600561Jiangxi Changyun Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $242,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,36 Mr | 元4,60 Mr | 元4,44 Mr | 元4,79 Mr | 元5,18 Mr | 元5,75 Mr | 元6,14 Mr | 元6,17 Mr | 元6,94 Mr | 元6,38 Mr | 元5,83 Mr | 元4,34 Mr | 元4,24 Mr | 元3,53 Mr | 元3,00 Mr | 元1,87 Mr | 元1,58 Mr | 元1,52 Mr | 元1,26 Mr | 元1,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元372,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,57 Mr | 元1,71 Mr | 元1,64 Mr | 元1,84 Mr | 元2,41 Mr | 元2,74 Mr | 元3,07 Mr | 元2,81 Mr | 元2,92 Mr | 元2,83 Mr | 元2,49 Mr | 元1,33 Mr | 元1,36 Mr | 元1,27 Mr | 元1,19 Mr | 元336,29 Mn | 元339,63 Mn | 元411,24 Mn | 元361,56 Mn | 元277,64 Mn |
| Net Borç† | 元1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,43 Mr | 元1,53 Mr | 元1,51 Mr | 元1,45 Mr | 元1,81 Mr | 元1,83 Mr | 元2,41 Mr | 元2,62 Mr | 元2,82 Mr | 元2,60 Mr | 元2,44 Mr | 元2,58 Mr | 元2,44 Mr | 元2,11 Mr | 元1,86 Mr | 元1,21 Mr | 元962,43 Mn | 元879,84 Mn | 元690,69 Mn | 元569,89 Mn |
| Brüt Kâr | -元219,06 Mn | -元160,55 Mn | -元165,48 Mn | -元302,15 Mn | -元164,28 Mn | -元229,07 Mn | 元28,83 Mn | 元154,33 Mn | 元288,53 Mn | 元269,44 Mn | 元309,76 Mn | 元360,76 Mn | 元412,31 Mn | 元339,58 Mn | 元346,56 Mn | 元293,92 Mn | 元263,94 Mn | 元249,54 Mn | 元189,25 Mn | 元166,59 Mn |
| FAVÖK | -元159,46 Mn | -元96,32 Mn | -元131,86 Mn | -元218,49 Mn | -元105,71 Mn | -元138,15 Mn | -元9,64 Mn | 元211,59 Mn | 元450,60 Mn | 元326,26 Mn | 元434,97 Mn | 元448,19 Mn | 元485,55 Mn | 元452,66 Mn | 元401,09 Mn | 元297,90 Mn | 元303,87 Mn | 元254,48 Mn | 元186,25 Mn | 元174,94 Mn |
| Net Kâr | 元16,03 Mn | 元11,03 Mn | -元57,99 Mn | -元147,90 Mn | 元11,48 Mn | -元310,77 Mn | -元239,78 Mn | 元25,15 Mn | 元20,35 Mn | -元97,64 Mn | 元77,14 Mn | 元148,83 Mn | 元135,64 Mn | 元127,92 Mn | 元125,58 Mn | 元113,85 Mn | 元91,85 Mn | 元64,15 Mn | 元56,28 Mn | 元25,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,04 | -0,20 | -0,52 | 0,04 | -1,19 | -1,01 | 0,11 | 0,09 | -0,41 | 0,33 | 0,63 | 0,62 | 0,69 | 0,68 | 0,61 | 0,49 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元124,49 Mn | 元70,93 Mn | 元132,18 Mn | -元21,40 Mn | 元60,56 Mn | -元211,46 Mn | -元54,63 Mn | -元11,86 Mn | 元24,18 Mn | -元7,81 Mn | -元459,67 Mn | -元37,83 Mn | -元27,21 Mn | -元292,95 Mn | -元14,60 Mn | 元82,17 Mn | 元133,72 Mn | -元100,51 Mn | -元205,35 Mn | -元61,75 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元197,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,1% | 37,3% | 37,0% | 38,5% | 46,6% | 47,7% | 50,0% | 45,6% | 42,1% | 44,3% | 42,8% | 30,8% | 32,0% | 35,8% | 39,5% | 17,9% | 21,5% | 27,0% | 28,7% | 26,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,33 | 0,34 | 0,30 | 0,35 | 0,32 | 0,39 | 0,43 | 0,41 | 0,41 | 0,42 | 0,59 | 0,58 | 0,60 | 0,62 | 0,64 | 0,61 | 0,58 | 0,55 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,23 | 1,33 | 1,31 | 1,25 | 1,57 | 1,58 | 2,08 | 2,27 | 2,44 | 2,25 | 2,11 | 2,23 | 2,11 | 1,83 | 1,61 | 1,05 | 0,83 | 0,76 | 0,60 | 0,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -15,4% | -10,5% | -10,9% | -20,9% | -9,1% | -12,5% | 1,2% | 5,9% | 10,2% | 10,3% | 12,7% | 14,0% | 16,9% | 16,1% | 18,6% | 24,3% | 27,4% | 28,4% | 27,4% | 29,2% |
| FAVÖK Marjı | -11,2% | -6,3% | -8,7% | -15,1% | -5,8% | -7,6% | -0,4% | 8,1% | 16,0% | 12,5% | 17,9% | 17,4% | 19,9% | 21,5% | 21,6% | 24,7% | 31,6% | 28,9% | 27,0% | 30,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,1% | 0,7% | -3,8% | -10,2% | 0,6% | -17,0% | -10,0% | 1,0% | 0,7% | -3,8% | 3,2% | 5,8% | 5,6% | 6,1% | 6,8% | 9,4% | 9,5% | 7,3% | 8,1% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | 4,6% | 8,7% | -1,5% | 3,3% | -11,6% | -2,3% | -0,5% | 0,9% | -0,3% | -18,9% | -1,5% | -1,1% | -13,9% | -0,8% | 6,8% | 13,9% | -11,4% | -29,7% | -10,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,00 | -%2,11 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,45 | -%0,47 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,18 | -%0,97 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,40 | +%0,26 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,03 | -%0,57 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,55 | +%2,45 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1286,00 | +%0,87 |