900939Shanghai Huili Building Materials Co., Ltd. Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元28,45 Mn | 元23,06 Mn | 元25,29 Mn | 元21,09 Mn | 元21,61 Mn | 元18,81 Mn | 元15,21 Mn | 元14,42 Mn | 元14,78 Mn | 元13,18 Mn | 元12,35 Mn | 元12,43 Mn | 元13,09 Mn | 元13,76 Mn | 元16,01 Mn | 元17,38 Mn | 元18,65 Mn | 元18,84 Mn | 元22,71 Mn | 元33,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元96,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元23,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元175,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元14.110 | 元28.389 | 元30.644 | 元43.577 | 元52.518 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元2,38 Mn | 元2,28 Mn | 元1,90 Mn | 元0,00 | 元4,63 Mn | 元9,55 Mn |
| Net Borç† | -元176,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,10 Mn | 元2,11 Mn | 元2,15 Mn | 元2,18 Mn | 元2,85 Mn | 元2,73 Mn | 元1,75 Mn | 元1,98 Mn | 元1,81 Mn | 元1,52 Mn | 元1,61 Mn | 元1,72 Mn | 元1,68 Mn | 元2,39 Mn | 元1,19 Mn | 元2,53 Mn | 元5,47 Mn | 元7,11 Mn | 元7,65 Mn | 元34,34 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,93 Mn | 元1,93 Mn | 元1,95 Mn | 元2,03 Mn | 元2,68 Mn | 元2,59 Mn | 元1,51 Mn | 元1,32 Mn | 元1,05 Mn | 元830.540 | 元943.728 | 元574.669 | 元526.871 | 元189.877 | 元161.401 | 元100.090 | 元15.498 | -元535.932 | 元63.108 | 元1,29 Mn |
| FAVÖK | 元1,34 Mn | 元1,46 Mn | 元1,58 Mn | 元1,62 Mn | 元2,10 Mn | 元2,29 Mn | 元1,21 Mn | 元1,04 Mn | 元1,11 Mn | 元1,28 Mn | 元509.520 | 元355.170 | -元4.920 | 元587.610 | 元538.190 | -元128.530 | -元225.580 | -元1,87 Mn | -元322.250 | -元13,03 Mn |
| Net Kâr | 元6,63 Mn | 元1,09 Mn | 元1,10 Mn | 元1,13 Mn | 元1,82 Mn | 元2,50 Mn | 元1,09 Mn | 元205.716 | 元643.996 | 元1,56 Mn | 元678.143 | 元162.929 | -元1,20 Mn | 元612.464 | 元885.499 | 元1,31 Mn | -元2,30 Mn | -元3,39 Mn | 元540.889 | -元17,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | -0,01 | -0,02 | 0,00 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元744.480 | 元863.310 | 元1,87 Mn | 元131.330 | 元2,35 Mn | 元1,79 Mn | 元1,07 Mn | 元1,56 Mn | 元1,05 Mn | 元601.640 | 元553.680 | 元501.230 | 元296.380 | 元1,40 Mn | 元1,59 Mn | 元1,12 Mn | -元2,29 Mn | -元521.830 | -元6,06 Mn | 元4,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,2% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 14,9% | 13,1% | 10,2% | 0,0% | 20,4% | 28,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,10 | 0,13 | 0,14 | 0,12 | 0,14 | 0,12 | 0,12 | 0,13 | 0,14 | 0,13 | 0,17 | 0,07 | 0,15 | 0,29 | 0,38 | 0,34 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 91,9% | 91,2% | 90,8% | 93,0% | 94,2% | 95,1% | 86,5% | 66,6% | 58,4% | 54,7% | 58,7% | 33,4% | 31,3% | 7,9% | 13,6% | 4,0% | 0,3% | -7,5% | 0,8% | 3,8% |
| FAVÖK Marjı | 64,0% | 69,1% | 73,4% | 74,5% | 73,8% | 84,1% | 69,2% | 52,7% | 61,4% | 84,5% | 31,7% | 20,6% | -0,3% | 24,6% | 45,2% | -5,1% | -4,1% | -26,3% | -4,2% | -37,9% |
| Net Kâr Marjı | 315,8% | 51,5% | 51,4% | 51,9% | 64,1% | 91,8% | 62,5% | 10,4% | 35,7% | 102,7% | 42,2% | 9,5% | -71,1% | 25,6% | 74,4% | 51,8% | -42,0% | -47,7% | 7,1% | -52,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -35,5% | 40,9% | 87,1% | 6,0% | 82,4% | 65,5% | 61,5% | 78,6% | 58,2% | 39,6% | 34,5% | 29,1% | 17,6% | 58,5% | 133,4% | 44,1% | -41,9% | -7,3% | -79,2% | 14,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
68 688825 | CXMT Corporation Class A | 44,53 | +%2,16 |
| Industrial and Commercial Bank of China Limited Class A | 8,44 | -%0,71 | |
| Agricultural Bank of China Limited Class A | 7,19 | -%0,96 | |
| China Construction Bank Corporation Class A | 11,35 | -%0,87 | |
| Bank of China Limited Class A | 6,86 | -%2,70 | |
| PetroChina Co., Ltd. Class A | 12,54 | -%0,40 | |
| Kweichow Moutai Co., Ltd. Class A | 1316,39 | +%0,26 |