600322Tianjin Jintou State-owned Urban Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $440,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元221,14 Mn | 元13,46 Mr | 元15,61 Mr | 元16,56 Mr | 元18,92 Mr | 元22,94 Mr | 元25,55 Mr | 元31,66 Mr | 元35,68 Mr | 元34,48 Mr | 元24,39 Mr | 元18,78 Mr | 元17,60 Mr | 元12,37 Mr | 元12,56 Mr | 元13,02 Mr | 元10,21 Mr | 元9,52 Mr | 元8,13 Mr | 元5,05 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元84,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元145,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元75,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元7,80 Mr | 元7,52 Mr | 元8,02 Mr | 元9,04 Mr | 元11,10 Mr | 元13,41 Mr | 元13,62 Mr | 元19,82 Mr | 元17,77 Mr | 元11,55 Mr | 元8,50 Mr | 元3,89 Mr | 元3,50 Mr | 元2,43 Mr | 元2,80 Mr | 元2,06 Mr | 元2,24 Mr | 元1,12 Mr | 元561,71 Mn |
| Net Borç† | -元84,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元962,40 Mn | 元2,70 Mr | 元3,04 Mr | 元3,34 Mr | 元4,67 Mr | 元2,74 Mr | 元9,56 Mr | 元3,40 Mr | 元6,29 Mr | 元3,45 Mr | 元3,57 Mr | 元3,21 Mr | 元1,64 Mr | 元3,22 Mr | 元3,26 Mr | 元1,89 Mr | 元1,09 Mr | 元1,50 Mr | 元2,00 Mr | 元990,35 Mn |
| Brüt Kâr | -元147,10 Mn | 元494,12 Mn | 元145,67 Mn | 元213,03 Mn | 元878,90 Mn | 元402,23 Mn | 元2,37 Mr | 元730,41 Mn | 元1,22 Mr | 元968,81 Mn | 元691,47 Mn | 元1,07 Mr | 元545,02 Mn | 元899,89 Mn | 元977,79 Mn | 元601,03 Mn | 元363,94 Mn | 元419,42 Mn | 元373,17 Mn | 元242,94 Mn |
| FAVÖK | -元839,41 Mn | -元145,71 Mn | -元652,87 Mn | -元49,62 Mn | -元1,05 Mr | -元2,53 Mr | 元424,00 Mn | 元374,66 Mn | 元604,86 Mn | 元185,82 Mn | 元452,21 Mn | 元483,15 Mn | 元325,24 Mn | 元487,40 Mn | 元511,10 Mn | 元342,17 Mn | — | — | — | 元61,47 Mn |
| Net Kâr | -元1,36 Mr | -元210,33 Mn | 元37,77 Mn | -元296,06 Mn | -元1,84 Mr | -元2,52 Mr | 元141,57 Mn | 元134,72 Mn | 元218,13 Mn | -元376,77 Mn | 元4,49 Mn | 元168,36 Mn | 元143,70 Mn | 元260,22 Mn | 元267,89 Mn | 元226,18 Mn | 元156,42 Mn | 元112,36 Mn | 元56,18 Mn | 元37,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,23 | -0,19 | 0,03 | -0,27 | -1,67 | -2,28 | 0,13 | 0,12 | 0,20 | -0,34 | 0,00 | 0,15 | 0,13 | 0,24 | 0,24 | 0,20 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元397,23 Mn | 元593,08 Mn | 元1,21 Mr | 元432,94 Mn | 元2,21 Mr | 元3,38 Mr | 元956,45 Mn | 元4,00 Mr | 元1,99 Mr | -元2,21 Mr | -元3,61 Mr | -元3,24 Mr | -元1,51 Mr | -元97,06 Mn | 元149,54 Mn | 元1,06 Mr | 元557,56 Mn | -元1,86 Mr | -元1,76 Mr | -元189,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元73.745 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 57,9% | 48,2% | 48,4% | 47,8% | 48,4% | 52,5% | 43,0% | 55,5% | 51,5% | 47,4% | 45,3% | 22,1% | 28,3% | 19,3% | 21,5% | 20,2% | 23,5% | 13,8% | 11,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 4,35 | 0,20 | 0,19 | 0,20 | 0,25 | 0,12 | 0,37 | 0,11 | 0,18 | 0,10 | 0,15 | 0,17 | 0,09 | 0,26 | 0,26 | 0,15 | 0,11 | 0,16 | 0,25 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 12,67 | 35,53 | 40,05 | 43,92 | 61,43 | 36,05 | 125,93 | 44,79 | 82,79 | 45,39 | 47,00 | 42,24 | 21,62 | 42,39 | 42,95 | 24,89 | 14,33 | 19,73 | 26,35 | 13,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -15,3% | 18,3% | 4,8% | 6,4% | 18,8% | 14,7% | 24,7% | 21,5% | 19,3% | 28,1% | 19,4% | 33,4% | 33,2% | 28,0% | 30,0% | 31,8% | 33,4% | 28,0% | 18,6% | 24,5% |
| FAVÖK Marjı | -87,2% | -5,4% | -21,5% | -1,5% | -22,6% | -92,2% | 4,4% | 11,0% | 9,6% | 5,4% | 12,7% | 15,1% | 19,8% | 15,1% | 15,7% | 18,1% | — | — | — | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | -141,6% | -7,8% | 1,2% | -8,9% | -39,5% | -91,9% | 1,5% | 4,0% | 3,5% | -10,9% | 0,1% | 5,2% | 8,8% | 8,1% | 8,2% | 12,0% | 14,4% | 7,5% | 2,8% | 3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 41,3% | 22,0% | 39,9% | 13,0% | 47,5% | 123,3% | 10,0% | 117,7% | 31,6% | -64,2% | -101,1% | -100,9% | -91,8% | -3,0% | 4,6% | 56,3% | 51,2% | -123,8% | -87,9% | -19,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,53 | +%2,16 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,48 | -%0,24 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,24 | -%0,28 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,35 | -%0,87 | |
| Bank of China Limited Class A | 6,92 | -%1,84 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,54 | -%0,40 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1316,39 | +%0,26 |