ALBAAlbaad Massuot Yitzhak Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $179,38 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,50 Mr | ₪1,52 Mr | ₪1,59 Mr | ₪1,60 Mr | ₪1,58 Mr | ₪1,42 Mr | ₪1,29 Mr | ₪1,36 Mr | ₪1,37 Mr | ₪1,34 Mr | ₪1,31 Mr | ₪1,26 Mr | ₪1,15 Mr | ₪1,18 Mr | ₪1,13 Mr | ₪1,04 Mr | ₪716,84 Mn | ₪684,53 Mn | ₪615,52 Mn | ₪594,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪10,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪486,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪702,17 Mn | ₪712,92 Mn | ₪829,03 Mn | ₪836,53 Mn | ₪802,11 Mn | ₪609,00 Mn | ₪642,01 Mn | ₪607,14 Mn | ₪585,18 Mn | ₪573,33 Mn | ₪569,59 Mn | ₪511,41 Mn | ₪487,92 Mn | ₪522,58 Mn | ₪512,51 Mn | ₪424,65 Mn | ₪233,31 Mn | ₪285,74 Mn | ₪208,74 Mn | ₪219,90 Mn |
| Net Borç† | ₪691,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪1,76 Mr | ₪1,72 Mr | ₪1,71 Mr | ₪1,45 Mr | ₪1,38 Mr | ₪1,58 Mr | ₪1,32 Mr | ₪1,50 Mr | ₪1,45 Mr | ₪1,51 Mr | ₪1,49 Mr | ₪1,45 Mr | ₪1,41 Mr | ₪1,38 Mr | ₪1,17 Mr | ₪974,84 Mn | ₪742,87 Mn | ₪689,24 Mn | ₪680,77 Mn | ₪636,35 Mn |
| Brüt Kâr | ₪349,10 Mn | ₪337,97 Mn | ₪334,88 Mn | ₪225,76 Mn | ₪300,39 Mn | ₪411,32 Mn | ₪268,59 Mn | ₪272,71 Mn | ₪283,86 Mn | ₪316,59 Mn | ₪310,26 Mn | ₪317,44 Mn | ₪301,66 Mn | ₪257,33 Mn | ₪210,75 Mn | ₪198,48 Mn | ₪203,46 Mn | ₪137,22 Mn | ₪143,90 Mn | ₪134,33 Mn |
| FAVÖK | ₪214,77 Mn | ₪205,88 Mn | ₪188,74 Mn | ₪104,99 Mn | ₪200,56 Mn | ₪273,71 Mn | ₪146,03 Mn | ₪115,28 Mn | ₪134,15 Mn | ₪153,13 Mn | ₪136,16 Mn | ₪143,62 Mn | ₪146,56 Mn | ₪98,69 Mn | ₪88,77 Mn | ₪81,44 Mn | ₪103,61 Mn | ₪70,42 Mn | ₪76,98 Mn | ₪69,47 Mn |
| Net Kâr | ₪69,69 Mn | ₪44,87 Mn | ₪30,25 Mn | -₪144,50 Mn | -₪21,35 Mn | ₪101,31 Mn | -₪69,13 Mn | -₪32,94 Mn | ₪33,77 Mn | ₪54,58 Mn | ₪40,23 Mn | ₪67,00 Mn | ₪15,97 Mn | ₪30,90 Mn | ₪21,32 Mn | ₪34,71 Mn | ₪58,89 Mn | ₪22,27 Mn | ₪23,28 Mn | ₪17,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,72 | 2,41 | 1,62 | -7,75 | -1,63 | 7,74 | -5,28 | -2,52 | 2,58 | 4,17 | 3,07 | 5,12 | 1,22 | 2,36 | 1,63 | — | 5,07 | 1,92 | 2,01 | 1,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪56,34 Mn | ₪101,60 Mn | ₪120,98 Mn | -₪67,58 Mn | -₪38,08 Mn | ₪114,28 Mn | ₪57,28 Mn | -₪9,83 Mn | -₪24,12 Mn | -₪23,05 Mn | -₪45,87 Mn | ₪4,99 Mn | ₪51,62 Mn | ₪33,66 Mn | -₪108,22 Mn | -₪34,72 Mn | ₪69,79 Mn | ₪1,97 Mn | ₪17,94 Mn | -₪11,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪71,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,7% | 47,0% | 52,1% | 52,2% | 50,8% | 42,8% | 49,9% | 44,6% | 42,7% | 42,7% | 43,4% | 40,6% | 42,5% | 44,1% | 45,4% | 40,7% | 32,5% | 41,7% | 33,9% | 37,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,17 | 1,13 | 1,08 | 0,91 | 0,88 | 1,11 | 1,03 | 1,11 | 1,06 | 1,13 | 1,14 | 1,15 | 1,23 | 1,17 | 1,04 | 0,93 | 1,04 | 1,01 | 1,11 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,62 | 3,53 | 3,51 | 2,99 | 2,84 | 3,24 | 2,72 | 3,09 | 2,99 | 3,10 | 3,07 | 2,97 | 2,90 | 2,84 | 2,40 | 2,00 | 1,53 | 1,42 | 1,40 | 1,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,8% | 19,7% | 19,6% | 15,5% | 21,7% | 26,1% | 20,3% | 18,1% | 19,5% | 21,0% | 20,8% | 22,0% | 21,4% | 18,6% | 18,0% | 20,4% | 27,4% | 19,9% | 21,1% | 21,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,2% | 12,0% | 11,0% | 7,2% | 14,5% | 17,3% | 11,0% | 7,7% | 9,2% | 10,1% | 9,1% | 9,9% | 10,4% | 7,1% | 7,6% | 8,4% | 13,9% | 10,2% | 11,3% | 10,9% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 2,6% | 1,8% | -9,9% | -1,5% | 6,4% | -5,2% | -2,2% | 2,3% | 3,6% | 2,7% | 4,6% | 1,1% | 2,2% | 1,8% | 3,6% | 7,9% | 3,2% | 3,4% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,2% | 5,9% | 7,1% | -4,6% | -2,8% | 7,2% | 4,3% | -0,7% | -1,7% | -1,5% | -3,1% | 0,3% | 3,7% | 2,4% | -9,3% | -3,6% | 9,4% | 0,3% | 2,6% | -1,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |