600721Xinjiang Baihuacun Pharam Tech Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $685,95 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,10 Mr | 元1,11 Mr | 元1,06 Mr | 元1,00 Mr | 元982,31 Mn | 元974,68 Mn | 元1,28 Mr | 元1,25 Mr | 元2,03 Mr | 元2,78 Mr | 元4,06 Mr | 元4,17 Mr | 元4,44 Mr | 元4,42 Mr | 元4,41 Mr | 元4,08 Mr | 元3,42 Mr | 元807,72 Mn | 元742,29 Mn | 元259,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元298,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元294,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元801,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,25 Mn | 元3,93 Mn | 元1,57 Mn | 元2,33 Mn | 元6,30 Mn | 元0,00 | 元49,35 Mn | 元17,40 Mn | 元35,93 Mn | 元108,84 Mn | 元716,95 Mn | 元1,57 Mr | 元2,41 Mr | 元1,84 Mr | 元2,03 Mr | 元1,72 Mr | 元1,33 Mr | 元7,44 Mn | 元19,42 Mn | 元105,09 Mn |
| Net Borç† | -元296,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元387,60 Mn | 元385,06 Mn | 元364,03 Mn | 元345,09 Mn | 元280,84 Mn | 元80,53 Mn | 元257,63 Mn | 元418,33 Mn | 元419,01 Mn | 元743,02 Mn | 元793,92 Mn | 元1,09 Mr | 元1,17 Mr | 元1,10 Mr | 元1,14 Mr | 元695,37 Mn | 元655,85 Mn | 元35,56 Mn | 元32,57 Mn | 元52,85 Mn |
| Brüt Kâr | 元167,22 Mn | 元186,75 Mn | 元168,53 Mn | 元127,47 Mn | 元103,33 Mn | -元151,39 Mn | 元113,42 Mn | 元179,77 Mn | 元113,53 Mn | 元13,76 Mn | -元105,56 Mn | 元7,48 Mn | 元278,53 Mn | 元357,14 Mn | 元437,16 Mn | 元295,52 Mn | 元166,64 Mn | 元24,08 Mn | 元20,18 Mn | 元27,88 Mn |
| FAVÖK | 元69,74 Mn | 元50,48 Mn | 元39,10 Mn | -元4,55 Mn | 元41,29 Mn | -元189,84 Mn | 元64,99 Mn | 元134,39 Mn | 元85,81 Mn | -元18,62 Mn | -元159,37 Mn | -元40,01 Mn | 元313,89 Mn | 元381,45 Mn | 元385,78 Mn | 元248,94 Mn | 元167,43 Mn | 元7,07 Mn | 元9,05 Mn | 元3,26 Mn |
| Net Kâr | 元40,69 Mn | 元41,48 Mn | 元12,97 Mn | -元34,76 Mn | 元59,83 Mn | -元319,77 Mn | 元34,38 Mn | -元675,29 Mn | -元564,12 Mn | 元139,13 Mn | -元405,98 Mn | -元233,63 Mn | 元2,99 Mn | 元20,47 Mn | 元75,54 Mn | 元41,04 Mn | 元17,06 Mn | 元6,70 Mn | 元5,63 Mn | -元427.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,11 | 0,03 | -0,09 | 0,16 | -0,85 | 0,09 | -1,80 | -1,41 | 0,49 | -1,62 | -0,87 | 0,01 | 0,08 | 0,28 | 0,25 | 0,12 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元21,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元14,95 Mn | 元58,15 Mn | 元46,41 Mn | 元51,50 Mn | 元28,98 Mn | -元25,83 Mn | -元32,28 Mn | 元25,47 Mn | -元104,90 Mn | -元142,63 Mn | 元346,57 Mn | 元114,98 Mn | -元166,18 Mn | 元179,23 Mn | 元92,32 Mn | -元274,75 Mn | -元617,69 Mn | -元49,96 Mn | -元13,53 Mn | 元6,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元18,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,4% | 0,1% | 0,2% | 0,6% | 0,0% | 3,9% | 1,4% | 1,8% | 3,9% | 17,6% | 37,8% | 54,3% | 41,7% | 46,1% | 42,3% | 39,0% | 0,9% | 2,6% | 40,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,35 | 0,34 | 0,34 | 0,29 | 0,08 | 0,20 | 0,34 | 0,21 | 0,27 | 0,20 | 0,26 | 0,26 | 0,25 | 0,26 | 0,17 | 0,19 | 0,04 | 0,04 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,48 | 0,45 | 0,43 | 0,35 | 0,10 | 0,32 | 0,52 | 0,52 | 0,93 | 0,99 | 1,36 | 1,45 | 1,37 | 1,42 | 0,87 | 0,82 | 0,04 | 0,04 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,1% | 48,5% | 46,3% | 36,9% | 36,8% | -188,0% | 44,0% | 43,0% | 27,1% | 1,9% | -13,3% | 0,7% | 23,9% | 32,4% | 38,3% | 42,5% | 25,4% | 67,7% | 62,0% | 52,7% |
| FAVÖK Marjı | 18,0% | 13,1% | 10,7% | -1,3% | 14,7% | -235,7% | 25,2% | 32,1% | 20,5% | -2,5% | -20,1% | -3,7% | 26,9% | 34,6% | 33,8% | 35,8% | 25,5% | 19,9% | 27,8% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | 10,5% | 10,8% | 3,6% | -10,1% | 21,3% | -397,1% | 13,3% | -161,4% | -134,6% | 18,7% | -51,1% | -21,4% | 0,3% | 1,9% | 6,6% | 5,9% | 2,6% | 18,8% | 17,3% | -0,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,9% | 15,1% | 12,7% | 14,9% | 10,3% | -32,1% | -12,5% | 6,1% | -25,0% | -19,2% | 43,7% | 10,5% | -14,3% | 16,3% | 8,1% | -39,5% | -94,2% | -140,5% | -41,6% | 11,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,00 | -%2,11 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,45 | -%0,47 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,18 | -%0,97 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,40 | +%0,26 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,03 | -%0,57 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,55 | +%2,45 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1286,00 | +%0,87 |