600817Yutong Heavy Industries Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $748,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,11 Mr | 元4,69 Mr | 元4,49 Mr | 元4,73 Mr | 元4,78 Mr | 元4,30 Mr | 元3,88 Mr | 元189,42 Mn | 元174,11 Mn | 元169,95 Mn | 元355,73 Mn | 元494,14 Mn | 元806,25 Mn | 元765,76 Mn | 元99,83 Mn | 元104,22 Mn | 元115,20 Mn | 元140,41 Mn | 元6,91 Mr | 元3,64 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元532,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元34,92 Mn | 元319,25 Mn | 元267,52 Mn | 元347,63 Mn | 元783,73 Mn | 元835,80 Mn | 元735,23 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元133,61 Mn | 元240,17 Mn | 元527,50 Mn | 元480,54 Mn | 元15,25 Mn | 元15,25 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元1,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,48 Mr | 元3,79 Mr | 元2,90 Mr | 元3,56 Mr | 元3,73 Mr | 元3,46 Mr | 元3,18 Mr | 元48,84 Mn | 元11,05 Mn | 元11,34 Mn | 元19,24 Mn | 元34,46 Mn | 元53,60 Mn | 元41,92 Mn | 元16,66 Mn | 元17,63 Mn | 元14,73 Mn | 元26,33 Mn | 元5,51 Mr | 元6,04 Mr |
| Brüt Kâr | 元836,24 Mn | 元798,22 Mn | 元713,86 Mn | 元1,01 Mr | 元1,02 Mr | 元993,10 Mn | 元1,01 Mr | 元16,53 Mn | 元6,39 Mn | 元9,41 Mn | 元14,31 Mn | 元19,57 Mn | 元26,89 Mn | 元28,30 Mn | 元6,39 Mn | 元7,66 Mn | 元4,28 Mn | 元2,84 Mn | 元260,80 Mn | 元312,03 Mn |
| FAVÖK | 元293,10 Mn | 元308,27 Mn | 元227,09 Mn | 元431,72 Mn | 元394,46 Mn | 元425,93 Mn | 元442,28 Mn | 元7,15 Mn | -元139.780 | -元11,15 Mn | -元24,60 Mn | 元9,88 Mn | 元9,83 Mn | 元16,39 Mn | -元9,80 Mn | -元3,79 Mn | -元12,67 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元309,40 Mn | 元227,08 Mn | 元218,40 Mn | 元385,62 Mn | 元392,91 Mn | 元294,21 Mn | 元309,51 Mn | 元5,00 Mn | -元1,52 Mn | 元3,31 Mn | -元13,42 Mn | -元16,37 Mn | 元2,48 Mn | 元1,76 Mr | 元7,45 Mn | 元78,90 Mn | -元386,49 Mn | -元2,81 Mr | -元177,39 Mn | 元59,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,58 | 0,44 | 0,41 | 0,74 | 0,75 | 0,56 | 1,92 | 0,03 | -0,01 | 0,02 | -0,08 | -0,10 | 0,02 | 10,95 | 0,05 | 0,49 | -2,40 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元30,78 Mn | 元564,75 Mn | 元41,54 Mn | -元121,22 Mn | 元62,68 Mn | 元437,75 Mn | 元842,52 Mn | -元22,72 Mn | -元1,03 Mn | -元93,27 Mn | -元119,16 Mn | 元6,06 Mn | -元329,97 Mn | -元285,17 Mn | -元2,26 Mn | -元9,70 Mn | -元13,00 Mn | -元4,84 Mn | 元136,94 Mn | -元32,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元30,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 6,8% | 6,0% | 7,3% | 16,4% | 19,4% | 18,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 37,6% | 48,6% | 65,4% | 62,8% | 15,3% | 14,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,85 | 0,81 | 0,65 | 0,75 | 0,78 | 0,80 | 0,82 | 0,26 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,17 | 0,17 | 0,13 | 0,19 | 0,80 | 1,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,30 | 1,42 | 1,09 | 1,33 | 1,39 | 1,29 | 1,19 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 2,06 | 2,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,1% | 21,0% | 24,6% | 28,5% | 27,4% | 28,7% | 31,8% | 33,8% | 57,8% | 82,9% | 74,4% | 56,8% | 50,2% | 67,5% | 38,3% | 43,4% | 29,0% | 10,8% | 4,7% | 5,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,4% | 8,1% | 7,8% | 12,1% | 10,6% | 12,3% | 13,9% | 14,6% | -1,3% | -98,3% | -127,8% | 28,7% | 18,3% | 39,1% | -58,8% | -21,5% | -86,0% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 8,9% | 6,0% | 7,5% | 10,8% | 10,5% | 8,5% | 9,7% | 10,2% | -13,7% | 29,2% | -69,7% | -47,5% | 4,6% | 4.204,1% | 44,7% | 447,6% | -2.623,9% | -10.687,4% | -3,2% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,9% | 14,9% | 1,4% | -3,4% | 1,7% | 12,7% | 26,5% | -46,5% | -9,3% | -822,4% | -619,2% | 17,6% | -615,6% | -680,4% | -13,6% | -55,0% | -88,3% | -18,4% | 2,5% | -0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,53 | +%2,16 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,44 | -%0,71 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,19 | -%0,96 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,35 | -%0,87 | |
| Bank of China Limited Class A | 6,86 | -%2,70 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,54 | -%0,40 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1316,39 | +%0,26 |