600301Guangxi Huaxi Nonferrous Metal Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,29 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,06 Mr | 元7,74 Mr | 元7,22 Mr | 元6,64 Mr | 元448,10 Mn | 元522,90 Mn | 元401,15 Mn | 元395,15 Mn | 元755,41 Mn | 元966,44 Mn | 元906,41 Mn | 元1,42 Mr | 元2,18 Mr | 元2,39 Mr | 元2,73 Mr | 元2,48 Mr | 元2,53 Mr | 元2,59 Mr | 元2,20 Mr | 元1,57 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,48 Mr | 元1,31 Mr | 元1,30 Mr | 元2,29 Mr | 元8,39 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元468,00 Mn | 元558,00 Mn | 元5,00 Mn | 元5,00 Mn | 元592,00 Mn | 元181,60 Mn | 元302,66 Mn | 元663,44 Mn | 元1,18 Mr | 元1,17 Mr | 元896,15 Mn | 元782,81 Mn |
| Net Borç† | -元706,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,77 Mr | 元4,60 Mr | 元3,18 Mr | 元2,68 Mr | 元391,95 Mn | 元901,91 Mn | 元668,53 Mn | 元275,44 Mn | 元213,81 Mn | 元71,24 Mn | 元63,69 Mn | 元642,77 Mn | 元676,58 Mn | 元803,99 Mn | 元1,15 Mr | 元1,09 Mr | 元1,42 Mr | 元1,72 Mr | 元1,78 Mr | 元1,25 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,05 Mr | 元1,80 Mr | 元1,17 Mr | 元852,99 Mn | 元74,60 Mn | 元67,57 Mn | 元15,83 Mn | 元8,13 Mn | 元11,52 Mn | 元9,29 Mn | 元8,04 Mn | -元5,03 Mn | -元127,76 Mn | -元146,67 Mn | -元73,40 Mn | -元105,81 Mn | -元88,79 Mn | 元106,38 Mn | 元269,44 Mn | 元197,89 Mn |
| FAVÖK | 元1,83 Mr | 元1,58 Mr | 元1,04 Mr | 元787,34 Mn | 元70,16 Mn | 元42,83 Mn | 元6,53 Mn | -元2,36 Mn | 元2,63 Mn | 元27,91 Mn | -元201,51 Mn | -元132,93 Mn | -元136,76 Mn | -元106,55 Mn | -元8,92 Mn | -元116,26 Mn | -元110,53 Mn | 元78,53 Mn | 元244,62 Mn | 元165,17 Mn |
| Net Kâr | 元800,77 Mn | 元657,74 Mn | 元350,39 Mn | 元218,65 Mn | 元53,71 Mn | 元32,46 Mn | 元6,50 Mn | 元54,12 Mn | -元32,48 Mn | 元6,01 Mn | -元41,84 Mn | -元241,81 Mn | 元47,71 Mn | -元284,82 Mn | -元214,16 Mn | 元11,71 Mn | -元297,29 Mn | -元131,37 Mn | 元68,97 Mn | 元70,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,27 | 1,04 | 0,55 | 0,93 | 0,23 | 0,14 | 0,03 | 0,23 | -0,14 | 0,03 | -0,18 | -1,03 | 0,20 | -1,21 | -0,91 | 0,05 | -1,26 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元81,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,30 Mr | 元1,12 Mr | 元798,56 Mn | 元574,21 Mn | -元106,77 Mn | 元178,05 Mn | -元37,13 Mn | -元117,79 Mn | 元54,53 Mn | -元74,47 Mn | -元88,92 Mn | -元149,50 Mn | -元70,25 Mn | -元180,69 Mn | -元107,98 Mn | 元112,50 Mn | -元318,38 Mn | -元76,81 Mn | -元170,43 Mn | 元7,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元160,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,4% | 16,9% | 18,0% | 34,5% | 1,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 62,0% | 57,7% | 0,6% | 0,4% | 27,2% | 7,6% | 11,1% | 26,7% | 46,8% | 45,1% | 40,8% | 49,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,59 | 0,44 | 0,40 | 0,87 | 1,72 | 1,67 | 0,70 | 0,28 | 0,07 | 0,07 | 0,45 | 0,31 | 0,34 | 0,42 | 0,44 | 0,56 | 0,66 | 0,81 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,98 | 0,78 | 0,54 | 0,46 | 0,07 | 0,15 | 0,11 | 0,05 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,11 | 0,11 | 0,14 | 0,19 | 0,19 | 0,24 | 0,29 | 0,30 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,5% | 39,2% | 36,9% | 31,8% | 19,0% | 7,5% | 2,4% | 3,0% | 5,4% | 13,0% | 12,6% | -0,8% | -18,9% | -18,2% | -6,4% | -9,7% | -6,3% | 6,2% | 15,2% | 15,8% |
| FAVÖK Marjı | 31,7% | 34,4% | 32,8% | 29,3% | 17,9% | 4,7% | 1,0% | -0,9% | 1,2% | 39,2% | -316,4% | -20,7% | -20,2% | -13,3% | -0,8% | -10,6% | -7,8% | 4,6% | 13,8% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | 13,9% | 14,3% | 11,0% | 8,1% | 13,7% | 3,6% | 1,0% | 19,6% | -15,2% | 8,4% | -65,7% | -37,6% | 7,1% | -35,4% | -18,6% | 1,1% | -21,0% | -7,7% | 3,9% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 22,6% | 24,4% | 25,1% | 21,4% | -27,2% | 19,7% | -5,6% | -42,8% | 25,5% | -104,5% | -139,6% | -23,3% | -10,4% | -22,5% | -9,4% | 10,3% | -22,4% | -4,5% | -9,6% | 0,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 47,00 | +%0,02 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,50 | +%0,12 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,25 | %0,00 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,52 | +%1,32 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,13 | +%0,85 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,50 | +%2,04 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1275,42 | +%0,04 |