600426Shandong Hualu-Hengsheng Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,97 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元49,18 Mr | 元46,66 Mr | 元44,05 Mr | 元35,01 Mr | 元28,67 Mr | 元20,55 Mr | 元18,19 Mr | 元18,66 Mr | 元16,02 Mr | 元13,21 Mr | 元11,61 Mr | 元13,05 Mr | 元12,60 Mr | 元12,06 Mr | 元10,64 Mr | 元9,04 Mr | 元6,18 Mr | 元5,22 Mr | 元4,11 Mr | 元4,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元13,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元35,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元11,29 Mr | 元10,42 Mr | 元8,54 Mr | 元3,96 Mr | 元2,40 Mr | 元2,48 Mr | 元2,47 Mr | 元4,28 Mr | 元4,86 Mr | 元3,96 Mr | 元3,24 Mr | 元5,27 Mr | 元5,57 Mr | 元5,72 Mr | 元4,68 Mr | 元3,67 Mr | 元2,85 Mr | 元2,35 Mr | 元1,64 Mr | 元1,87 Mr |
| Net Borç† | 元9,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元30,85 Mr | 元34,12 Mr | 元27,07 Mr | 元30,10 Mr | 元26,64 Mr | 元13,07 Mr | 元14,13 Mr | 元14,30 Mr | 元10,37 Mr | 元7,64 Mr | 元8,62 Mr | 元9,70 Mr | 元8,47 Mr | 元7,00 Mr | 元5,19 Mr | 元4,74 Mr | 元4,00 Mr | 元3,39 Mr | 元2,86 Mr | 元1,81 Mr |
| Brüt Kâr | 元5,69 Mr | 元6,21 Mr | 元5,43 Mr | 元8,54 Mr | 元9,30 Mr | 元2,71 Mr | 元3,86 Mr | 元4,29 Mr | 元1,98 Mr | 元1,48 Mr | 元1,70 Mr | 元1,60 Mr | 元1,12 Mr | 元1,00 Mr | 元735,03 Mn | 元623,74 Mn | 元800,26 Mn | 元729,90 Mn | 元606,86 Mn | 元381,46 Mn |
| FAVÖK | 元7,75 Mr | 元8,04 Mr | 元6,40 Mr | 元9,17 Mr | 元10,01 Mr | 元3,50 Mr | 元4,29 Mr | 元5,02 Mr | 元2,59 Mr | 元2,13 Mr | 元2,28 Mr | 元2,18 Mr | 元1,61 Mr | 元1,36 Mr | 元1,01 Mr | 元870,09 Mn | 元991,93 Mn | 元850,04 Mn | 元682,08 Mn | 元471,62 Mn |
| Net Kâr | 元3,32 Mr | 元3,90 Mr | 元3,58 Mr | 元6,29 Mr | 元7,27 Mr | 元1,80 Mr | 元2,45 Mr | 元3,02 Mr | 元1,22 Mr | 元875,49 Mn | 元904,65 Mn | 元804,43 Mn | 元489,52 Mn | 元451,57 Mn | 元354,70 Mn | 元254,14 Mn | 元425,10 Mn | 元376,90 Mn | 元320,29 Mn | 元234,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,20 | 1,42 | 1,30 | 2,29 | 2,65 | 0,66 | 0,90 | 1,11 | 0,45 | 0,32 | 0,33 | 0,30 | 0,18 | 0,17 | 0,13 | 0,09 | 0,20 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元882,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元548,27 Mn | -元112,60 Mn | -元3,97 Mr | 元67,80 Mn | 元1,26 Mr | 元428,77 Mn | 元1,92 Mr | 元2,66 Mr | -元668,46 Mn | -元266,78 Mn | 元1,79 Mr | 元743,75 Mn | 元133,79 Mn | -元625,78 Mn | -元1,79 Mr | -元608,69 Mn | -元93,06 Mn | -元448,12 Mn | 元48,43 Mn | -元519,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,0% | 22,3% | 19,4% | 11,3% | 8,4% | 12,0% | 13,6% | 23,0% | 30,3% | 30,0% | 27,9% | 40,4% | 44,2% | 47,4% | 44,0% | 40,6% | 46,1% | 45,1% | 40,0% | 46,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,73 | 0,61 | 0,86 | 0,93 | 0,64 | 0,78 | 0,77 | 0,65 | 0,58 | 0,74 | 0,74 | 0,67 | 0,58 | 0,49 | 0,52 | 0,65 | 0,65 | 0,70 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,97 | 0,77 | 0,86 | 0,76 | 0,37 | 0,40 | 0,41 | 0,29 | 0,22 | 0,25 | 0,28 | 0,24 | 0,20 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,5% | 18,2% | 20,0% | 28,4% | 34,9% | 20,8% | 27,3% | 30,0% | 19,1% | 19,4% | 19,8% | 16,5% | 13,3% | 14,3% | 14,2% | 13,2% | 20,0% | 21,5% | 21,2% | 21,1% |
| FAVÖK Marjı | 25,1% | 23,6% | 23,6% | 30,5% | 37,6% | 26,8% | 30,4% | 35,1% | 25,0% | 27,8% | 26,4% | 22,4% | 19,0% | 19,4% | 19,5% | 18,4% | 24,8% | 25,1% | 23,9% | 26,1% |
| Net Kâr Marjı | 10,7% | 11,4% | 13,2% | 20,9% | 27,3% | 13,8% | 17,4% | 21,1% | 11,8% | 11,5% | 10,5% | 8,3% | 5,8% | 6,5% | 6,8% | 5,4% | 10,6% | 11,1% | 11,2% | 13,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | -0,3% | -14,7% | 0,2% | 4,7% | 3,3% | 13,6% | 18,6% | -6,4% | -3,5% | 20,8% | 7,7% | 1,6% | -8,9% | -34,4% | -12,8% | -2,3% | -13,2% | 1,7% | -28,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,99 | -%2,79 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,49 | +%0,59 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,25 | +%0,83 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | +%0,53 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,07 | +%1,43 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,25 | +%2,94 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1274,89 | -%1,02 |