603587Dazzle Fashion Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $853,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,37 Mr | 元4,40 Mr | 元4,63 Mr | 元4,36 Mr | 元4,69 Mr | 元4,10 Mr | 元3,94 Mr | 元3,57 Mr | 元1,76 Mr | 元1,32 Mr | 元1,32 Mr | 元1,11 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元722,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元172,29 Mn | 元200,25 Mn | 元233,59 Mn | 元147,90 Mn | 元243,07 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元2,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元2,12 Mr | 元2,20 Mr | 元2,62 Mr | 元2,38 Mr | 元2,87 Mr | 元2,54 Mr | 元2,35 Mr | 元2,07 Mr | 元1,92 Mr | 元1,79 Mr | 元1,83 Mr | 元1,75 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,43 Mr | 元1,48 Mr | 元1,78 Mr | 元1,59 Mr | 元2,03 Mr | 元1,90 Mr | 元1,73 Mr | 元1,51 Mr | 元1,41 Mr | 元1,32 Mr | 元1,34 Mr | 元1,27 Mr |
| FAVÖK | 元454,74 Mn | 元464,92 Mn | 元740,12 Mn | 元674,13 Mn | 元1,01 Mr | 元784,61 Mn | 元779,07 Mn | 元734,76 Mn | 元577,24 Mn | 元673,38 Mn | 元672,12 Mn | 元635,98 Mn |
| Net Kâr | 元260,42 Mn | 元303,51 Mn | 元493,63 Mn | 元384,72 Mn | 元689,48 Mn | 元629,86 Mn | 元624,37 Mn | 元574,11 Mn | 元480,06 Mn | 元522,34 Mn | 元503,23 Mn | 元462,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,56 | 0,65 | 1,04 | 0,81 | 1,43 | 1,32 | 1,30 | 1,19 | 1,00 | 1,09 | 1,05 | 0,96 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元86,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元459,49 Mn | 元349,54 Mn | 元657,34 Mn | 元523,97 Mn | 元884,55 Mn | 元691,17 Mn | 元543,38 Mn | 元441,74 Mn | 元283,83 Mn | 元444,69 Mn | 元520,00 Mn | 元516,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元26,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,9% | 4,6% | 5,0% | 3,4% | 5,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,50 | 0,57 | 0,55 | 0,61 | 0,62 | 0,60 | 0,58 | 1,09 | 1,35 | 1,39 | 1,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,58 | 0,61 | 0,72 | 0,65 | 0,79 | 0,70 | 0,65 | 0,57 | 0,53 | 0,49 | 0,50 | 0,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 67,4% | 67,5% | 68,0% | 67,0% | 70,8% | 75,0% | 73,6% | 72,6% | 73,7% | 73,9% | 73,4% | 72,5% |
| FAVÖK Marjı | 21,4% | 21,2% | 28,2% | 28,4% | 35,1% | 30,9% | 33,1% | 35,4% | 30,1% | 37,7% | 36,8% | 36,4% |
| Net Kâr Marjı | 12,3% | 13,8% | 18,8% | 16,2% | 24,0% | 24,8% | 26,5% | 27,7% | 25,0% | 29,2% | 27,6% | 26,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,7% | 15,9% | 25,1% | 22,0% | 30,8% | 27,2% | 23,1% | 21,3% | 14,8% | 24,9% | 28,5% | 29,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,20 | -%1,68 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,43 | -%0,71 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,16 | -%1,24 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | %0,00 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,00 | -%0,99 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,50 | +%2,04 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1283,80 | +%0,70 |