600889Nanjing Technical Equipment Technology Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,17 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,24 Mr | 元1,48 Mr | 元1,59 Mr | 元1,92 Mr | 元2,11 Mr | 元2,32 Mr | 元1,93 Mr | 元2,10 Mr | 元1,85 Mr | 元2,23 Mr | 元2,17 Mr | 元2,93 Mr | 元3,55 Mr | 元3,58 Mr | 元3,57 Mr | 元3,62 Mr | 元3,19 Mr | 元1,92 Mr | 元1,79 Mr | 元1,59 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元38,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元924,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元309,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元431,84 Mn | 元556,62 Mn | 元352,05 Mn | 元283,80 Mn | 元202,75 Mn | 元148,68 Mn | 元98,30 Mn | 元13,66 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元64,60 Mn | 元277,50 Mn | 元616,65 Mn | 元526,87 Mn | 元761,20 Mn | 元1,46 Mr | 元1,60 Mr | 元1,09 Mr | 元822,00 Mn | 元785,00 Mn |
| Net Borç† | 元393,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元300,32 Mn | 元653,35 Mn | 元464,99 Mn | 元511,24 Mn | 元469,34 Mn | 元365,67 Mn | 元644,75 Mn | 元987,77 Mn | 元1,59 Mr | 元1,65 Mr | 元1,51 Mr | 元1,71 Mr | 元1,95 Mr | 元1,46 Mr | 元1,46 Mr | 元1,00 Mr | 元747,38 Mn | 元367,26 Mn | 元785,00 Mn | 元565,54 Mn |
| Brüt Kâr | -元28,87 Mn | -元90,01 Mn | -元81,11 Mn | -元48,74 Mn | 元5,67 Mn | -元8,52 Mn | -元18,37 Mn | 元63,66 Mn | 元153,68 Mn | 元209,09 Mn | 元178,28 Mn | 元249,00 Mn | 元371,03 Mn | 元233,13 Mn | 元165,72 Mn | 元98,72 Mn | 元107,27 Mn | -元16,08 Mn | 元187,22 Mn | 元91,64 Mn |
| FAVÖK | -元88,12 Mn | -元197,69 Mn | -元125,80 Mn | -元89,35 Mn | -元95,91 Mn | -元68,73 Mn | -元80,08 Mn | -元20,63 Mn | 元132,72 Mn | 元206,61 Mn | 元174,93 Mn | 元249,23 Mn | 元346,64 Mn | 元248,71 Mn | 元171,66 Mn | 元117,58 Mn | 元110,36 Mn | 元9,93 Mn | 元171,24 Mn | 元96,01 Mn |
| Net Kâr | -元99,94 Mn | -元448,72 Mn | -元184,94 Mn | -元176,99 Mn | -元164,71 Mn | 元11,03 Mn | -元131,39 Mn | 元6,21 Mn | -元302,95 Mn | 元90,83 Mn | 元457,51 Mn | 元5,47 Mn | 元24,54 Mn | 元14,11 Mn | 元15,34 Mn | 元103,94 Mn | 元69,11 Mn | 元2,09 Mn | 元34,31 Mn | 元21,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,27 | -1,22 | -0,50 | -0,48 | -0,45 | 0,03 | -0,36 | 0,02 | -0,99 | 0,30 | 1,49 | 0,02 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,34 | 0,23 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元11,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元116,00 Mn | -元250,62 Mn | -元238,81 Mn | -元205,50 Mn | -元477,79 Mn | -元199,07 Mn | -元69,19 Mn | -元103,30 Mn | -元178,42 Mn | 元348,22 Mn | 元50,48 Mn | 元140,84 Mn | 元383,47 Mn | 元44,52 Mn | 元731,54 Mn | 元118,42 Mn | -元1,53 Mr | -元295,63 Mn | -元74,91 Mn | -元223,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,8% | 37,5% | 22,1% | 14,8% | 9,6% | 6,4% | 5,1% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 3,0% | 9,5% | 17,4% | 14,7% | 21,3% | 40,5% | 50,4% | 56,8% | 46,0% | 49,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,44 | 0,29 | 0,27 | 0,22 | 0,16 | 0,33 | 0,47 | 0,86 | 0,74 | 0,70 | 0,58 | 0,55 | 0,41 | 0,41 | 0,28 | 0,23 | 0,19 | 0,44 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 2,11 | 1,50 | 1,65 | 1,52 | 1,18 | 2,08 | 3,19 | 5,15 | 5,33 | 4,87 | 5,52 | 6,29 | 4,72 | 4,72 | 3,24 | 2,41 | 1,19 | 2,53 | 1,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -9,6% | -13,8% | -17,4% | -9,5% | 1,2% | -2,3% | -2,8% | 6,4% | 9,6% | 12,7% | 11,8% | 14,6% | 19,1% | 16,0% | 11,3% | 9,8% | 14,4% | -4,4% | 23,8% | 16,2% |
| FAVÖK Marjı | -29,3% | -30,3% | -27,1% | -17,5% | -20,4% | -18,8% | -12,4% | -2,1% | 8,3% | 12,5% | 11,6% | 14,6% | 17,8% | 17,0% | 11,7% | 11,7% | 14,8% | 2,7% | 21,8% | 17,0% |
| Net Kâr Marjı | -33,3% | -68,7% | -39,8% | -34,6% | -35,1% | 3,0% | -20,4% | 0,6% | -19,0% | 5,5% | 30,3% | 0,3% | 1,3% | 1,0% | 1,1% | 10,4% | 9,2% | 0,6% | 4,4% | 3,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -38,6% | -38,4% | -51,4% | -40,2% | -101,8% | -54,4% | -10,7% | -10,5% | -11,2% | 21,1% | 3,3% | 8,2% | 19,7% | 3,0% | 50,1% | 11,8% | -204,5% | -80,5% | -9,5% | -39,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 43,88 | -%4,61 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,43 | -%0,24 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,18 | %0,00 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | -%0,26 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,01 | -%0,28 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,26 | -%2,31 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1306,00 | +%1,56 |