600895Shanghai Zhangjiang Hi-Tech Park Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,60 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元63,11 Mr | 元59,40 Mr | 元51,00 Mr | 元42,73 Mr | 元37,25 Mr | 元32,82 Mr | 元25,62 Mr | 元19,80 Mr | 元18,98 Mr | 元19,04 Mr | 元18,54 Mr | 元17,72 Mr | 元18,30 Mr | 元18,24 Mr | 元17,82 Mr | 元17,19 Mr | 元14,19 Mr | 元10,66 Mr | 元8,23 Mr | 元6,17 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元45,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元17,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元31,43 Mr | 元28,19 Mr | 元25,36 Mr | 元20,09 Mr | 元16,55 Mr | 元13,08 Mr | 元9,29 Mr | 元7,51 Mr | 元7,36 Mr | 元5,52 Mr | 元3,67 Mr | 元2,79 Mr | 元9,19 Mr | 元9,35 Mr | 元9,15 Mr | 元8,89 Mr | 元7,27 Mr | 元4,17 Mr | 元3,74 Mr | 元2,18 Mr |
| Net Borç† | 元25,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,17 Mr | 元1,97 Mr | 元2,02 Mr | 元1,59 Mr | 元2,05 Mr | 元777,08 Mn | 元1,47 Mr | 元1,15 Mr | 元1,24 Mr | 元2,04 Mr | 元2,68 Mr | 元3,06 Mr | 元1,96 Mr | 元2,30 Mr | 元1,84 Mr | 元1,42 Mr | 元2,16 Mr | 元1,68 Mr | 元1,15 Mr | 元1,22 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,00 Mr | 元1,10 Mr | 元1,15 Mr | 元855,44 Mn | 元1,40 Mr | 元419,02 Mn | 元862,43 Mn | 元526,29 Mn | 元477,89 Mn | 元757,49 Mn | 元1,02 Mr | 元1,49 Mr | 元853,23 Mn | 元1,19 Mr | 元1,10 Mr | 元797,65 Mn | 元1,32 Mr | 元1,02 Mr | 元453,02 Mn | 元352,65 Mn |
| FAVÖK | 元1,82 Mr | 元987,70 Mn | 元1,22 Mr | 元1,04 Mr | 元1,59 Mr | 元577,14 Mn | 元871,34 Mn | 元283,82 Mn | 元545,68 Mn | 元602,91 Mn | 元825,19 Mn | 元865,59 Mn | 元662,64 Mn | 元792,69 Mn | 元864,83 Mn | 元575,90 Mn | 元1,07 Mr | 元893,38 Mn | 元333,26 Mn | 元258,68 Mn |
| Net Kâr | 元986,12 Mn | 元982,42 Mn | 元947,90 Mn | 元822,22 Mn | 元740,62 Mn | 元1,82 Mr | 元582,82 Mn | 元544,29 Mn | 元467,54 Mn | 元726,62 Mn | 元481,61 Mn | 元435,98 Mn | 元372,50 Mn | 元370,04 Mn | 元466,97 Mn | 元478,50 Mn | 元706,91 Mn | 元528,28 Mn | 元379,56 Mn | 元162,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,64 | 0,63 | 0,61 | 0,53 | 0,48 | 1,18 | 0,38 | 0,35 | 0,30 | 0,47 | 0,31 | 0,28 | 0,24 | 0,24 | 0,30 | 0,31 | 0,46 | 0,38 | 0,29 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元407,91 Mn | -元4,15 Mr | -元4,19 Mr | -元1,46 Mr | -元981,09 Mn | -元158,60 Mn | -元6,39 Mr | 元801,32 Mn | 元686,84 Mn | 元653,29 Mn | 元1,78 Mr | 元1,69 Mr | 元371,97 Mn | 元326,56 Mn | -元29,84 Mn | -元748,92 Mn | -元691,86 Mn | -元275,90 Mn | -元572,16 Mn | 元119,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元470,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,8% | 47,5% | 49,7% | 47,0% | 44,4% | 39,9% | 36,3% | 37,9% | 38,8% | 29,0% | 19,8% | 15,7% | 50,2% | 51,3% | 51,3% | 51,7% | 51,2% | 39,1% | 45,5% | 35,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,02 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,11 | 0,14 | 0,17 | 0,11 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,15 | 0,16 | 0,14 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,11 | 0,12 | 0,09 | 0,12 | 0,04 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,12 | 0,15 | 0,18 | 0,11 | 0,13 | 0,11 | 0,08 | 0,12 | 0,10 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,0% | 55,6% | 57,1% | 53,9% | 68,1% | 53,9% | 58,5% | 46,0% | 38,5% | 37,2% | 38,1% | 48,7% | 43,6% | 51,6% | 59,7% | 56,4% | 61,1% | 61,1% | 39,2% | 29,0% |
| FAVÖK Marjı | 43,6% | 50,1% | 60,4% | 65,5% | 77,4% | 74,3% | 59,2% | 24,8% | 44,0% | 29,6% | 30,7% | 28,3% | 33,9% | 34,4% | 46,9% | 40,7% | 49,7% | 53,3% | 28,9% | 21,3% |
| Net Kâr Marjı | 23,7% | 49,9% | 47,0% | 51,8% | 36,1% | 234,5% | 39,6% | 47,5% | 37,7% | 35,7% | 17,9% | 14,3% | 19,0% | 16,1% | 25,3% | 33,8% | 32,7% | 31,5% | 32,9% | 13,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,8% | -210,4% | -207,9% | -91,8% | -47,9% | -20,4% | -433,6% | 70,0% | 55,4% | 32,1% | 66,5% | 55,4% | 19,0% | 14,2% | -1,6% | -52,9% | -32,0% | -16,5% | -49,6% | 9,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,99 | -%2,79 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,49 | +%0,59 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,25 | +%0,83 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | +%0,53 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,07 | +%1,43 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,25 | +%2,94 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1274,89 | -%1,02 |