603303Hengdian Group Tospo Lighting Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,98 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,85 Mr | 元5,96 Mr | 元5,60 Mr | 元5,03 Mr | 元5,01 Mr | 元4,47 Mr | 元4,12 Mr | 元3,84 Mr | 元3,49 Mr | 元2,32 Mr | 元2,08 Mr | 元1,77 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,05 Mr | 元969,51 Mn | 元915,92 Mn | 元527,19 Mn | 元387,08 Mn | 元425,17 Mn | 元458,09 Mn | 元415,78 Mn | 元221,74 Mn | 元281,03 Mn | 元367,20 Mn | 元289,05 Mn |
| Net Borç† | -元1,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元4,32 Mr | 元4,42 Mr | 元4,69 Mr | 元4,64 Mr | 元5,26 Mr | 元4,49 Mr | 元4,23 Mr | 元3,98 Mr | 元4,02 Mr | 元3,23 Mr | 元3,21 Mr | 元2,77 Mr |
| Brüt Kâr | 元660,96 Mn | 元774,29 Mn | 元830,50 Mn | 元702,16 Mn | 元673,27 Mn | 元807,10 Mn | 元751,29 Mn | 元588,69 Mn | 元565,46 Mn | 元657,86 Mn | 元616,45 Mn | 元598,32 Mn |
| FAVÖK | 元296,61 Mn | 元335,43 Mn | 元417,95 Mn | 元364,63 Mn | 元290,59 Mn | 元366,24 Mn | 元354,42 Mn | 元265,43 Mn | 元249,59 Mn | 元324,88 Mn | 元296,18 Mn | 元332,80 Mn |
| Net Kâr | 元264,28 Mn | 元347,30 Mn | 元375,58 Mn | 元340,49 Mn | 元327,73 Mn | 元342,06 Mn | 元309,74 Mn | 元247,43 Mn | 元210,09 Mn | 元318,72 Mn | 元341,19 Mn | 元303,18 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,57 | 0,74 | 0,79 | 0,71 | 0,69 | 0,72 | 0,64 | 0,51 | 0,43 | 0,65 | 0,70 | 0,62 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元103,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元490,11 Mn | 元477,79 Mn | 元675,70 Mn | 元772,21 Mn | -元270,48 Mn | 元265,07 Mn | 元132,17 Mn | 元51,92 Mn | -元60,97 Mn | 元12,60 Mn | 元177,74 Mn | 元247,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元88,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,0% | 16,3% | 16,4% | 10,5% | 7,7% | 9,5% | 11,1% | 10,8% | 6,4% | 12,1% | 17,6% | 16,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,74 | 0,74 | 0,84 | 0,92 | 1,05 | 1,01 | 1,03 | 1,04 | 1,15 | 1,39 | 1,54 | 1,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,33 | 1,36 | 1,45 | 1,43 | 1,62 | 1,39 | 1,31 | 1,23 | 1,24 | 1,00 | 0,99 | 0,86 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,3% | 17,5% | 17,7% | 15,1% | 12,8% | 18,0% | 17,7% | 14,8% | 14,1% | 20,4% | 19,2% | 21,6% |
| FAVÖK Marjı | 6,9% | 7,6% | 8,9% | 7,9% | 5,5% | 8,2% | 8,4% | 6,7% | 6,2% | 10,1% | 9,2% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | 6,1% | 7,9% | 8,0% | 7,3% | 6,2% | 7,6% | 7,3% | 6,2% | 5,2% | 9,9% | 10,6% | 10,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,4% | 10,8% | 14,4% | 16,6% | -5,1% | 5,9% | 3,1% | 1,3% | -1,5% | 0,4% | 5,5% | 8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 43,53 | -%5,37 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,47 | +%0,24 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,22 | +%0,56 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,36 | -%0,35 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,01 | -%0,28 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,42 | -%1,04 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1304,00 | +%1,40 |