600318Anhui Xinli Finance Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $505,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,51 Mr | 元4,05 Mr | 元4,11 Mr | 元4,05 Mr | 元4,33 Mr | 元5,40 Mr | 元5,59 Mr | 元5,64 Mr | 元6,35 Mr | 元6,18 Mr | 元7,31 Mr | 元1,90 Mr | 元2,07 Mr | 元2,03 Mr | 元2,02 Mr | 元1,70 Mr | 元1,48 Mr | 元1,22 Mr | 元844,50 Mn | 元981,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元190,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,13 Mr | 元1,53 Mr | 元1,34 Mr | 元1,28 Mr | 元1,30 Mr | 元2,00 Mr | 元2,29 Mr | 元2,36 Mr | 元2,96 Mr | 元3,06 Mr | 元3,51 Mr | 元501,00 Mn | 元351,00 Mn | 元531,00 Mn | 元628,00 Mn | 元614,00 Mn | 元475,00 Mn | 元400,00 Mn | 元250,00 Mn | 元9,50 Mn |
| Net Borç† | 元1,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元347,51 Mn | 元309,44 Mn | 元330,57 Mn | 元309,02 Mn | 元392,64 Mn | 元494,49 Mn | 元509,23 Mn | 元527,80 Mn | 元628,82 Mn | 元803,42 Mn | 元1,35 Mr | 元1,21 Mr | 元1,17 Mr | 元1,02 Mr | 元1,38 Mr | 元811,88 Mn | 元602,98 Mn | 元521,16 Mn | 元591,56 Mn | 元575,74 Mn |
| Brüt Kâr | 元278,48 Mn | 元243,52 Mn | 元264,19 Mn | 元239,28 Mn | 元301,29 Mn | 元388,55 Mn | 元402,37 Mn | 元438,53 Mn | 元530,40 Mn | 元621,03 Mn | 元628,94 Mn | 元351,91 Mn | 元272,33 Mn | 元189,56 Mn | 元525,11 Mn | 元238,83 Mn | 元84,33 Mn | 元65,26 Mn | 元141,23 Mn | 元126,56 Mn |
| FAVÖK | 元214,13 Mn | 元185,82 Mn | 元196,24 Mn | 元134,63 Mn | 元196,88 Mn | 元309,96 Mn | 元310,50 Mn | 元332,77 Mn | 元361,99 Mn | 元492,30 Mn | 元544,58 Mn | 元330,03 Mn | — | — | — | — | — | — | 元96,59 Mn | — |
| Net Kâr | 元35,68 Mn | 元31,16 Mn | 元28,50 Mn | -元138,52 Mn | -元300,12 Mn | -元8,00 Mn | 元32,28 Mn | 元52,97 Mn | -元308,72 Mn | 元162,66 Mn | 元76,00 Mn | 元105,33 Mn | 元107,05 Mn | 元69,20 Mn | 元289,37 Mn | 元65,04 Mn | 元5,26 Mn | -元91,26 Mn | 元22,31 Mn | -元9,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,06 | 0,06 | -0,27 | -0,59 | -0,02 | 0,07 | 0,11 | -0,64 | 0,34 | 0,16 | 0,22 | 0,22 | 0,15 | 0,60 | 0,14 | 0,01 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元201,53 Mn | 元252,50 Mn | 元143,20 Mn | 元327,54 Mn | 元307,38 Mn | 元165,07 Mn | 元668,30 Mn | 元816,78 Mn | 元439,45 Mn | 元376,80 Mn | -元1,07 Mr | 元367,85 Mn | 元66,71 Mn | 元34,71 Mn | 元56,47 Mn | -元265,84 Mn | -元209,31 Mn | -元281,95 Mn | -元16,70 Mn | 元253,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,1% | 37,8% | 32,7% | 31,6% | 30,0% | 37,0% | 41,0% | 41,9% | 46,7% | 49,5% | 48,0% | 26,4% | 17,0% | 26,2% | 31,1% | 36,1% | 32,2% | 32,9% | 29,6% | 1,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,13 | 0,18 | 0,64 | 0,57 | 0,50 | 0,68 | 0,48 | 0,41 | 0,43 | 0,70 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,16 | 0,14 | 0,15 | 0,14 | 0,18 | 0,23 | 0,24 | 0,25 | 0,29 | 0,37 | 0,63 | 0,57 | 0,54 | 0,47 | 0,64 | 0,38 | 0,28 | 0,24 | 0,28 | 0,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 80,1% | 78,7% | 79,9% | 77,4% | 76,7% | 78,6% | 79,0% | 83,1% | 84,3% | 77,3% | 46,6% | 29,0% | 23,3% | 18,6% | 38,1% | 29,4% | 14,0% | 12,5% | 23,9% | 22,0% |
| FAVÖK Marjı | 61,6% | 60,1% | 59,4% | 43,6% | 50,1% | 62,7% | 61,0% | 63,0% | 57,6% | 61,3% | 40,4% | 27,2% | — | — | — | — | — | — | 16,3% | — |
| Net Kâr Marjı | 10,3% | 10,1% | 8,6% | -44,8% | -76,4% | -1,6% | 6,3% | 10,0% | -49,1% | 20,2% | 5,6% | 8,7% | 9,1% | 6,8% | 21,0% | 8,0% | 0,9% | -17,5% | 3,8% | -1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -58,0% | 81,6% | 43,3% | 106,0% | 78,3% | 33,4% | 131,2% | 154,8% | 69,9% | 46,9% | -79,3% | 30,3% | 5,7% | 3,4% | 4,1% | -32,7% | -34,7% | -54,1% | -2,8% | 44,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,53 | +%2,16 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,48 | -%0,24 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,24 | -%0,28 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,35 | -%0,87 | |
| Bank of China Limited Class A | 6,92 | -%1,84 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,54 | -%0,40 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1316,39 | +%0,26 |