AMOTAmot Investments Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,30 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪22,04 Mr | ₪20,89 Mr | ₪20,16 Mr | ₪19,84 Mr | ₪17,58 Mr | ₪14,64 Mr | ₪13,57 Mr | ₪11,44 Mr | ₪10,50 Mr | ₪9,80 Mr | ₪8,72 Mr | ₪8,12 Mr | ₪7,65 Mr | ₪7,31 Mr | ₪6,89 Mr | ₪6,26 Mr | ₪5,39 Mr | ₪4,74 Mr | ₪4,25 Mr | ₪3,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪537,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪12,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪9,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪9,60 Mr | ₪9,29 Mr | ₪9,06 Mr | ₪8,90 Mr | ₪7,83 Mr | ₪6,67 Mr | ₪5,82 Mr | ₪5,35 Mr | ₪4,38 Mr | ₪4,87 Mr | ₪4,52 Mr | ₪4,27 Mr | ₪4,11 Mr | ₪4,10 Mr | ₪3,82 Mr | ₪3,34 Mr | ₪3,07 Mr | ₪2,98 Mr | ₪1,99 Mr | ₪1,66 Mr |
| Net Borç† | ₪9,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪1,19 Mr | ₪1,17 Mr | ₪1,11 Mr | ₪1,03 Mr | ₪841,60 Mn | ₪768,53 Mn | ₪759,06 Mn | ₪707,72 Mn | ₪662,55 Mn | ₪599,66 Mn | ₪547,66 Mn | ₪533,42 Mn | ₪511,31 Mn | ₪519,80 Mn | ₪495,44 Mn | ₪420,13 Mn | ₪357,18 Mn | ₪332,75 Mn | ₪252,47 Mn | ₪217,71 Mn |
| Brüt Kâr | ₪1,02 Mr | ₪1,01 Mr | ₪963,68 Mn | ₪895,30 Mn | ₪748,24 Mn | ₪704,36 Mn | ₪694,11 Mn | ₪644,56 Mn | ₪600,18 Mn | ₪534,55 Mn | ₪481,46 Mn | ₪465,18 Mn | ₪446,81 Mn | ₪457,46 Mn | ₪439,27 Mn | ₪371,20 Mn | ₪312,15 Mn | ₪287,83 Mn | ₪221,77 Mn | ₪183,71 Mn |
| FAVÖK | ₪962,88 Mn | ₪945,30 Mn | ₪908,53 Mn | ₪843,25 Mn | ₪700,68 Mn | ₪657,58 Mn | ₪652,14 Mn | ₪603,77 Mn | ₪558,98 Mn | ₪498,25 Mn | ₪442,56 Mn | ₪430,35 Mn | ₪407,40 Mn | ₪416,52 Mn | ₪395,44 Mn | ₪335,60 Mn | ₪271,33 Mn | ₪248,21 Mn | ₪187,37 Mn | ₪162,46 Mn |
| Net Kâr | ₪781,84 Mn | ₪919,01 Mn | ₪682,61 Mn | ₪1,17 Mr | ₪932,19 Mn | ₪289,46 Mn | ₪1,07 Mr | ₪566,89 Mn | ₪428,20 Mn | ₪474,10 Mn | ₪410,24 Mn | ₪258,57 Mn | ₪231,72 Mn | ₪216,84 Mn | ₪143,24 Mn | ₪377,50 Mn | ₪332,06 Mn | ₪161,12 Mn | ₪303,42 Mn | ₪308,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,62 | 1,95 | 1,45 | 2,52 | 2,22 | 0,74 | 2,95 | 1,68 | 1,36 | 1,64 | 1,48 | 0,96 | 0,94 | 0,93 | 0,62 | 1,78 | 1,89 | 0,96 | 1,90 | 2,19 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪874,54 Mn | ₪842,71 Mn | ₪789,82 Mn | ₪589,64 Mn | ₪595,05 Mn | ₪495,86 Mn | ₪461,31 Mn | ₪414,14 Mn | ₪389,82 Mn | ₪333,92 Mn | ₪312,19 Mn | ₪264,07 Mn | ₪277,52 Mn | ₪259,10 Mn | ₪220,24 Mn | ₪182,29 Mn | ₪147,32 Mn | -₪85,36 Mn | -₪1,16 Mr | -₪53,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₪0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,6% | 44,5% | 44,9% | 44,9% | 44,6% | 45,5% | 42,9% | 46,8% | 41,7% | 49,7% | 51,8% | 52,5% | 53,7% | 56,1% | 55,4% | 53,3% | 57,1% | 62,9% | 46,9% | 50,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 85,8% | 86,2% | 86,8% | 87,1% | 88,9% | 91,6% | 91,4% | 91,1% | 90,6% | 89,1% | 87,9% | 87,2% | 87,4% | 88,0% | 88,7% | 88,4% | 87,4% | 86,5% | 87,8% | 84,4% |
| FAVÖK Marjı | 80,7% | 81,0% | 81,8% | 82,0% | 83,3% | 85,6% | 85,9% | 85,3% | 84,4% | 83,1% | 80,8% | 80,7% | 79,7% | 80,1% | 79,8% | 79,9% | 76,0% | 74,6% | 74,2% | 74,6% |
| Net Kâr Marjı | 65,6% | 78,8% | 61,4% | 113,9% | 110,8% | 37,7% | 141,0% | 80,1% | 64,6% | 79,1% | 74,9% | 48,5% | 45,3% | 41,7% | 28,9% | 89,9% | 93,0% | 48,4% | 120,2% | 141,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 73,3% | 72,2% | 71,1% | 57,3% | 70,7% | 64,5% | 60,8% | 58,5% | 58,8% | 55,7% | 57,0% | 49,5% | 54,3% | 49,8% | 44,5% | 43,4% | 41,2% | -25,7% | -457,9% | -24,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12600,00 | -%0,24 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7184,00 | +%0,57 | |
| Elbit Systems Ltd | 201430,00 | -%0,50 | |
| Bank Hapoalim BM | 7394,00 | +%1,02 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22450,00 | +%1,54 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35840,00 | +%1,36 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17280,00 | +%1,59 |