600714Qinghai Jinrui Mineral Development Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $752,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元813,70 Mn | 元807,73 Mn | 元796,87 Mn | 元801,10 Mn | 元783,23 Mn | 元687,39 Mn | 元674,25 Mn | 元677,50 Mn | 元652,18 Mn | 元712,25 Mn | 元1,21 Mr | 元1,29 Mr | 元1,22 Mr | 元1,32 Mr | 元1,08 Mr | 元998,58 Mn | 元1,08 Mr | 元375,17 Mn | 元332,93 Mn | 元365,66 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元362,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元51,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元754,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,65 Mn | 元6,75 Mn | 元804.836 | 元7,27 Mn | 元11,50 Mn | 元18,11 Mn | 元414.546 | 元4,56 Mn | 元4,56 Mn | 元72,86 Mn | 元324,48 Mn | 元436,17 Mn | 元392,38 Mn | 元471,70 Mn | 元402,01 Mn | 元362,96 Mn | 元468,76 Mn | 元66,22 Mn | 元102,36 Mn | 元121,36 Mn |
| Net Borç† | -元485,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元330,63 Mn | 元341,59 Mn | 元272,40 Mn | 元370,29 Mn | 元359,64 Mn | 元162,49 Mn | 元166,13 Mn | 元154,95 Mn | 元90,43 Mn | 元132,23 Mn | 元307,02 Mn | 元414,14 Mn | 元551,52 Mn | 元493,12 Mn | 元402,31 Mn | 元377,93 Mn | 元300,02 Mn | 元51,81 Mn | 元33,89 Mn | 元46,08 Mn |
| Brüt Kâr | 元74,50 Mn | 元64,14 Mn | 元23,99 Mn | 元84,74 Mn | 元121,22 Mn | 元10,41 Mn | 元16,13 Mn | 元32,69 Mn | 元9,82 Mn | -元2,68 Mn | 元54,41 Mn | 元103,43 Mn | 元139,44 Mn | 元119,77 Mn | 元123,96 Mn | 元127,08 Mn | 元120,73 Mn | 元1,15 Mn | 元5,22 Mn | -元5,45 Mn |
| FAVÖK | 元51,65 Mn | 元52,36 Mn | 元13,74 Mn | 元66,82 Mn | 元107,18 Mn | 元7,86 Mn | -元4,70 Mn | 元22,16 Mn | 元15,94 Mn | -元70,91 Mn | 元34,84 Mn | 元72,11 Mn | 元104,10 Mn | 元96,59 Mn | 元102,97 Mn | 元94,72 Mn | 元86,31 Mn | -元9,47 Mn | -元129.000 | -元23,01 Mn |
| Net Kâr | 元30,57 Mn | 元35,01 Mn | 元7,67 Mn | 元54,74 Mn | 元77,36 Mn | 元3,58 Mn | -元9,42 Mn | 元22,74 Mn | 元12,22 Mn | 元57,62 Mn | -元36,26 Mn | 元9,02 Mn | 元22,69 Mn | 元11,58 Mn | 元31,18 Mn | 元34,81 Mn | 元36,30 Mn | -元73,96 Mn | 元2,23 Mn | -元70,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,12 | 0,03 | 0,19 | 0,27 | 0,01 | -0,03 | 0,08 | 0,04 | 0,20 | -0,13 | 0,03 | 0,08 | 0,04 | 0,11 | 0,13 | 0,13 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元19,54 Mn | 元43,45 Mn | -元2,54 Mn | 元74,59 Mn | 元75,91 Mn | 元255.900 | 元22,22 Mn | -元96,70 Mn | -元9,09 Mn | -元71,75 Mn | 元199,91 Mn | -元136,01 Mn | -元21,76 Mn | 元19,66 Mn | 元36,82 Mn | 元67,04 Mn | -元7,48 Mn | -元25,81 Mn | -元15,41 Mn | 元5,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元7,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 0,8% | 0,1% | 0,9% | 1,5% | 2,6% | 0,1% | 0,7% | 0,7% | 10,2% | 26,8% | 33,8% | 32,1% | 35,7% | 37,1% | 36,3% | 43,6% | 17,7% | 30,7% | 33,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,42 | 0,34 | 0,46 | 0,46 | 0,24 | 0,25 | 0,23 | 0,14 | 0,19 | 0,25 | 0,32 | 0,45 | 0,37 | 0,37 | 0,38 | 0,28 | 0,14 | 0,10 | 0,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,44 | 0,45 | 0,36 | 0,49 | 0,48 | 0,22 | 0,22 | 0,21 | 0,12 | 0,18 | 0,41 | 0,55 | 0,73 | 0,65 | 0,53 | 0,50 | 0,40 | 0,07 | 0,04 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,5% | 18,8% | 8,8% | 22,9% | 33,7% | 6,4% | 9,7% | 21,1% | 10,9% | -2,0% | 17,7% | 25,0% | 25,3% | 24,3% | 30,8% | 33,6% | 40,2% | 2,2% | 15,4% | -11,8% |
| FAVÖK Marjı | 15,6% | 15,3% | 5,0% | 18,0% | 29,8% | 4,8% | -2,8% | 14,3% | 17,6% | -53,6% | 11,3% | 17,4% | 18,9% | 19,6% | 25,6% | 25,1% | 28,8% | -18,3% | -0,4% | -49,9% |
| Net Kâr Marjı | 9,2% | 10,3% | 2,8% | 14,8% | 21,5% | 2,2% | -5,7% | 14,7% | 13,5% | 43,6% | -11,8% | 2,2% | 4,1% | 2,3% | 7,7% | 9,2% | 12,1% | -142,8% | 6,6% | -153,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,9% | 12,7% | -0,9% | 20,1% | 21,1% | 0,2% | 13,4% | -62,4% | -10,1% | -54,3% | 65,1% | -32,8% | -3,9% | 4,0% | 9,2% | 17,7% | -2,5% | -49,8% | -45,5% | 12,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,01 | -%4,33 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,47 | +%0,24 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,21 | +%0,42 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,44 | +%0,35 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,00 | -%0,43 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,49 | -%0,48 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1286,00 | %0,00 |