600638Shanghai New Huang Pu Industrial Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $501,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元20,00 Mr | 元19,16 Mr | 元20,34 Mr | 元24,53 Mr | 元21,44 Mr | 元20,10 Mr | 元15,13 Mr | 元12,81 Mr | 元10,75 Mr | 元10,55 Mr | 元9,38 Mr | 元10,20 Mr | 元9,48 Mr | 元8,49 Mr | 元7,20 Mr | 元6,79 Mr | 元6,42 Mr | 元3,85 Mr | 元3,64 Mr | 元3,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元7,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元15,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,76 Mr | 元4,03 Mr | 元3,51 Mr | 元4,15 Mr | 元3,56 Mr | 元4,31 Mr | 元4,11 Mr | 元4,02 Mr | 元3,03 Mr | 元3,07 Mr | 元2,54 Mr | 元3,32 Mr | 元3,49 Mr | 元2,49 Mr | 元2,39 Mr | 元2,44 Mr | 元2,36 Mr | 元790,68 Mn | 元814,00 Mn | 元300,00 Mn |
| Net Borç† | -元3,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,51 Mr | 元3,18 Mr | 元3,40 Mr | 元4,70 Mr | 元3,93 Mr | 元1,33 Mr | 元1,31 Mr | 元1,05 Mr | 元1,79 Mr | 元1,12 Mr | 元1,15 Mr | 元969,68 Mn | 元795,19 Mn | 元1,01 Mr | 元1,03 Mr | 元479,68 Mn | 元467,11 Mn | 元441,32 Mn | 元533,19 Mn | 元558,17 Mn |
| Brüt Kâr | 元791,86 Mn | 元848,67 Mn | 元888,16 Mn | 元775,01 Mn | 元584,17 Mn | 元512,96 Mn | 元344,07 Mn | 元319,74 Mn | 元216,88 Mn | 元180,01 Mn | 元142,43 Mn | 元212,36 Mn | 元194,42 Mn | 元284,34 Mn | 元235,42 Mn | 元228,09 Mn | 元148,25 Mn | 元159,21 Mn | 元170,96 Mn | 元90,84 Mn |
| FAVÖK | 元344,97 Mn | 元410,12 Mn | 元293,03 Mn | 元168,33 Mn | 元191,21 Mn | 元402,75 Mn | -元339,96 Mn | 元44,76 Mn | 元37,70 Mn | 元122,83 Mn | 元56,41 Mn | 元129,21 Mn | 元126,94 Mn | 元213,24 Mn | 元189,67 Mn | 元154,18 Mn | 元127,44 Mn | 元133,64 Mn | 元115,10 Mn | 元46,84 Mn |
| Net Kâr | 元67,61 Mn | 元81,71 Mn | 元62,09 Mn | 元56,60 Mn | 元109,94 Mn | 元268,79 Mn | -元553,29 Mn | 元571,98 Mn | 元644,98 Mn | 元102,23 Mn | 元226,76 Mn | 元169,71 Mn | 元228,32 Mn | 元208,02 Mn | 元236,53 Mn | 元213,09 Mn | 元159,68 Mn | 元173,26 Mn | 元176,04 Mn | 元95,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,12 | 0,09 | 0,08 | 0,16 | 0,40 | -0,82 | 0,85 | 0,96 | 0,15 | 0,34 | 0,25 | 0,34 | 0,31 | 0,35 | 0,32 | 0,24 | 0,26 | 0,26 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,93 Mr | -元20,31 Mn | -元482,69 Mn | 元3,21 Mr | 元1,63 Mr | 元1,35 Mr | 元370,52 Mn | -元482,84 Mn | -元428,44 Mn | 元624,44 Mn | 元691,98 Mn | 元300,04 Mn | -元346,55 Mn | 元356,47 Mn | -元369,91 Mn | -元854,90 Mn | -元23,64 Mn | -元101,66 Mn | -元107,93 Mn | 元60,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元375,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,8% | 21,0% | 17,3% | 16,9% | 16,6% | 21,5% | 27,2% | 31,4% | 28,2% | 29,1% | 27,1% | 32,6% | 36,8% | 29,3% | 33,2% | 35,9% | 36,8% | 20,6% | 22,4% | 9,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,17 | 0,17 | 0,19 | 0,18 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,17 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,12 | 0,14 | 0,07 | 0,07 | 0,11 | 0,15 | 0,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,66 | 0,71 | 0,98 | 0,82 | 0,28 | 0,27 | 0,22 | 0,37 | 0,23 | 0,24 | 0,20 | 0,17 | 0,21 | 0,21 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,11 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,5% | 26,7% | 26,1% | 16,5% | 14,9% | 38,6% | 26,3% | 30,6% | 12,1% | 16,1% | 12,4% | 21,9% | 24,4% | 28,1% | 23,0% | 47,6% | 31,7% | 36,1% | 32,1% | 16,3% |
| FAVÖK Marjı | 13,7% | 12,9% | 8,6% | 3,6% | 4,9% | 30,3% | -26,0% | 4,3% | 2,1% | 11,0% | 4,9% | 13,3% | 16,0% | 21,1% | 18,5% | 32,1% | 27,3% | 30,3% | 21,6% | 8,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,7% | 2,6% | 1,8% | 1,2% | 2,8% | 20,2% | -42,3% | 54,7% | 36,1% | 9,1% | 19,7% | 17,5% | 28,7% | 20,5% | 23,1% | 44,4% | 34,2% | 39,3% | 33,0% | 17,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 76,9% | -0,6% | -14,2% | 68,4% | 41,5% | 101,2% | 28,3% | -46,2% | -24,0% | 55,8% | 60,1% | 30,9% | -43,6% | 35,2% | -36,1% | -178,2% | -5,1% | -23,0% | -20,2% | 10,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,53 | +%2,16 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,48 | -%0,24 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,24 | -%0,28 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,35 | -%0,87 | |
| Bank of China Limited Class A | 6,92 | -%1,84 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,54 | -%0,40 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1316,39 | +%0,26 |