601001Jinneng Holding Shanxi Coal Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,20 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元36,36 Mr | 元37,55 Mr | 元37,67 Mr | 元42,22 Mr | 元40,35 Mr | 元32,54 Mr | 元27,51 Mr | 元25,37 Mr | 元26,94 Mr | 元26,27 Mr | 元26,44 Mr | 元24,66 Mr | 元20,20 Mr | 元21,52 Mr | 元18,90 Mr | 元16,97 Mr | 元15,18 Mr | 元12,88 Mr | 元8,22 Mr | 元7,11 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元15,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元27,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,45 Mr | 元3,76 Mr | 元5,99 Mr | 元11,25 Mr | 元12,93 Mr | 元12,65 Mr | 元10,50 Mr | 元10,74 Mr | 元11,06 Mr | 元11,95 Mr | 元11,85 Mr | 元6,95 Mr | 元2,72 Mr | 元2,18 Mr | 元1,31 Mr | 元1,22 Mr | 元1,42 Mr | 元1,54 Mr | 元1,63 Mr | 元1,70 Mr |
| Net Borç† | -元14,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元12,98 Mr | 元14,88 Mr | 元15,19 Mr | 元15,89 Mr | 元18,10 Mr | 元10,82 Mr | 元11,27 Mr | 元11,16 Mr | 元9,08 Mr | 元7,33 Mr | 元6,76 Mr | 元8,48 Mr | 元10,61 Mr | 元16,97 Mr | 元14,14 Mr | 元10,45 Mr | 元9,49 Mr | 元8,33 Mr | 元5,08 Mr | 元3,91 Mr |
| Brüt Kâr | 元5,27 Mr | 元7,13 Mr | 元7,39 Mr | 元7,77 Mr | 元9,70 Mr | 元3,75 Mr | 元6,16 Mr | 元5,69 Mr | 元4,82 Mr | 元3,39 Mr | 元1,94 Mr | 元2,91 Mr | 元3,23 Mr | 元4,39 Mr | 元5,37 Mr | 元4,56 Mr | 元4,87 Mr | 元5,38 Mr | 元2,35 Mr | 元2,02 Mr |
| FAVÖK | 元4,56 Mr | 元6,46 Mr | 元6,52 Mr | 元7,08 Mr | 元8,58 Mr | 元3,27 Mr | 元3,61 Mr | 元3,32 Mr | 元2,49 Mr | 元1,58 Mr | -元209,25 Mn | 元802,70 Mn | 元745,09 Mn | 元2,57 Mr | 元4,01 Mr | 元3,46 Mr | 元3,30 Mr | 元4,14 Mr | 元1,23 Mr | 元1,03 Mr |
| Net Kâr | 元1,83 Mr | 元2,81 Mr | 元3,30 Mr | 元3,05 Mr | 元4,66 Mr | 元875,71 Mn | 元897,46 Mn | 元659,71 Mn | 元599,17 Mn | 元185,71 Mn | -元1,80 Mr | 元148,99 Mn | -元1,40 Mr | 元62,63 Mn | 元1,09 Mr | 元1,29 Mr | 元1,49 Mr | 元2,01 Mr | 元499,26 Mn | 元491,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,09 | 1,68 | 1,97 | 1,82 | 2,78 | 0,52 | 0,54 | 0,39 | 0,36 | 0,11 | -1,08 | 0,09 | -0,84 | 0,04 | 0,65 | 0,77 | 0,89 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元210,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,20 Mr | 元3,36 Mr | 元5,38 Mr | 元5,12 Mr | 元7,42 Mr | 元3,04 Mr | 元2,40 Mr | 元1,54 Mr | 元2,08 Mr | 元1,70 Mr | -元2,79 Mr | -元1,56 Mr | -元852,39 Mn | -元957,37 Mn | 元644,84 Mn | 元1,85 Mr | 元2,44 Mr | 元912,09 Mn | -元201,47 Mn | 元639,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元907,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,0% | 10,0% | 15,9% | 26,6% | 32,1% | 38,9% | 38,2% | 42,3% | 41,0% | 45,5% | 44,8% | 28,2% | 13,5% | 10,1% | 6,9% | 7,2% | 9,3% | 11,9% | 19,9% | 23,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,40 | 0,40 | 0,38 | 0,45 | 0,33 | 0,41 | 0,44 | 0,34 | 0,28 | 0,26 | 0,34 | 0,53 | 0,79 | 0,75 | 0,62 | 0,63 | 0,65 | 0,62 | 0,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,54 | 0,55 | 0,58 | 0,66 | 0,39 | 0,41 | 0,40 | 0,33 | 0,27 | 0,24 | 0,31 | 0,38 | 0,62 | 0,51 | 0,38 | 0,34 | 0,30 | 0,18 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,6% | 47,9% | 48,6% | 48,9% | 53,6% | 34,6% | 54,7% | 51,0% | 53,1% | 46,2% | 28,8% | 34,3% | 30,4% | 25,9% | 38,0% | 43,6% | 51,3% | 64,5% | 46,3% | 51,6% |
| FAVÖK Marjı | 35,1% | 43,4% | 43,0% | 44,6% | 47,4% | 30,2% | 32,0% | 29,7% | 27,4% | 21,5% | -3,1% | 9,5% | 7,0% | 15,1% | 28,3% | 33,1% | 34,8% | 49,6% | 24,2% | 26,2% |
| Net Kâr Marjı | 14,1% | 18,9% | 21,7% | 19,2% | 25,7% | 8,1% | 8,0% | 5,9% | 6,6% | 2,5% | -26,7% | 1,8% | -13,2% | 0,4% | 7,7% | 12,3% | 15,7% | 24,1% | 9,8% | 12,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,0% | 22,6% | 35,4% | 32,2% | 41,0% | 28,1% | 21,3% | 13,8% | 22,9% | 23,2% | -41,3% | -18,4% | -8,0% | -5,6% | 4,6% | 17,7% | 25,7% | 10,9% | -4,0% | 16,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 47,14 | -%2,48 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,45 | +%0,12 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,21 | +%0,28 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,36 | +%0,44 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,05 | +%1,15 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,18 | +%2,35 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1271,51 | -%1,28 |