002475Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $62,42 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元308,67 Mr | 元224,67 Mr | 元161,99 Mr | 元148,38 Mr | 元120,57 Mr | 元70,16 Mr | 元49,38 Mr | 元36,43 Mr | 元26,89 Mr | 元20,95 Mr | 元11,59 Mr | 元9,69 Mr | 元6,20 Mr | 元4,08 Mr | 元3,30 Mr | 元2,05 Mr | 元542,60 Mn | 元400,17 Mn | 元348,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元61,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元203,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元104,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元105,31 Mr | 元67,20 Mr | 元40,13 Mr | 元33,19 Mr | 元24,15 Mr | 元12,61 Mr | 元6,80 Mr | 元7,51 Mr | 元5,53 Mr | 元3,88 Mr | 元3,09 Mr | 元2,47 Mr | 元1,43 Mr | 元467,63 Mn | 元414,62 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元20,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | 元10,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元331,83 Mr | 元268,45 Mr | 元231,64 Mr | 元213,77 Mr | 元153,89 Mr | 元92,34 Mr | 元62,28 Mr | 元35,73 Mr | 元22,74 Mr | 元13,70 Mr | 元10,09 Mr | 元7,26 Mr | 元4,57 Mr | 元3,12 Mr | 元2,54 Mr | 元1,01 Mr | 元584,63 Mn | 元630,14 Mn | 元350,95 Mn |
| Brüt Kâr | 元36,33 Mr | 元25,41 Mr | 元24,37 Mr | 元24,15 Mr | 元17,65 Mr | 元15,88 Mr | 元11,71 Mr | 元7,05 Mr | 元4,37 Mr | 元2,82 Mr | 元2,21 Mr | 元1,62 Mr | 元888,05 Mn | 元629,90 Mn | 元547,01 Mn | 元184,21 Mn | 元120,97 Mn | 元115,31 Mn | 元64,00 Mn |
| FAVÖK | 元27,35 Mr | 元21,65 Mr | 元21,12 Mr | 元18,58 Mr | 元12,64 Mr | 元10,14 Mr | 元7,40 Mr | 元4,67 Mr | 元2,68 Mr | 元1,81 Mr | 元1,52 Mr | 元1,12 Mr | 元617,05 Mn | 元467,24 Mn | 元471,10 Mn | 元158,85 Mn | 元94,87 Mn | 元77,53 Mn | 元38,82 Mn |
| Net Kâr | 元16,60 Mr | 元13,37 Mr | 元10,95 Mr | 元9,16 Mr | 元7,07 Mr | 元7,23 Mr | 元4,71 Mr | 元2,72 Mr | 元1,69 Mr | 元1,16 Mr | 元1,08 Mr | 元630,05 Mn | 元339,78 Mn | 元263,09 Mn | 元257,18 Mn | 元115,78 Mn | 元74,12 Mn | 元58,87 Mn | 元32,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,26 | 1,85 | 1,53 | 1,28 | 0,99 | 1,01 | 0,67 | 0,39 | 0,24 | 0,17 | 0,17 | 0,11 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,02 | 0,43 | 0,34 | 0,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元10,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,11 Mr | 元16,56 Mr | 元16,85 Mr | -元334,14 Mn | -元5,14 Mr | -元156,34 Mn | 元1,18 Mr | -元1,95 Mr | -元3,17 Mr | -元227,37 Mn | -元547,77 Mn | -元650,27 Mn | -元379,56 Mn | -元24,72 Mn | -元3,02 Mn | 元36,46 Mn | 元29,63 Mn | 元8,58 Mn | -元33,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元17,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,1% | 29,9% | 24,8% | 22,4% | 20,0% | 18,0% | 13,8% | 20,6% | 20,6% | 18,5% | 26,7% | 25,4% | 23,1% | 11,5% | 12,5% | 0,0% | 0,0% | 5,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,08 | 1,19 | 1,43 | 1,44 | 1,28 | 1,32 | 1,26 | 0,98 | 0,85 | 0,65 | 0,87 | 0,75 | 0,74 | 0,77 | 0,77 | 0,49 | 1,08 | 1,57 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,19 | 2,58 | 2,23 | 2,06 | 1,48 | 0,89 | 0,60 | 0,34 | 0,22 | 0,13 | 0,10 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,9% | 9,5% | 10,5% | 11,3% | 11,5% | 17,2% | 18,8% | 19,7% | 19,2% | 20,6% | 21,9% | 22,3% | 19,5% | 20,2% | 21,5% | 18,2% | 20,7% | 18,3% | 18,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 8,1% | 9,1% | 8,7% | 8,2% | 11,0% | 11,9% | 13,1% | 11,8% | 13,2% | 15,0% | 15,4% | 13,5% | 15,0% | 18,5% | 15,7% | 16,2% | 12,3% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 5,0% | 5,0% | 4,7% | 4,3% | 4,6% | 7,8% | 7,6% | 7,6% | 7,4% | 8,4% | 10,7% | 8,7% | 7,4% | 8,4% | 10,1% | 11,5% | 12,7% | 9,3% | 9,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | 6,2% | 7,3% | -0,2% | -3,3% | -0,2% | 1,9% | -5,5% | -13,9% | -1,7% | -5,4% | -9,0% | -8,3% | -0,8% | -0,1% | 3,6% | 5,1% | 1,4% | -9,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,00 | -%3,14 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,79 | -%1,20 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,40 | -%2,60 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,21 | -%0,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 345,21 | -%0,69 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 580,46 | -%1,28 | |
| Suzhou Dongshan Precision Manufacturing Co., Ltd Class A | 135,47 | -%0,32 |