600727Shandong Lubei Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $590,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,90 Mr | 元8,76 Mr | 元8,52 Mr | 元7,65 Mr | 元6,17 Mr | 元4,57 Mr | 元4,14 Mr | 元1,89 Mr | 元1,47 Mr | 元1,50 Mr | 元1,36 Mr | 元1,36 Mr | 元1,31 Mr | 元1,31 Mr | 元1,35 Mr | 元1,32 Mr | 元2,01 Mr | 元2,31 Mr | 元2,83 Mr | 元2,97 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,01 Mr | 元3,70 Mr | 元3,45 Mr | 元2,60 Mr | 元929,58 Mn | 元587,60 Mn | 元432,16 Mn | 元24,13 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元177,00 Mn | 元451,10 Mn | 元346,30 Mn | 元522,70 Mn |
| Net Borç† | 元1,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,08 Mr | 元5,74 Mr | 元4,99 Mr | 元4,89 Mr | 元4,49 Mr | 元2,90 Mr | 元2,74 Mr | 元655,79 Mn | 元606,26 Mn | 元510,72 Mn | 元560,95 Mn | 元519,54 Mn | 元484,10 Mn | 元831,61 Mn | 元809,54 Mn | 元452,62 Mn | 元347,10 Mn | 元804,66 Mn | 元975,95 Mn | 元640,34 Mn |
| Brüt Kâr | 元412,66 Mn | 元658,35 Mn | 元341,28 Mn | 元491,08 Mn | 元893,57 Mn | 元500,29 Mn | 元573,03 Mn | 元171,27 Mn | 元141,60 Mn | 元100,03 Mn | 元96,97 Mn | 元71,21 Mn | 元104,44 Mn | 元125,21 Mn | 元35,49 Mn | -元29,84 Mn | -元23,67 Mn | -元63,23 Mn | 元86,05 Mn | 元54,58 Mn |
| FAVÖK | 元429,48 Mn | 元704,76 Mn | 元465,43 Mn | 元336,03 Mn | 元907,98 Mn | 元512,79 Mn | 元723,99 Mn | 元140,34 Mn | 元124,27 Mn | 元73,89 Mn | 元51,22 Mn | 元34,12 Mn | 元58,08 Mn | 元77,43 Mn | 元47,09 Mn | -元48,48 Mn | 元21,29 Mn | 元30,20 Mn | 元245,63 Mn | 元191,43 Mn |
| Net Kâr | 元38,27 Mn | 元260,98 Mn | 元101,44 Mn | -元88,30 Mn | 元493,11 Mn | 元230,83 Mn | 元225,00 Mn | 元94,07 Mn | 元78,45 Mn | 元30,16 Mn | 元27,72 Mn | 元7,55 Mn | 元14,17 Mn | 元18,53 Mn | 元27,86 Mn | 元15,69 Mn | -元47,99 Mn | -元673,53 Mn | -元10,95 Mn | -元6,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,49 | 0,19 | -0,17 | 0,93 | 0,56 | 0,64 | 0,27 | 0,22 | 0,09 | 0,08 | 0,02 | 0,04 | 0,05 | 0,08 | 0,04 | -0,14 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元49,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元407,98 Mn | -元185,06 Mn | -元221,41 Mn | -元13,45 Mn | -元226,38 Mn | 元278,65 Mn | 元534,55 Mn | 元101,85 Mn | 元130,86 Mn | 元240,32 Mn | 元8,26 Mn | 元143,03 Mn | 元73,58 Mn | 元74,86 Mn | -元46,27 Mn | -元8,02 Mn | 元627,69 Mn | -元175,59 Mn | -元1,92 Mn | 元61,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元480,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,1% | 42,3% | 40,6% | 34,0% | 15,1% | 12,9% | 10,5% | 1,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 8,8% | 19,5% | 12,2% | 17,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,66 | 0,59 | 0,64 | 0,73 | 0,64 | 0,66 | 0,35 | 0,41 | 0,34 | 0,41 | 0,38 | 0,37 | 0,64 | 0,60 | 0,34 | 0,17 | 0,35 | 0,34 | 0,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,43 | 1,61 | 1,40 | 1,37 | 1,26 | 0,82 | 0,77 | 0,18 | 0,17 | 0,14 | 0,16 | 0,15 | 0,14 | 0,23 | 0,23 | 0,13 | 0,10 | 0,23 | 0,27 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,1% | 11,5% | 6,8% | 10,0% | 19,9% | 17,2% | 20,9% | 26,1% | 23,4% | 19,6% | 17,3% | 13,7% | 21,6% | 15,1% | 4,4% | -6,6% | -6,8% | -7,9% | 8,8% | 8,5% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 12,3% | 9,3% | 6,9% | 20,2% | 17,7% | 26,4% | 21,4% | 20,5% | 14,5% | 9,1% | 6,6% | 12,0% | 9,3% | 5,8% | -10,7% | 6,1% | 3,8% | 25,2% | 29,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | 4,5% | 2,0% | -1,8% | 11,0% | 7,9% | 8,2% | 14,3% | 12,9% | 5,9% | 4,9% | 1,5% | 2,9% | 2,2% | 3,4% | 3,5% | -13,8% | -83,7% | -1,1% | -1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,0% | -3,2% | -4,4% | -0,3% | -5,0% | 9,6% | 19,5% | 15,5% | 21,6% | 47,1% | 1,5% | 27,5% | 15,2% | 9,0% | -5,7% | -1,8% | 180,8% | -21,8% | -0,2% | 9,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,53 | +%2,16 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,44 | -%0,71 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,19 | -%0,96 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,35 | -%0,87 | |
| Bank of China Limited Class A | 6,86 | -%2,70 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,54 | -%0,40 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1316,39 | +%0,26 |