AFREAfrica Israel Residences Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $994,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪5,02 Mr | ₪4,58 Mr | ₪3,78 Mr | ₪4,02 Mr | ₪4,08 Mr | ₪3,84 Mr | ₪3,65 Mr | ₪3,64 Mr | ₪3,69 Mr | ₪3,24 Mr | ₪3,46 Mr | ₪3,00 Mr | ₪2,61 Mr | ₪2,30 Mr | ₪2,26 Mr | ₪2,14 Mr | ₪1,95 Mr | ₪1,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪366,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪2,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪2,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪2,10 Mr | ₪1,60 Mr | ₪1,51 Mr | ₪1,68 Mr | ₪2,30 Mr | ₪2,25 Mr | ₪1,87 Mr | ₪1,91 Mr | ₪2,20 Mr | ₪1,33 Mr | ₪1,34 Mr | ₪1,22 Mr | ₪1,07 Mr | ₪993,97 Mn | ₪776,78 Mn | ₪589,82 Mn | ₪688,27 Mn | ₪667,73 Mn |
| Net Borç† | ₪1,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₪925,38 Mn | ₪966,48 Mn | ₪1,08 Mr | ₪962,54 Mn | ₪1,11 Mr | ₪1,34 Mr | ₪1,29 Mr | ₪1,02 Mr | ₪981,67 Mn | ₪1,28 Mr | ₪743,86 Mn | ₪554,89 Mn | ₪769,50 Mn | ₪725,08 Mn | ₪690,42 Mn | ₪627,79 Mn | ₪300,86 Mn | ₪436,13 Mn |
| Brüt Kâr | ₪209,52 Mn | ₪231,25 Mn | ₪239,34 Mn | ₪222,77 Mn | ₪193,03 Mn | ₪190,00 Mn | ₪201,42 Mn | ₪173,54 Mn | ₪169,93 Mn | ₪224,80 Mn | ₪193,29 Mn | ₪137,46 Mn | ₪148,85 Mn | ₪164,56 Mn | ₪148,58 Mn | ₪146,62 Mn | ₪80,51 Mn | ₪74,80 Mn |
| FAVÖK | ₪152,79 Mn | ₪174,91 Mn | ₪189,77 Mn | ₪165,54 Mn | ₪143,00 Mn | ₪143,37 Mn | ₪151,87 Mn | ₪131,70 Mn | ₪125,81 Mn | ₪173,00 Mn | ₪149,41 Mn | ₪97,65 Mn | ₪102,42 Mn | ₪97,14 Mn | ₪93,34 Mn | ₪70,86 Mn | ₪15,37 Mn | -₪3,30 Mn |
| Net Kâr | ₪195,54 Mn | ₪217,90 Mn | ₪171,46 Mn | ₪201,50 Mn | ₪219,77 Mn | ₪102,57 Mn | ₪104,26 Mn | ₪86,26 Mn | ₪140,98 Mn | ₪136,75 Mn | ₪100,82 Mn | ₪63,75 Mn | ₪43,69 Mn | ₪80,13 Mn | ₪77,65 Mn | ₪72,10 Mn | ₪28,17 Mn | ₪16,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 15,34 | 17,16 | 13,56 | 15,94 | 17,38 | 8,11 | 8,25 | 6,82 | 11,15 | 10,82 | 7,99 | 5,06 | 3,55 | 6,52 | 6,20 | 5,72 | 2,24 | 1,35 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪280,24 Mn | -₪150,04 Mn | -₪95,18 Mn | ₪724,17 Mn | ₪456,79 Mn | -₪266,48 Mn | ₪173,14 Mn | ₪184,05 Mn | -₪443,57 Mn | ₪135,69 Mn | ₪80,87 Mn | -₪239,78 Mn | ₪62,17 Mn | ₪179,48 Mn | ₪40,02 Mn | ₪239,15 Mn | ₪126,38 Mn | -₪115,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪1,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,8% | 34,9% | 40,0% | 41,7% | 56,4% | 58,6% | 51,3% | 52,5% | 59,7% | 41,1% | 38,8% | 40,6% | 40,9% | 43,2% | 34,4% | 27,5% | 35,2% | 38,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,21 | 0,29 | 0,24 | 0,27 | 0,35 | 0,35 | 0,28 | 0,27 | 0,40 | 0,21 | 0,19 | 0,29 | 0,31 | 0,31 | 0,29 | 0,15 | 0,25 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,45 | 0,47 | 0,52 | 0,46 | 0,54 | 0,65 | 0,62 | 0,49 | 0,47 | 0,62 | 0,36 | 0,27 | 0,37 | 0,35 | 0,33 | 0,30 | 0,14 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,6% | 23,9% | 22,2% | 23,1% | 17,3% | 14,1% | 15,6% | 17,0% | 17,3% | 17,5% | 26,0% | 24,8% | 19,3% | 22,7% | 21,5% | 23,4% | 26,8% | 17,1% |
| FAVÖK Marjı | 16,5% | 18,1% | 17,6% | 17,2% | 12,8% | 10,7% | 11,8% | 12,9% | 12,8% | 13,5% | 20,1% | 17,6% | 13,3% | 13,4% | 13,5% | 11,3% | 5,1% | -0,8% |
| Net Kâr Marjı | 21,1% | 22,5% | 15,9% | 20,9% | 19,7% | 7,6% | 8,1% | 8,5% | 14,4% | 10,7% | 13,6% | 11,5% | 5,7% | 11,1% | 11,2% | 11,5% | 9,4% | 3,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -30,3% | -15,5% | -8,8% | 75,2% | 41,0% | -19,8% | 13,4% | 18,1% | -45,2% | 10,6% | 10,9% | -43,2% | 8,1% | 24,8% | 5,8% | 38,1% | 42,0% | -26,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |