600603Guanghui Logistics Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $821,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元21,38 Mr | 元21,80 Mr | 元23,51 Mr | 元23,63 Mr | 元24,20 Mr | 元18,40 Mr | 元16,10 Mr | 元14,00 Mr | 元9,43 Mr | 元7,04 Mr | 元6,39 Mr | 元400,79 Mn | 元371,90 Mn | 元39,88 Mn | 元33,55 Mn | 元36,03 Mn | 元4,96 Mn | 元15,94 Mn | 元34,72 Mn | 元128,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元104,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元13,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,59 Mr | 元5,76 Mr | 元7,69 Mr | 元5,61 Mr | 元4,80 Mr | 元3,22 Mr | 元2,08 Mr | 元2,24 Mr | 元1,13 Mr | 元800,00 Mn | 元800,00 Mn | 元749.769 | 元747.061 | 元770.170 | 元772.512 | 元811.488 | 元836.668 | 元20,84 Mn | 元20,89 Mn | 元23,28 Mn |
| Net Borç† | 元6,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,69 Mr | 元3,73 Mr | 元4,75 Mr | 元2,08 Mr | 元4,06 Mr | 元4,00 Mr | 元2,86 Mr | 元2,07 Mr | 元1,06 Mr | 元584,88 Mn | 元727,90 Mn | 元47,15 Mn | 元45,16 Mn | 元3,47 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元395.903 | 元4,96 Mn | 元6,39 Mn | 元11,29 Mn |
| Brüt Kâr | 元938,39 Mn | 元1,51 Mr | 元1,57 Mr | 元545,54 Mn | 元1,55 Mr | 元1,67 Mr | 元1,68 Mr | 元1,21 Mr | 元635,68 Mn | 元425,62 Mn | 元409,59 Mn | 元241.976 | 元11,53 Mn | 元156.555 | -元352.543 | -元358.581 | — | — | 元4,15 Mn | 元3,68 Mn |
| FAVÖK | 元1,06 Mr | 元1,43 Mr | 元1,48 Mr | 元555,11 Mn | 元1,30 Mr | 元1,31 Mr | 元1,14 Mr | 元826,69 Mn | 元554,16 Mn | 元369,08 Mn | 元371,46 Mn | 元6,33 Mn | 元10,09 Mn | -元5,59 Mn | -元7,53 Mn | -元15,91 Mn | -元8,87 Mn | -元12,16 Mn | -元88,03 Mn | 元40,71 Mn |
| Net Kâr | 元368,05 Mn | 元508,90 Mn | 元583,34 Mn | 元154,97 Mn | 元618,19 Mn | 元823,87 Mn | 元818,61 Mn | 元546,18 Mn | 元348,57 Mn | 元243,83 Mn | 元593,04 Mn | -元23,60 Mn | 元123,11 Mn | 元17,64 Mn | -元21,31 Mn | -元5,24 Mn | 元3,16 Mn | 元31,72 Mn | 元81,20 Mn | 元4,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,41 | 0,49 | 0,13 | 0,52 | 0,69 | 0,66 | 0,44 | 0,28 | 0,24 | 1,56 | -0,06 | 0,32 | 0,05 | -0,06 | -0,02 | 0,01 | 0,08 | 0,21 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,08 Mr | 元1,21 Mr | 元59,49 Mn | 元732,58 Mn | 元1,74 Mr | 元1,47 Mr | 元1,27 Mr | 元121,39 Mn | -元110,93 Mn | -元460,77 Mn | 元295,22 Mn | -元20,20 Mn | -元48,00 Mn | -元7,93 Mn | -元9,31 Mn | -元4,82 Mn | -元6,36 Mn | -元783.000 | -元1,43 Mn | 元5,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元222,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,8% | 26,4% | 32,7% | 23,7% | 19,8% | 17,5% | 12,9% | 16,0% | 12,0% | 11,4% | 12,5% | 0,2% | 0,2% | 1,9% | 2,3% | 2,3% | 16,9% | 130,7% | 60,2% | 18,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,17 | 0,20 | 0,09 | 0,17 | 0,22 | 0,18 | 0,15 | 0,11 | 0,08 | 0,11 | 0,12 | 0,12 | 0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,08 | 0,31 | 0,18 | 0,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,34 | 0,48 | 0,61 | 0,27 | 0,52 | 0,51 | 0,37 | 0,27 | 0,14 | 0,07 | 0,09 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,8% | 40,6% | 33,1% | 26,2% | 38,1% | 41,7% | 58,9% | 58,2% | 60,1% | 72,8% | 56,3% | 0,5% | 25,5% | 4,5% | — | — | — | — | 65,0% | 32,6% |
| FAVÖK Marjı | 39,3% | 38,2% | 31,2% | 26,6% | 32,1% | 32,8% | 40,0% | 39,9% | 52,4% | 63,1% | 51,0% | 13,4% | 22,3% | -161,3% | — | — | -2.241,4% | -245,5% | -1.377,2% | 360,7% |
| Net Kâr Marjı | 13,7% | 13,6% | 12,3% | 7,4% | 15,2% | 20,6% | 28,7% | 26,4% | 33,0% | 41,7% | 81,5% | -50,1% | 272,6% | 509,2% | — | — | 797,7% | 640,2% | 1.270,4% | 41,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 40,2% | 32,4% | 1,3% | 35,2% | 42,8% | 36,8% | 44,4% | 5,9% | -10,5% | -78,8% | 40,6% | -42,9% | -106,3% | -229,0% | — | — | -1.606,5% | -15,8% | -22,4% | 52,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,53 | +%2,16 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,44 | -%0,71 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,19 | -%0,96 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,35 | -%0,87 | |
| Bank of China Limited Class A | 6,86 | -%2,70 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,54 | -%0,40 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1316,39 | +%0,26 |