601996Guangxi Fenglin Wood Industry Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $501,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,38 Mr | 元3,75 Mr | 元3,73 Mr | 元4,13 Mr | 元4,03 Mr | 元3,88 Mr | 元3,97 Mr | 元3,76 Mr | 元2,32 Mr | 元2,21 Mr | 元2,15 Mr | 元2,03 Mr | 元1,99 Mr | 元1,71 Mr | 元1,74 Mr | 元1,07 Mr | 元1,02 Mr | 元945,55 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元785,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元885,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元500,33 Mn | 元795,44 Mn | 元408,65 Mn | 元820,69 Mn | 元784,58 Mn | 元636,52 Mn | 元729,84 Mn | 元712,41 Mn | 元231,80 Mn | 元215,32 Mn | 元215,42 Mn | 元29,00 Mn | 元30,00 Mn | 元50,00 Mn | 元80,00 Mn | 元182,00 Mn | 元184,00 Mn | 元195,62 Mn |
| Net Borç† | -元285,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,70 Mr | 元2,02 Mr | 元2,33 Mr | 元2,05 Mr | 元2,06 Mr | 元1,74 Mr | 元1,93 Mr | 元1,58 Mr | 元1,30 Mr | 元1,23 Mr | 元1,13 Mr | 元1,18 Mr | 元897,02 Mn | 元850,94 Mn | 元879,81 Mn | 元831,14 Mn | 元746,01 Mn | 元698,71 Mn |
| Brüt Kâr | -元1,64 Mn | 元17,44 Mn | 元148,72 Mn | 元133,67 Mn | 元254,94 Mn | 元265,03 Mn | 元419,50 Mn | 元322,19 Mn | 元266,88 Mn | 元230,35 Mn | 元164,77 Mn | 元168,43 Mn | 元138,47 Mn | 元125,94 Mn | 元139,16 Mn | 元158,70 Mn | 元158,93 Mn | 元137,10 Mn |
| FAVÖK | 元62,75 Mn | 元80,25 Mn | 元257,43 Mn | 元190,44 Mn | 元273,69 Mn | 元287,89 Mn | 元288,10 Mn | 元242,86 Mn | 元128,08 Mn | 元175,01 Mn | 元133,26 Mn | 元174,92 Mn | 元130,62 Mn | 元59,65 Mn | 元100,73 Mn | 元72,40 Mn | 元64,01 Mn | 元73,87 Mn |
| Net Kâr | -元128,49 Mn | -元119,99 Mn | 元52,28 Mn | 元45,36 Mn | 元167,57 Mn | 元172,45 Mn | 元170,04 Mn | 元138,64 Mn | 元120,22 Mn | 元88,70 Mn | 元53,95 Mn | 元83,44 Mn | 元90,69 Mn | 元70,27 Mn | 元83,12 Mn | 元112,90 Mn | 元70,78 Mn | 元60,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,11 | -0,11 | 0,05 | 0,04 | 0,15 | 0,15 | 0,15 | 0,12 | 0,13 | 0,10 | 0,06 | 0,09 | 0,10 | 0,08 | 0,09 | 0,12 | 0,08 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元12,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元300,62 Mn | -元227,94 Mn | 元338,53 Mn | -元25,73 Mn | -元164,91 Mn | 元11,28 Mn | 元1,19 Mn | -元87,46 Mn | 元8,16 Mn | 元197,97 Mn | 元97,45 Mn | -元19,49 Mn | -元111,07 Mn | 元6,94 Mn | 元18,73 Mn | 元129,56 Mn | 元98,45 Mn | 元28,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元23,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,8% | 21,2% | 10,9% | 19,9% | 19,5% | 16,4% | 18,4% | 19,0% | 10,0% | 9,8% | 10,0% | 1,4% | 1,5% | 2,9% | 4,6% | 17,0% | 18,1% | 20,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,54 | 0,63 | 0,50 | 0,51 | 0,45 | 0,49 | 0,42 | 0,56 | 0,56 | 0,52 | 0,58 | 0,45 | 0,50 | 0,51 | 0,78 | 0,73 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,68 | 0,81 | 0,94 | 0,82 | 0,83 | 0,70 | 0,78 | 0,64 | 0,52 | 0,49 | 0,45 | 0,47 | 0,36 | 0,34 | 0,35 | 0,33 | 0,30 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,1% | 0,9% | 6,4% | 6,5% | 12,4% | 15,3% | 21,8% | 20,4% | 20,6% | 18,7% | 14,6% | 14,3% | 15,4% | 14,8% | 15,8% | 19,1% | 21,3% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 3,7% | 4,0% | 11,0% | 9,3% | 13,3% | 16,6% | 14,9% | 15,3% | 9,9% | 14,2% | 11,8% | 14,9% | 14,6% | 7,0% | 11,4% | 8,7% | 8,6% | 10,6% |
| Net Kâr Marjı | -7,6% | -5,9% | 2,2% | 2,2% | 8,1% | 9,9% | 8,8% | 8,8% | 9,3% | 7,2% | 4,8% | 7,1% | 10,1% | 8,3% | 9,4% | 13,6% | 9,5% | 8,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,7% | -11,3% | 14,5% | -1,3% | -8,0% | 0,6% | 0,1% | -5,5% | 0,6% | 16,1% | 8,6% | -1,7% | -12,4% | 0,8% | 2,1% | 15,6% | 13,2% | 4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 43,66 | -%5,09 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,50 | +%0,59 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,25 | +%0,97 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,49 | +%0,79 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,03 | %0,00 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,52 | -%0,24 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1312,32 | +%2,05 |