605198Yantai North Andre Juice Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,65 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,94 Mr | 元2,78 Mr | 元2,61 Mr | 元2,61 Mr | 元2,46 Mr | 元2,22 Mr | 元2,04 Mr | 元1,92 Mr | 元1,98 Mr | 元2,13 Mr | 元2,22 Mr | 元2,16 Mr | 元2,44 Mr | 元2,20 Mr | 元2,23 Mr | 元2,34 Mr | 元2,30 Mr | 元2,23 Mr | 元2,85 Mr | 元1,85 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元409,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元152,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元130,09 Mn | 元110,06 Mn | 元300.000 | 元0,00 | 元50,00 Mn | 元170,00 Mn | 元340,00 Mn | 元485,17 Mn | 元473,24 Mn | 元695,12 Mn | 元472,14 Mn | 元644,68 Mn | 元877,34 Mn | 元952,41 Mn | 元856,77 Mn | 元1,39 Mr | 元974,50 Mn |
| Net Borç† | -元495,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,67 Mr | 元1,41 Mr | 元873,30 Mn | 元1,05 Mr | 元868,89 Mn | 元838,84 Mn | 元838,13 Mn | 元1,06 Mr | 元894,71 Mn | 元864,26 Mn | 元817,97 Mn | 元844,47 Mn | 元893,45 Mn | 元1,23 Mr | 元1,38 Mr | 元1,10 Mr | 元597,25 Mn | 元1,31 Mr | 元1,66 Mr | 元786,43 Mn |
| Brüt Kâr | 元394,34 Mn | 元340,57 Mn | 元278,68 Mn | 元191,80 Mn | 元169,21 Mn | 元190,82 Mn | 元257,38 Mn | 元278,35 Mn | 元268,17 Mn | 元226,60 Mn | 元183,85 Mn | 元194,46 Mn | 元175,14 Mn | 元247,44 Mn | 元302,00 Mn | 元150,49 Mn | 元89,02 Mn | 元242,91 Mn | 元427,39 Mn | 元164,64 Mn |
| FAVÖK | 元359,24 Mn | 元285,37 Mn | 元260,22 Mn | 元159,20 Mn | 元148,25 Mn | 元159,39 Mn | 元196,87 Mn | 元158,98 Mn | 元181,45 Mn | 元154,44 Mn | 元127,97 Mn | 元129,63 Mn | 元105,39 Mn | 元171,63 Mn | 元200,92 Mn | 元80,31 Mn | 元81,28 Mn | 元207,31 Mn | 元351,09 Mn | 元104,12 Mn |
| Net Kâr | 元330,35 Mn | 元260,70 Mn | 元255,52 Mn | 元194,35 Mn | 元160,01 Mn | 元151,78 Mn | 元169,27 Mn | 元137,34 Mn | 元86,43 Mn | 元121,69 Mn | 元73,18 Mn | 元58,40 Mn | 元127,53 Mn | 元110,91 Mn | 元207,17 Mn | 元49,22 Mn | 元64,38 Mn | 元156,11 Mn | 元213,87 Mn | 元69,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,99 | 0,81 | 0,73 | 0,54 | 0,44 | 0,41 | 0,47 | 0,38 | 0,24 | 0,33 | 0,19 | 0,15 | 0,31 | 0,27 | 0,49 | 0,12 | 0,15 | 0,37 | 0,52 | 0,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元23,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元438,17 Mn | -元257,29 Mn | -元2,04 Mn | 元237,25 Mn | 元167,88 Mn | 元164,64 Mn | -元21,80 Mn | 元406,23 Mn | 元122,05 Mn | 元134,99 Mn | 元78,69 Mn | 元183,14 Mn | 元108,69 Mn | -元66,80 Mn | 元285,15 Mn | -元10,88 Mn | -元16,48 Mn | 元626,22 Mn | -元531,86 Mn | -元417,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元62,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,0% | 4,5% | 0,0% | 0,0% | 2,6% | 8,6% | 16,0% | 21,9% | 21,9% | 28,5% | 21,4% | 28,9% | 37,5% | 41,4% | 38,4% | 48,7% | 52,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,51 | 0,33 | 0,40 | 0,35 | 0,38 | 0,41 | 0,55 | 0,45 | 0,41 | 0,37 | 0,39 | 0,37 | 0,56 | 0,62 | 0,47 | 0,26 | 0,59 | 0,58 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 0,51 | 0,31 | 0,38 | 0,31 | 0,30 | 0,30 | 0,38 | 0,32 | 0,31 | 0,29 | 0,30 | 0,32 | 0,44 | 0,49 | 0,40 | 0,21 | 0,47 | 0,60 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,6% | 24,1% | 31,9% | 18,2% | 19,5% | 22,7% | 30,7% | 26,2% | 30,0% | 26,2% | 22,5% | 23,0% | 19,6% | 20,2% | 22,0% | 13,7% | 14,9% | 18,6% | 25,7% | 20,9% |
| FAVÖK Marjı | 21,5% | 20,2% | 29,8% | 15,1% | 17,1% | 19,0% | 23,5% | 15,0% | 20,3% | 17,9% | 15,6% | 15,4% | 11,8% | 14,0% | 14,6% | 7,3% | 13,6% | 15,8% | 21,1% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | 19,7% | 18,4% | 29,3% | 18,5% | 18,4% | 18,1% | 20,2% | 12,9% | 9,7% | 14,1% | 8,9% | 6,9% | 14,3% | 9,0% | 15,1% | 4,5% | 10,8% | 11,9% | 12,9% | 8,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,2% | -18,2% | -0,2% | 22,6% | 19,3% | 19,6% | -2,6% | 38,3% | 13,6% | 15,6% | 9,6% | 21,7% | 12,2% | -5,5% | 20,7% | -1,0% | -2,8% | 47,8% | -32,0% | -53,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 47,14 | -%2,48 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,45 | +%0,12 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,21 | +%0,28 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,36 | +%0,44 | |
| Bank of China Limited Class A | 7,05 | +%1,15 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,18 | +%2,35 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1271,51 | -%1,28 |