600165Ningxia Zhongke Biotechnology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $781,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,49 Mr | 元2,17 Mr | 元2,96 Mr | 元3,28 Mr | 元3,31 Mr | 元3,34 Mr | 元2,24 Mr | 元2,18 Mr | 元2,30 Mr | 元3,35 Mr | 元3,92 Mr | 元2,40 Mr | 元2,57 Mr | 元2,55 Mr | 元2,01 Mr | 元1,81 Mr | 元1,59 Mr | 元1,47 Mr | 元1,32 Mr | 元1,21 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元460,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元859,57 Mn | 元677,18 Mn | 元1,69 Mr | 元1,65 Mr | 元1,54 Mr | 元1,57 Mr | 元1,20 Mr | 元575,60 Mn | 元947,17 Mn | 元2,08 Mr | 元2,57 Mr | 元1,05 Mr | 元1,20 Mr | 元1,11 Mr | 元625,72 Mn | 元790,08 Mn | 元588,30 Mn | 元529,50 Mn | 元457,80 Mn | 元522,30 Mn |
| Net Borç† | 元398,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元443,65 Mn | 元344,49 Mn | 元284,83 Mn | 元680,69 Mn | 元243,43 Mn | 元116,63 Mn | 元265,44 Mn | 元547,41 Mn | 元1,24 Mr | 元2,78 Mr | 元1,07 Mr | 元1,34 Mr | 元1,76 Mr | 元1,84 Mr | 元1,67 Mr | 元1,61 Mr | 元1,53 Mr | 元1,44 Mr | 元1,01 Mr | 元847,75 Mn |
| Brüt Kâr | -元107,15 Mn | -元79,71 Mn | -元111,47 Mn | 元64,18 Mn | -元92,45 Mn | 元6,71 Mn | -元63.694 | 元40,42 Mn | 元77,06 Mn | 元116,89 Mn | 元89,70 Mn | 元62,01 Mn | 元189,89 Mn | 元174,53 Mn | 元164,28 Mn | 元129,78 Mn | 元150,10 Mn | 元161,78 Mn | 元92,30 Mn | 元74,46 Mn |
| FAVÖK | -元196,86 Mn | -元81,43 Mn | -元65,45 Mn | 元36,37 Mn | -元139,42 Mn | -元2,46 Mn | -元35,04 Mn | 元12,67 Mn | 元3,83 Mn | -元52,99 Mn | 元17,34 Mn | -元43,25 Mn | 元108,36 Mn | 元99,40 Mn | 元73,19 Mn | 元11,44 Mn | 元62,83 Mn | 元91,05 Mn | 元51,03 Mn | 元22,96 Mn |
| Net Kâr | -元90,38 Mn | -元538,91 Mn | -元465,51 Mn | -元141,48 Mn | -元166,09 Mn | 元20,91 Mn | -元44,95 Mn | 元9,40 Mn | 元38,23 Mn | -元192,02 Mn | 元46,09 Mn | -元107,96 Mn | 元11,07 Mn | 元42,30 Mn | 元1,97 Mn | -元53,86 Mn | 元4,94 Mn | 元5,63 Mn | 元5,24 Mn | -元31,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | -0,79 | -0,68 | -0,21 | -0,24 | 0,03 | -0,07 | 0,01 | 0,06 | -0,28 | 0,07 | -0,16 | 0,02 | 0,06 | 0,00 | -0,11 | 0,01 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元30,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元644,57 Mn | -元91,39 Mn | -元34,53 Mn | 元7,95 Mn | -元244,21 Mn | -元759,85 Mn | -元530,15 Mn | -元237,85 Mn | 元104,95 Mn | -元190,59 Mn | -元250,48 Mn | -元266,31 Mn | -元51,91 Mn | -元163,23 Mn | -元254,81 Mn | -元211,01 Mn | 元82,51 Mn | 元441.000 | -元17,69 Mn | -元93,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元271,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,5% | 31,2% | 57,1% | 50,4% | 46,6% | 47,0% | 53,4% | 26,5% | 41,2% | 62,0% | 65,6% | 43,6% | 46,5% | 43,6% | 31,1% | 43,7% | 37,0% | 36,0% | 34,6% | 43,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,16 | 0,10 | 0,21 | 0,07 | 0,03 | 0,12 | 0,25 | 0,54 | 0,83 | 0,27 | 0,56 | 0,68 | 0,72 | 0,83 | 0,89 | 0,96 | 0,98 | 0,77 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,33 | 0,26 | 0,21 | 0,51 | 0,18 | 0,09 | 0,20 | 0,41 | 0,93 | 2,08 | 0,80 | 1,00 | 1,32 | 1,37 | 1,25 | 1,20 | 1,14 | 1,08 | 0,76 | 0,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -24,2% | -23,1% | -39,1% | 9,4% | -38,0% | 5,8% | -0,0% | 7,4% | 6,2% | 4,2% | 8,4% | 4,6% | 10,8% | 9,5% | 9,8% | 8,1% | 9,8% | 11,3% | 9,1% | 8,8% |
| FAVÖK Marjı | -44,4% | -23,6% | -23,0% | 5,3% | -57,3% | -2,1% | -13,2% | 2,3% | 0,3% | -1,9% | 1,6% | -3,2% | 6,2% | 5,4% | 4,4% | 0,7% | 4,1% | 6,3% | 5,0% | 2,7% |
| Net Kâr Marjı | -20,4% | -156,4% | -163,4% | -20,8% | -68,2% | 17,9% | -16,9% | 1,7% | 3,1% | -6,9% | 4,3% | -8,1% | 0,6% | 2,3% | 0,1% | -3,3% | 0,3% | 0,4% | 0,5% | -3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -145,3% | -26,5% | -12,1% | 1,2% | -100,3% | -651,5% | -199,7% | -43,4% | 8,5% | -6,9% | -23,4% | -19,9% | -3,0% | -8,9% | -15,3% | -13,1% | 5,4% | 0,0% | -1,7% | -11,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 43,59 | -%5,24 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,50 | +%0,59 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,26 | +%1,11 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,49 | +%0,79 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,03 | %0,00 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,52 | -%0,24 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1312,32 | +%2,05 |