603596Bethel Automotive Safety Systems Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,79 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元17,50 Mr | 元12,85 Mr | 元10,80 Mr | 元8,65 Mr | 元6,25 Mr | 元4,68 Mr | 元4,33 Mr | 元3,59 Mr | 元2,76 Mr | 元2,25 Mr | 元1,43 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,17 Mr | 元2,17 Mr | 元2,10 Mr | 元1,99 Mr | 元1,65 Mr | 元577,42 Mn | 元714,53 Mn | 元761,96 Mn | 元626,58 Mn | 元382,56 Mn | 元274,29 Mn |
| Net Borç† | 元485,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | 元11,98 Mr | 元9,91 Mr | 元7,45 Mr | 元5,52 Mr | 元3,47 Mr | 元3,02 Mr | 元3,14 Mr | 元2,59 Mr | 元2,42 Mr | 元2,21 Mr | 元1,47 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,28 Mr | 元2,02 Mr | 元1,57 Mr | 元1,19 Mr | 元802,25 Mn | 元765,88 Mn | 元793,68 Mn | 元620,88 Mn | 元559,22 Mn | 元549,93 Mn | 元339,80 Mn |
| FAVÖK | 元1,74 Mr | 元1,47 Mr | 元1,12 Mr | 元769,31 Mn | 元586,29 Mn | 元590,58 Mn | 元535,12 Mn | 元393,22 Mn | 元429,29 Mn | 元398,39 Mn | 元222,14 Mn |
| Net Kâr | 元1,31 Mr | 元1,21 Mr | 元891,50 Mn | 元698,81 Mn | 元504,53 Mn | 元461,46 Mn | 元401,51 Mn | 元237,28 Mn | 元277,00 Mn | 元272,31 Mn | 元165,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,36 | 1,35 | 0,99 | 0,82 | 0,59 | 0,55 | 0,48 | 0,28 | 0,33 | 0,32 | 0,20 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元583,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元185,61 Mn | 元353,95 Mn | -元320,38 Mn | 元269,84 Mn | 元184,95 Mn | 元431,30 Mn | 元516,98 Mn | 元237,08 Mn | -元127,95 Mn | -元41,88 Mn | -元15,85 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元784,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 29,5% | 16,9% | 19,4% | 23,0% | 26,5% | 12,3% | 16,5% | 21,2% | 22,7% | 17,0% | 19,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,77 | 0,69 | 0,64 | 0,55 | 0,65 | 0,73 | 0,72 | 0,88 | 0,98 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,46 | 1,21 | 0,91 | 0,67 | 0,42 | 0,37 | 0,38 | 0,32 | 0,29 | 0,27 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,0% | 20,4% | 21,1% | 21,6% | 23,1% | 25,4% | 25,2% | 23,9% | 23,1% | 24,9% | 23,1% |
| FAVÖK Marjı | 14,5% | 14,9% | 15,1% | 13,9% | 16,9% | 19,6% | 17,0% | 15,2% | 17,7% | 18,0% | 15,1% |
| Net Kâr Marjı | 10,9% | 12,2% | 12,0% | 12,7% | 14,5% | 15,3% | 12,8% | 9,1% | 11,5% | 12,3% | 11,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,5% | 3,6% | -4,3% | 4,9% | 5,3% | 14,3% | 16,4% | 9,1% | -5,3% | -1,9% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 46,20 | -%1,68 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,43 | -%0,71 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,16 | -%1,24 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,37 | %0,00 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,00 | -%0,99 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,50 | +%2,04 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1283,80 | +%0,70 |