210,43 Mn | 元150,31 Mn | 元199,11 Mn | 元222,56 Mn | 元289,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元171,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元627,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元266,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元246,14 Mn | 元236,68 Mn | 元24,07 Mn | 元2,75 Mr | 元2,72 Mr | 元3,26 Mr | 元3,87 Mr | 元4,34 Mr | 元2,04 Mr | 元594,22 Mn | 元66,00 Mn | 元20,30 Mn | 元27,00 Mn | 元5,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元75,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元501,00 Mn | 元427,99 Mn | 元523,24 Mn | 元739,76 Mn | 元1,45 Mr | 元698,18 Mn | 元1,78 Mr | 元2,66 Mr | 元907,84 Mn | 元575,23 Mn | 元431,66 Mn | 元71,22 Mn | 元87,96 Mn | 元87,66 Mn | 元65,59 Mn | 元48,01 Mn | 元92,23 Mn | 元88,02 Mn | 元158,14 Mn | 元57,12 Mn |
| Brüt Kâr | 元59,62 Mn | 元38,56 Mn | 元89,28 Mn | -元882,17 Mn | 元235,42 Mn | -元149,28 Mn | 元376,67 Mn | 元920,16 Mn | 元501,07 Mn | 元311,95 Mn | 元178,37 Mn | 元12,41 Mn | 元16,48 Mn | 元22,79 Mn | 元11,84 Mn | 元24,80 Mn | 元33,77 Mn | 元47,99 Mn | 元57,72 Mn | 元12,42 Mn |
| FAVÖK | 元25,25 Mn | -元24,00 Mn | -元1,33 Mr | -元1,93 Mr | 元91,43 Mn | -元387,99 Mn | 元845,97 Mn | 元1,03 Mr | 元269,28 Mn | 元226,07 Mn | 元101,13 Mn | 元6,76 Mn | 元3,47 Mn | 元11,11 Mn | 元6,48 Mn | 元12,33 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | -元15,80 Mn | -元101,02 Mn | 元2,86 Mr | -元4,72 Mr | -元1,34 Mr | -元1,93 Mr | 元105,08 Mn | 元177,99 Mn | 元128,13 Mn | 元122,18 Mn | 元53,47 Mn | 元954.142 | 元1,18 Mn | 元5,12 Mn | 元11,99 Mn | 元9,24 Mn | 元38,16 Mn | 元22,03 Mn | 元39,95 Mn | 元33,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,08 | 1,40 | -8,10 | -2,29 | -3,30 | 0,18 | 0,37 | 0,26 | 0,25 | 0,18 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,06 | 0,05 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元37,92 Mn | -元86,91 Mn | 元3,64 Mn | 元77,82 Mn | 元155,06 Mn | 元117,51 Mn | -元1,29 Mr | -元345,74 Mn | -元678,56 Mn | -元327,87 Mn | -元195,53 Mn | 元4,43 Mn | 元19,87 Mn | 元2,36 Mn | 元35,38 Mn | 元7,90 Mn | 元20,74 Mn | 元59,19 Mn | 元101,60 Mn | -元38,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元12,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,5% | 25,6% | 3,4% | 74,8% | 39,8% | 36,2% | 37,2% | 40,9% | 39,9% | 16,6% | 5,4% | 10,6% | 14,0% | 2,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,46 | 0,75 | 0,20 | 0,21 | 0,08 | 0,17 | 0,25 | 0,18 | 0,16 | 0,35 | 0,37 | 0,45 | 0,48 | 0,39 | 0,23 | 0,61 | 0,44 | 0,71 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,88 | 1,60 | 1,96 | 2,77 | 5,44 | 2,62 | 6,66 | 9,97 | 3,40 | 2,16 | 1,62 | 0,27 | 0,33 | 0,33 | 0,25 | 0,18 | 0,35 | 0,33 | 0,59 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,9% | 9,0% | 17,1% | -119,3% | 16,2% | -21,4% | 21,2% | 34,6% | 55,2% | 54,2% | 41,3% | 17,4% | 18,7% | 26,0% | 18,0% | 51,7% | 36,6% | 54,5% | 36,5% | 21,7% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | -5,6% | -253,2% | -260,5% | 6,3% | -55,6% | 47,6% | 38,7% | 29,7% | 39,3% | 23,4% | 9,5% | 3,9% | 12,7% | 9,9% | 25,7% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -3,2% | -23,6% | 547,4% | -638,6% | -92,0% | -275,9% | 5,9% | 6,7% | 14,1% | 21,2% | 12,4% | 1,3% | 1,3% | 5,8% | 18,3% | 19,2% | 41,4% | 25,0% | 25,3% | 58,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,6% | -20,3% | 0,7% | 10,5% | 10,7% | 16,8% | -72,5% | -13,0% | -74,7% | -57,0% | -45,3% | 6,2% | 22,6% | 2,7% | 54,0% | 16,5% | 22,5% | 67,2% | 64,2% | -68,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 43,66 | -%5,09 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,50 | +%0,59 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,25 | +%0,97 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,49 | +%0,79 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,03 | %0,00 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,52 | -%0,24 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1312,32 | +%2,05 |