600967Inner Mongolia First Machinery Group Co Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,42 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元22,99 Mr | 元20,03 Mr | 元23,74 Mr | 元23,28 Mr | 元31,58 Mr | 元30,17 Mr | 元25,34 Mr | 元20,33 Mr | 元18,17 Mr | 元14,07 Mr | 元11,49 Mr | 元3,43 Mr | 元3,57 Mr | 元3,45 Mr | 元2,88 Mr | 元2,38 Mr | 元2,15 Mr | 元2,32 Mr | 元1,38 Mr | 元1,34 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,18 Mr | 元2,48 Mr | 元3,30 Mr | 元3,61 Mr | 元6,14 Mr | 元5,55 Mr | 元4,42 Mr | 元3,62 Mr | 元4,15 Mr | 元2,92 Mr | 元2,83 Mr | 元404,23 Mn | 元497,86 Mn | 元496,81 Mn | 元466,24 Mn | 元307,59 Mn | 元339,71 Mn | 元601,55 Mn | 元486,73 Mn | 元485,07 Mn |
| Net Borç† | -元4,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,01 Mr | 元9,78 Mr | 元9,96 Mr | 元14,33 Mr | 元13,81 Mr | 元13,23 Mr | 元12,68 Mr | 元12,26 Mr | 元11,96 Mr | 元10,06 Mr | 元10,03 Mr | 元2,98 Mr | 元3,20 Mr | 元3,06 Mr | 元2,95 Mr | 元2,89 Mr | 元2,40 Mr | 元2,05 Mr | 元1,70 Mr | 元1,25 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,17 Mr | 元1,15 Mr | 元1,51 Mr | 元1,57 Mr | 元1,36 Mr | 元1,18 Mr | 元1,21 Mr | 元1,30 Mr | 元1,45 Mr | 元1,16 Mr | 元1,09 Mr | 元490,94 Mn | 元557,20 Mn | 元504,66 Mn | 元368,51 Mn | 元291,66 Mn | 元220,40 Mn | 元210,73 Mn | 元132,79 Mn | 元93,74 Mn |
| FAVÖK | 元484,93 Mn | 元590,84 Mn | 元876,61 Mn | 元850,52 Mn | 元773,98 Mn | 元741,22 Mn | 元698,13 Mn | 元696,16 Mn | 元681,44 Mn | 元721,75 Mn | 元519,48 Mn | 元259,03 Mn | 元340,70 Mn | 元238,41 Mn | 元209,88 Mn | 元141,90 Mn | 元106,65 Mn | 元105,70 Mn | 元54,49 Mn | 元43,56 Mn |
| Net Kâr | 元334,82 Mn | 元499,51 Mn | 元851,38 Mn | 元822,98 Mn | 元746,58 Mn | 元656,14 Mn | 元572,04 Mn | 元533,79 Mn | 元525,02 Mn | 元496,51 Mn | 元365,46 Mn | 元201,16 Mn | 元258,52 Mn | 元170,33 Mn | 元115,46 Mn | 元57,49 Mn | 元44,64 Mn | 元35,33 Mn | 元25,20 Mn | 元10,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,29 | 0,50 | 0,49 | 0,44 | 0,39 | 0,34 | 0,32 | 0,31 | 0,32 | 0,44 | 0,24 | 0,31 | 0,27 | 0,19 | 0,09 | 0,07 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元542,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元725,92 Mn | -元3,40 Mr | 元881,29 Mn | -元4,49 Mr | 元469,20 Mn | 元4,34 Mr | 元3,72 Mr | 元1,51 Mr | 元1,57 Mr | 元332,78 Mn | 元441,27 Mn | -元271,46 Mn | 元58,81 Mn | -元402,40 Mn | 元368,92 Mn | 元306,66 Mn | -元22,88 Mn | 元71,37 Mn | -元165,92 Mn | 元10,17 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元230,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,2% | 12,4% | 13,9% | 15,5% | 19,4% | 18,4% | 17,4% | 17,8% | 22,8% | 20,7% | 24,7% | 11,8% | 13,9% | 14,4% | 16,2% | 12,9% | 15,8% | 25,9% | 35,4% | 36,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,49 | 0,42 | 0,62 | 0,44 | 0,44 | 0,50 | 0,60 | 0,66 | 0,71 | 0,87 | 0,87 | 0,89 | 0,89 | 1,02 | 1,22 | 1,12 | 0,88 | 1,23 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,83 | 0,84 | 1,21 | 1,17 | 1,12 | 1,07 | 1,04 | 1,01 | 0,85 | 0,85 | 0,25 | 0,27 | 0,26 | 0,25 | 0,24 | 0,20 | 0,17 | 0,14 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,7% | 11,8% | 15,2% | 11,0% | 9,9% | 8,9% | 9,6% | 10,6% | 12,1% | 11,6% | 10,9% | 16,5% | 17,4% | 16,5% | 12,5% | 10,1% | 9,2% | 10,3% | 7,8% | 7,5% |
| FAVÖK Marjı | 4,8% | 6,0% | 8,8% | 5,9% | 5,6% | 5,6% | 5,5% | 5,7% | 5,7% | 7,2% | 5,2% | 8,7% | 10,7% | 7,8% | 7,1% | 4,9% | 4,4% | 5,2% | 3,2% | 3,5% |
| Net Kâr Marjı | 3,3% | 5,1% | 8,5% | 5,7% | 5,4% | 5,0% | 4,5% | 4,4% | 4,4% | 4,9% | 3,6% | 6,8% | 8,1% | 5,6% | 3,9% | 2,0% | 1,9% | 1,7% | 1,5% | 0,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,3% | -34,8% | 8,8% | -31,3% | 3,4% | 32,8% | 29,3% | 12,4% | 13,1% | 3,3% | 4,4% | -9,1% | 1,8% | -13,2% | 12,5% | 10,6% | -1,0% | 3,5% | -9,8% | 0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,20 | -%1,68 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,43 | -%0,71 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,16 | -%1,24 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | %0,00 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,00 | -%0,99 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,50 | +%2,04 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1283,80 | +%0,70 |